Portret Partnerski
#4

Moja doniczka

(1) dziecinstwo = IX Pustelnik
(2) wiek sredni = V Kapłan
(3) wiek dojrzaly = XXI Swiat 
(4) podswiadomosc = XIV Umiarkowanie
(5) swiadomosc = IV Cesarz
(6) nadswiadomosc = XVIII Księżyc
(7) misja = XIII Śmierć
(8) srodki do realizacji misji = I Mag

Jego doniczka

1) VII Rydwan
2) XII Wisielec
3) V Kapłan
4) XIX Słońce
5) XVII Gwiazda
6) XIV Umiarkownie
7) II Kapłanka
8) IV Cesarz

Wspólna doniczka:

1) Początek znajomości – XVI Wieża

2. Rozwój znajomości, relacji – XVII Gwiazda

3. Okres schyłku lub koniec relacji – IV Cesarz

4. Ewentualne trudności – XI Sprwiedliwość

5. Wspólne świadome dążenia, plaIny – XXI Świat

6. Podpowiedz jak związek będzie się rozwijał –X Koło fortuny

7. Co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali – XV Diabeł
8. Jak to zadanie wypełnić – V Kapłan


A więc. 
Moje dzieciństwo nie było kolorowe, samotność, izolacja, depresja, zamknięcie w sobie.(pustelnik), w pozniejszym czasie poszukiwanie Boga (kapłan).
W dalszym czasie możliwe wyjazdy za granice, podróże ale też mi się kojarzy otwarcie na ludzi. (świat)
Podświadomie wiedziałam co jest dobre a co złe, wiedziałam jakie moga byc konsekwencje niektorych czynów. Mam tez tendencje do umoralniania  innych(umiarkowanie)
Świadomość - hmm... casarz... mi się wydaje że ukształtowana pod silnym wpływem ojca i to w tym negatywnym znaczeniu.
Nadświadomość - dobrze rozwinięta intuicja...?(księżyc)
Misja śmierć - zniszczenie mojego świata,przebudowa świadomości przy użyciu ludzi którzy mną manipulowali i oszukiwali. Cierpienie które oczyszcza.(Mag)

Jego dzieciństwo Rydwan... Dużo ruchu, częste wyjazdy? że tak powiem szalony tryb życia.
Wiek średni Wisielec - zawieszenie, zastanawianie się nad życiem, brak aktywności, uspokojenie?
Wiek dojrzały Kapłan - poszukiwania duchowe, nawrócenie?
Podswiadomość - słonce kojarzy mi się z ciepłem, moze on ma takie wewnętrzne cieplo w sobie ale nie wydobyte...
swiadomosc - gwiazda... nie mam pojęcia.
nadświadomość - Umiarkowanie - dążenie do ustabilizowania życia, zerwanie z nałogami... 
Misja kapłanka... hmm... może ma stworzyć związek z kimś uduchowionym? Ktoś ma mu pomóc się
 zmienic? środek cesarz i tez nie mam pojecia.

Wspolna doniczka.
Początek znajomości nie najlepszy, obydwoje chyba mielismy wtedy bardzo burzliwe zycie, okres buntu, niestałość, czas gdzie nic trwałego się nie zbuduje.
Rozwój gwiazda - przyjazn, nowy związek, spełnienie marzeń?
schyłek relacji - cesarz - bycie pod jego wpływem? tyrania i dyktatura. z jednym mialam cesarza na koncui nie było miło. Manipulacje, podporzadkowywanie... ale czy to zawsze sie musi tak przejawiac??
Trudosci to mozliwe konflikty z prawem, przestepczosc, kradzieze... 
Wspolne dązenia to wyjazdy za granice w poszukiwaniu pracy.
Zwiazek bedzie sie rozwijał róznie. mi tu się kojarzy takie zrywanie i odnawianie relacji na nowo... takie zblizanie i oddalanie sie.
Zadaniem zwiazku jest poskromienie szatana przez łagodność, cierpliwosc... Cos w tym jest on ma w sobie cos z diabla ja z anioła Język

Tyle mi się udało wymyśleć, ale wiem że jakoś jak się karty powtarzają to wpływa to na interpretację więc proszę o pomoc Uśmiech
Pozdrawiam  Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 05-06-2017, 10:24
RE: Portret Partnerski - przez Krystyna - 05-06-2017, 21:46
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 05-06-2017, 22:05
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 06-06-2017, 09:44
RE: Portret Partnerski - przez goska06 - 06-06-2017, 22:32
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 07-06-2017, 13:18
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 26-06-2017, 18:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości