3 buław
#48

Luks napisał(a):3 buław pokazuje też dobre widoki dla spraw, które już rozpoczęliśmy lub nowe opcje w tej sprawie. (...) Natomiast 2 buław uważana jest za kartę przygotowań, obserwacji no i ostatecznie decyzji.

Myślałam nad tym co napisałeś Luks...
Biorąc Twoje słowa pod uwagę, to karta 3 buław jest daleko bardziej pozytywna, pełna energii, niż 2 buław. Ok Decyzja podjęta w 2 buławach wcale nie musi się okazać słuszna czy możliwa do realizacji, może spalić na panewce i pozostać w sferze marzeń, może nam się zwyczajnie "odwidzieć" - nic tu jeszcze nie jest pewne... jak mówi przysłowie "na dwoje babka wróżyła".
Przeanalizowałam to sobie na przykładzie budowy domu.
Mamy Asa buław... Człowiekowi wpada do głowy niespodziewany pomysł, że właściwie dlaczego nie miałby sobie zbudować domu, skoro inni budują... fajnie byłoby mieć dom zamiast ciasnego mieszkania.
W dwójce buław zaczyna nad tym intensywnie rozmyślać... nie ma dość pieniędzy, nie ma działki, nie ma żony ani dzieci... Czy to dobry pomysł? Z drugiej strony... w zasadzie to mógłby wziąć kredyt, ma dziewczynę z którą zamierzają się wkrótce pobrać, a możliwe że ziemię podarują mu rodzice... W sumie posiadanie domu ma swoje plusy i minusy...
Ale w trzech buławach już podjął decyzję - sprawę z narzeczoną ma obgadaną, odpowiednie pieniążki przygotowane, działkę kupioną, plan rozrysowany, wszystkie pozwolenia załatwione - nic tylko działać! Uśmiech

Po prostu 2 buławy nie zawsze prowadzą do 3 buław, czasami mogą prowadzić np. do 4 kielichów. Jeśli tak na to spojrzę - to ta różnica pomiędzy dwójką a trójką jest dużo wyraźniejsza... co ciekawe to wtedy 2 buławy stają się taką "dziurą", spadkiem energii pomiędzy potencjałem zawartym w Asie, a pozytywnie naładowaną 3 buław. Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości