3 buław
#60

Sama nie wiem JAK miałoby to wyglądać, ale ... przede wszystkim myślę, że nie tyle co samodzielna, a raczej obiektywna weryfikacja jest tutaj wskazana. Wiele czynników na to ma wpływ ... 

Możemy już coś spróbować i np. wylosuj 3, 4 lub 5 kart, a nawet zrób Krzyż Celtycki, ty lub ktokolwiek inny, kto chce, temat nie jest jedynie do ciebie adresowany i każdy na tym może się uczyć, na żywo doświadczać, więc przepraszam cię za odniesienie personale. 

Co mnie czeka do połowy maja tego roku? - wylosujmy karty, podajmy je tutaj i nie trzeba ich interpretować, wykonywać pełnej wróżby, a jedynie wówczas odnieść się, kiedy centralnie pojawi się ta karta 3 Buław (bo o niej jest ten temat) lub będzie jedynie mowa w kartach o podróży ... 

Ja tak mogę co miesiąc, warto aby jeszcze ktoś inny miał na ten temat stawiane karty, dla porównania. 

Dodatkowo, nie zawsze każdy ma czas, aby czytać weryfikacje w dziale ogólnym darmowych wróżb, gdzie karty są pokazywane na początku i później następuje weryfikacja, ale ... ktoś zawsze może tutaj podać link... Pamiętajmy o tym, że jedna jaskółka nie czyni jeszcze wiosny i raczej ktoś zupełnie obcy niż osoba zaprzyjaźniona ma szanse być bezstronną i obiektywną, co jest najważniejsze przy podawaniu weryfikacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości