Tarot, a magia
#16

Chodzi mi o to Nastku, ze tak samo, mozna sie zapytac tarota "w jakich sytuacjach bedzie dla mnie mozliwe poprawienie swojej sytuacji materialnej?"
Karty moga wyrzucic dajmy na to podroz, czy np. jak jakis czas temu wrozylam tutaj na forum w sprawie pracy, sugerowaly prace otrzymana dzieki kontaktowi z osoba z przeszlosci. Byc moze bez pomocy kart, ta osoba by nie wykonala tego dzialania. Tak samo palenie zielonej swiecy 5x dziennie nie spowoduje ze spadnie nam oferta pracy jak bedziemy siedziec w fotelu i ogladac po raz 100 "\Barwy Szczescia" Oczko

Mamy do czynienia z innym sposobem dzialania, ale ja nie pisalam o naginaniu rzeczywistosci, ale przy odpowiednim zapytaniu owszem tarot moze zasugerowac najlepsza opcje, pomoc w dokonaniu decyzji a tym samym, zmienic rzeczywistosc osoby pytajacej.

Ja osobiscie jestem zreszta przeciwnikiem takiego zadawania pytan tarotowi, aby determinowac przyszlosc. Uwazam, ze wlasnie jest on narzedziem wspierajacym dla nas, pomagajacym w dokonywaniu wyborow, ale to czy pod jego wplywem zdecydujemy sie zmienic rzeczywistosc, lezy wciaz w naszych relach. I nie jestem specjalistka od magii, ale wydaje mi sie, ze ta biala, wciaz nie determinuje naszej rzeczywistosci. Z tego co nam "podsuwa" wciaz mozemy skorzystac albo i nie.

PS nie pisalam, ze tarot to magia, wrecz przeciwnie Oczko Prosze czytaj uwaznie zanim skomentujesz czyis post Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości