Kilka technicznych pytań
#2

"np. ciekawi mnie, jak wyglądało wasze pierwsze rozłożenie kart, ile z niego da się odczytać itd 

Inne pytanie dotyczy dziennego rozkładu, czy widzicie sens np w rozkładaniu 3 kart w stosunku do jednego dnia (na zasadzie - ranek, południe, wieczór) czy lepiej ograniczyć się do jednej ogólnej?

Kolejne pytanie to jak to jest z dotykaniem kart? Gdzieś obiło mi się o uszy, że lepiej aby dotykał ich tylko właściciel, a co jeśli np córka wychaczy gdzieś fajne kolorowe karty i postanowi je pooglądać [Obrazek: tongue.png]? No i czy jeśli wróży się komuś to nie powinien ich dotknąć, żeby jakoś przejąć trochę z jego energii? Czy wystarczy jego obecność?"

Wątpię żeby ktoś pamiętał konkretnie swój pierwszy rozkład. Natomiast ogólnie jako "pierwsze rozkłady" - większość osób z tego co wiem (łącznie ze mną) była po prostu zafascynowana tym, że karty faktycznie trafnie odpowiadają na zadane im pytania. Już wielokrotnie tu pisałam - karty "wiedzą" czy siedzi przed nimi początkujący, czy zaawansowany. Po prostu nawet początkujący jest w stanie wyczytać pewne proste przekazy kart opierając się na podręcznikach i własnej intuicji... zaawansowany wyczyta daleko więcej - taka jest różnica.

Moim zdaniem nie ma sensu rozkładanie aż 3 kart na jeden dzień - wystarczy jedna karta dziennie, plus ewentualnie ogólny rozkład na cały tydzień po jednej karcie: np. finanse, praca/nauka, uczucia, dom, pozytywne niespodzianki, negatywne niespodzianki.

Karty trzymaj w takim miejscu, żeby nikt Ci ich nie "wyhaczył" ... co do innych pytań - odpowiedzi są na naszym forum... poszukaj, poczytaj.

http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=124
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=123
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kilka technicznych pytań - przez melkitheone - 15-03-2017, 10:13
RE: Kilka technicznych pytań - przez LeCaro - 15-03-2017, 18:55
RE: Kilka technicznych pytań - przez Barbara - 15-03-2017, 21:57
RE: Kilka technicznych pytań - przez Joana - 15-03-2017, 22:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości