Karty a alkohol
#83

Artur jak widzisz jest wiele spojrzeń na tę kwestię. Osoba która praktycznie nie pije alkoholu ( jak ja) nie będzie miarodajnym przykładem, jak postępować należy czy też nie. Zasady BHP tarota są jednoznaczne, tarocista, mag powinien unikać alkoholu i substancji uzależniających. Co się jednak stanie jeśli tego nie posłucha ? Ma przecież taki wybór. W mojej ocenie przekaz jaki otrzyma od systemu wróżebnego może być nieprawidłowy. Nikt przecież nie pytał kart, run o zdanie, czy życzą sobie odpowiadać pijanej osobie. Być może odpowiedzą prawidłowo i nie jeden raz. Co stanie się z takim wróżbitą ? Z czasem będzie tego "wspomagacza" coraz bardziej potrzebował, ponieważ tak działają wszystkie używki. Droga jaka wybraliśmy, przynajmniej niektórzy z nas, to ścieżka rozwoju, doskonalenia siebie i wypracowania coraz lepszego kontaktu z podświadomością. W mojej opinii nie ma tutaj miejsca na środki zmieniające naszą świadomość. Jeśli ktoś potrzebuje "zakazanych" środków by wspomóc swoje pozazmysłowe postrzeganie to w mojej opinii marny z niego materiał na wróża, jasnowidza czy maga.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karty a alkohol - przez PannaRoztrzepana - 30-12-2016, 01:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości