Rozkład "Decyzja" Hajo Banzhafa
#10

Ja często bałam się korzystać z intuicji, bo moje otoczenie wmawiało mi, że to zamierzam zrobić jest nienormalne. Później przytakiwałam i robiłam swoje, odmawiano mi prawa do popełniania błędów, a potem już było mi wszystko jedno myślałam swoje a robiłam jak kazali, bo mądrzejsi są a ja do niczego. Kilka razy porządnie dostałam po czterech literach jak próbowałam z walczyć z wrodzonym instynktem, gubiło mnie to i wprowadzało haos w moje życie. Obecnie jestem zdania, że każdy może być twórcą, opracować własną talię, stworzyć własny rozkład, jeśli komuś to ułatwi życie i lektura opracowania sprawi przyjemność to fajna sprawa no i oczywiście nie szkodzi innym ( bo zajmując się tym profesjonalne nie można uprawiać doradztwa życiowego od tak dla zabawy). Tarot jest tak indywidualną i uniwersalną materią, że nie da się wsadzić w szablon. I nawet jak założę sobie, że wykładam 3 karty, a wypadnie czwarta to dokładam. Nie robię tego przy ćwiczeniach na forum (polecam - niesamowite doświadczenie), tu jestem grzeczna - bo Krystyna (pozdrawiam) mnie pilnuje Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości