sen o jastrzębiu i zmarłym dziadku
#3

Lady of Dreams napisał(a):Twój sen daje Ci jasno do zrozumienia, że Twój dziadek chroni Cię, więc zwracaj sie do niego w trudnych chwilach, bo jest gotowy Cię bronić. Pomódl się za niego i dowiedz się prosze czy w tych dniach nie ma jego rocznicy śmierci, urodzin, imienin?
Jastrząb jest drapieżnym ptakiem, wskazuje na kogoś w Twoim otoczeniu, kto nie jest do Ciebie pokojowo nastawiony a ten pokój symbolizuje właśnie gołąb. Badź czujna na ludzi w Twoim najblizszym otoczeniu w razie problemow zwracaj się o pomoc do nieżyjącego dziadka.
Dziękuję Lady, byłam bardzo emocjonalnie związana z moim dziadkiem, w tym roku w styczniu minęła 1 rocznica śmierci, natomiast w kwietniu przypadają imieniny. Dziękuję za radę, modlę się za mojego dziadka, czuje jego obecność, w moim najbliższym otoczeniu wydaje mi się że moja siostra nie jest do mnie pokojowo nastawiona, ciągle na mnie narzeka i ma do mnie pretensje. Nie mówię jej o swoich planach bo jest zazdrosna i nie jest szczera, po prostu nie mogę na nią liczyć. Gdy będę miała jakiś problem, to mogę zwrócić się do mojego dziadka, a on zawsze mi pomoże? Dziękuję za twoją interpretacje i poświęcony czas Buziak

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości