3 buław
#26

3 Buław.
Dla mnie to nie jest żadna karta typu przygody, bezpieczeństwa, czy też podróży ... tu nie ma czegoś takiego ... tu jest wpisany pewien zastój i niepewność, niepewność i poczucie braku satysfakcji z tego co już zostało osiągnięte, próba łączenia dwóch biegunów w jedność Wydawałoby się, że buławy zmuszają nas do działania lub są tego odpowiednikiem, tak, taką energię wnoszą te karty z dworu buław, ale nie karta 3 buław. W moim odczuciu, jest to karta zamiarów, planów, myśli i braku satysfakcji...Trójka to dobra komunikacja, umiejętność rozłożenia działań na etapy: początek, rozwinięcie, zakończenie, dążenie do doskonałości, do rozwoju, ale też niecierpliwość, roztargnienie. 3 Buław to są przemyślane zmiany w sposobie działania. Zdolność przewidywania, zjednanie sobie odpowiednich ludzi, ciągłe sprawdzanie siebie samego. Zastanawianie się co będzie lepsze, ciągła praca nad sobą. Takie myślenie, mam to co mam, ale czy nie mogę mieć czasem czegoś więcej ... ? do czego jestem zdolny ... ? takie stawianie wszystkiego na jedną szalę ... gdzie tu jest bezpieczeństwo i stabilizacja? Człowiek w 3 buław jest wstanie poświęcić wszystko co ma, aby czuć satysfakcję, chce wiedzieć jaka jest przyczyna (1- As Buław) i skutek (2- Buław), jakie przyniosą korzyści te połączenia, co z tego wyniknie. Mówi tu o posuwaniu się do przodu, ale emocjonalnie, nie duchowo, nie intelektualnie, nie fizycznie, ale właśnie emocjonalnie, nie mówi tu o czystym ruchu posuwania się do przodu, robieniu jakiś działań. 3 ma za zadanie łączyć 1 z 2 ... i odnalezienie sensu, bez którego połączenie tych dwóch liczb nie było by możliwe, a to wymaga nie raz koncentracji, pokory i zaparcia. Tu nie ma ruchu, tylko pragnienie, aby ten ruch, działanie było, myśli, które w końcu doprowadzają do pewnych działań widocznych w 4 buław. Rozumiem, że każdy z nas inaczej karty dostrzega, rozumiem, że każdemu z nas ten sam aspekt pewnej sytuacji karty pokażą w odmiennym układzie, ale nie rozumiem już zupełnie tego, kiedy w karcie, która mówi o czystej teorii, pragnieniu, wręcz mówi o tym aby stanąć i się zastanowić nad własnym postępowaniem, nad własnymi pragnieniami, ktoś mówi, że widzi w tej karcie podróże, zmiany miejsca, przygodę, zdobywanie szczytów ... jedna wielka pomyłka .... sorry, ale nie czujesz kart. Karta 3 Buław to Władczyni Stałych Sił.
Do tej pory pragnęłam tylko działać, a teraz chcę umacniać swoje działanie i korzystać z niego ... nie uciekać gdzieś w siną dal podróżując za przygodą w nieznane, nie dam ci bezpieczeństwa, bo pracuję nad tym, aby osiągnąć tę stabilizację i bezpieczeństwo (3 jest za słaba aby sama chronić), nie szukam sensu życia w nowych przygodach, tylko analizuję to, co już osiągnęłam. Mam w sobie wiele wątpliwości, dlatego jestem obecna w każdej sytuacji kiedy ktoś pyta się o przyczynę jej zaistnienia. Nie mam w głowie nowe podróże, ale jestem ciekawa, czy to coś nowego może mi przynieść jakieś korzyści, zaplanowane działania posuwam do przodu, nie uciekam przed nimi wyjeżdżając ... popycham do działania 1 i 2 PLANUJĘ, ZAMIERZAM, MARZĘ, MYŚLĘ ... podstawa w Tarocie ... Myślę, że ktoś tu koloryzuje sobie "własne" interpretacje kart, a sam nie zna ich znaczeń ... w ten sposób wprowadza w błąd inne osoby, które uczą się poznawania znaczeń kart. Każdy ma prawo do wypracowania sobie własnych znaczeń każdej karty, OK, ŚWIĘTA PRAWDA, ale nie rozumiem, jednej rzeczy ... jak można w ten sposób zmieniać podstawowe znaczenie karty ... ??? no chyba że się mylisz lub nie znasz podstawowych znaczeń kart... Sorry. Dla przykładu powiem, że mi NIGDY karta Śmierci nie pokazała zysku, pozostania przy swoim, radości z posiadania, radosnego rozstania, albo chwilowej rozłąki ... Do tego właśnie mogłabym porównać. Są karty, które mówią o jednym i są karty które mówią o drugim, one mogą ci pokazać coś odmiennego, ale zawsze ramy w temacie karty pozostają te same, nie ma prawa to odbiegać po za nie ... wówczas nie pisz, że podajesz znaczenie danej karty Tarota ... to są tylko Twoje znaczenia, które mogą okazać się bezużyteczne ... życia ci braknie aby to potwierdzić.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości