3 buław
#30

Aniu, proszę nie wciskaj mi czegoś co sama nie napisałam, dlaczego czytając moje wpisy zawsze posądzana jestem o wywyższanie się ...? dlaczego doszukujesz się w mojej wypowiedzi drugiego dna ...? to naprawdę zaczyna być przykre dla mnie ... Nie identyfikuj mnie z własnymi podtekstami, własnymi wnioskami, do kogo adresuję moje wypowiedzi, ponieważ błędnie to odbierasz. Napisałam jak tylko potrafię bezosobowo, nie kierując mojej wypowiedzi do konkretnej osoby ... Ja nie KRZYCZĘ, ale czasem podkreślam co chcę przekazać (już mi mówiono, że pisanie z dużej litery na forum to krzyk), nie potrafię inaczej się wypowiadać, nie zauważyłaś tego ...? Pisząc mój wpis, nie siedziałam nad laptopem pełna złości lub z demoniczną miną, o co mnie się posądza, tylko właśnie spokojnie z własnymi przemyśleniami postanowiłam się podzielić na forum moją wiedzą. Piszę moje argumenty, dlaczego karty tak spostrzegam, a nie inaczej, insynuowanie mi czegoś jest nie na miejscu, a już tym bardziej zubaża ten temat ... Jest mi naprawdę przykro ... Co ja Wam takiego zrobiłam ...?? nie wiem ... więcej tłumaczyć się nie będę, z kolei odnosić się będę, tylko do wpisów dotyczących 3 buław.
Proszę nie cytować moich słów wyrwanych z kontekstu zdania... to się nazywa manipulacja, na własną korzyść ignorując sens mojej wypowiedzi :
Myślę, że ktoś tu koloryzuje sobie "własne" interpretacje kart, a sam nie zna ich znaczeń ... w ten sposób wprowadza w błąd inne osoby, które uczą się poznawania znaczeń kart. Każdy ma prawo do wypracowania sobie własnych znaczeń każdej karty, OK, ŚWIĘTA PRAWDA, ale nie rozumiem, jednej rzeczy ... jak można w ten sposób zmieniać podstawowe znaczenie karty ... ??? no chyba że się mylisz lub nie znasz podstawowych znaczeń kart... Sorry. Dla przykładu powiem, że mi NIGDY karta Śmierci nie pokazała zysku, pozostania przy swoim, radości z posiadania, radosnego rozstania, albo chwilowej rozłąki ...
Gdzie tu jest mowa centralnie o jakiejkolwiek osobie ... ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości