3 buław
#29

Basiu, o Joanie nie wspomnilas, ale nawiazalas do podanych wczesniej znaczeni byla wycieczka personalna nie wiem czy w srone Joany ("no chyba ze nie znasz podstawowych znaczen kart" - nie powiesz mi - ze nie ma tutaj personalnego tonu) Uśmiech

Rozmowa, przynajmniej dla mnie, polega na spokojnym przedstawieniu swojego punktu widzenia, przy jednoczesnej otwartosci na inny punkt i probie jego zrozumienia oraz zachowaniu okreslonego tonu. Oczywiscie, Twoj punkt i spojzenie jest tak samo wazne jak kazdej innej osoby w tym watku, i wzbogacajace dla osob uczacych sie. Ale nie o tym.

Ja widze osobiscie, ze jesli osoba jest pewna samego siebie, zna swoja wartosc i wie w jaki sposob dzialac, moze sie czuc w podejmowanych przez siebie dzialaniach "stabilnie" - aczkolwiek moim zdaniem bardziej pasuje tutaj "pewnosc siebie". Nie oczekujmy przy tej karcie stabilnosci w pojeciu ziemnskim, monet, bo to inny zywiol. Bulawy zawsze zawieraja w sobie dzialanie, a to samo z siebie jest dynamiczne. Ogien jest zywiolem mniej stabilnym od monet, a jednak mozna sie czuc w swoim dzialaniu pewnym. Wiec jestem w stanie zrozumiec to znaczenie, ktore podano wyzej.Przypisanie Crowleya to wyjasnia, i moze tego czasami brakuje, przy podawaniu znaczen przez nas zanotowanych, krotkiego wyjasnienia dlaczego tak uwazamy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości