3 buław
#62

(12-01-2018, 00:20)Jednorożec LeCaro napisał(a):  Jednak inaczej odbieram tę kartę niż Basia... Dla mnie postać na karcie stoi plecami do swojej przeszłości, już nie walczy ze sobą, nie ma gonitwy myśli (buławy to nie miecze, nie ma tu nadmiernego kombinowania)... Wprost przeciwnie, wszystko ma już obmyślone, zaplanowane i jest gotowa wyruszyć w każdej chwili: ma na sobie ubranie podróżne, płaszcz, do ręki wzięła jedną z buław, patrzy przed siebie i czeka tylko na statek, który zabierze ją do celu (w kieszeni ma zapewne bilet, a poza kadrem leży walizka  Wink ). 

[Obrazek: eFuogbi.png]
Podkreśliłam to, co w moim odczuciu, w twojej wypowiedzi centralnie odnosi się do podróży ... 

W tym temacie chciałabym jedynie weryfikacji, niż podawanie znaczeń często kopiowanych z wielu innych miejsc (książki, strony internetowe itp.).

Do niczego ciebie nie chcę zmuszać, są też inne osoby i może ktoś inny będzie chciał sobie tę kartę w ten sposób przepracować ... ?  Myśli Myślę, że warto by było coś spróbować, tym bardziej, że zbliża się sezon do wyjazdów ...  Myśli

"Pańcia", "Królowa kart Tarota", "Wszystko wiedząca", "Najlepiej wiedząca" itp. są to określenia, którymi ja też mogę być identyfikowana, a nie chcę tego... mi też się to źle kojarzy  Ok 

Dział "Nasze wróżby" są dobrym miejscem, ale nie każdy może to centralnie zobaczyć w jednym temacie = 3 Buław i podróż bo o niej tutaj cały czas jest mowa ... 

Ja tylko zaproponowałam przeniesienie tego co krąży w teorii, na namacalne fakty ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości