Skrypty runiczne...nasze doświadczenia
#49

stosowałam 2 skrypty i każdy z nich działał skrajnie, dzięki pierwszemu wyraźnie widać było zmianę po długim czasie szukania pracy pojawiły się oferty od roku pracuję w stabilnej firmie przez pieszych kilka miesięcy z dobrymi wynikami wyrobiłam sobie opinię lidera, ludzie do mnie lgnęli, słuchali byli bardzo mili zdążyłam nawiązać znajomości rokujące przyjaźnią. W tym samym czasie wygrałam w totka małe pieniądze ale zawsze coś, przez te kilka miesięcy widziałam na każdym kroku niesamowite zmiany na lepsze których nigdy bym się nie spodziewała ( oczywiście jakieś tam problemy były ale szukałam rozwiązań).
Jakiś czas temu postanowiłam zrobić kolejny skrypt który równie wyraźnie jak poprzedni zaczął działać ale w odwrotną stronę. Przede wszystkim odpycham ludzi oczywiście bliższe znajomości pozostały ale zaczęły się pojawiać osoby negatywne z którymi nie wchodząc w jakiekolwiek rozmowy zaczynają być nietaktowne wobec mnie - odczuwam duży brak szacunku wobec mnie. W pracy stałam się niewidzialna.
Gdyby nie pierwszy skrypt na pewno bym się zniechęciła do run teraz wiem że nie trzeba się zniechęcać i próbować. Postanowiłam spalić skrypt który działa na mnie negatywnie i wracam do pierwszego.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości