Portret Partnerski
#6

Cytat:(1) dziecinstwo = IX Pustelnik - Twoją pasją w dzieciństwie była nauka, w szkole zawsze wiedziałaś więcej niż rówieśnicy, miałaś ponadprzeciętne zdolności w jakiejś dziedzinie i szybko sie uczyłaś; miałaś szerokie zainteresowania, ale również  trudności z integracją społeczną, przeciążenie nauką; być może musiałaś szybko dorosnąć i przejąć rolę rodzica,
Z tą nauką to nie do końca. raczej byłam przeciętnym uczniem a później słabym, często wagarowałam, i nie przykładałam się do nauki. Ale ogólnie mam trochę talentów np. rysowanie, majsterkowanie. Trudności z relacjami ogromne, izolacja itp. Dziecinstwo wspominam bardzo zle.
Cytat:(3) wiek dojrzaly = XXI Swiat - spokój wewnętrzny, również kontakty z zagranicą w jakiejkolwiek formie, odnalezienie swojego miejsca na ziemi, osiagnięcie wysokich stanowisk jeśli ktoś jeszcze pracuje lub nowy fajny etap w życiu
 Możliwe że chodzi o wyjazdy zagraniczne, już kilka razy byłam i planuję wrócić kiedyś.
Cytat:(4) podswiadomosc = XIV Umiarkowanie - . czyli Twoje  lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane to obawa, że nie będziesz miała twardego gruntu pod nogami, nerwowość, zastój do momentu gdy ktoś z zewnatrz popchnie, rozdźwięk między JA wewnątrz a JA na zewnątrz, 
Tak, brak poczucia bezpieczeństwa, niewiara w swoje możliwości dopóki ktoś mi nie powie że robie coś dobrze. inna w środku a inna na zewnątrz.
Cytat:(7) misja = XIII Śmierć - , czyli Twoje  zadanie do wykonania: opieka nad chorymi i bezbronnymi, stykanie sie zawodowo lub sporadycznie ze śmiercią, elastyczność, siła charakteru poprzez odradzanie się i podnoszenie z najgorszych traum (bez pomocy z zewnątrz); 
To się zgadza,moje życie w większości było tragedią, depresja od najmłodszych lat... i samotność w tym wszystkim.

Jego doniczka
Cytat:1) VII Rydwan - Jako dziecko był tzw. "żywe srebro",miał  naturalne zdolności do bycia liderem, potrafił odnaleźć sie w każdym towarzystwie, mógł być łobuziakiem, częste wyprowadzki / przeprowadzki (z rodziną ale też studia), brak zorientowania na tworzenie rodziny - raczej samorealizacja
Łobuziak i to ostry. Imrezy, alkochol itp, do tego przestępstwa. o wyjazdach nic mi nie wiadomo.
Cytat:2) XII Wisielec - być może wybieranie zawodów, gdzie robi się swoje i o konkretnej godzinie wychodzi do domu, inne zawody powodują dyskomfort psychiczny i są męczące, ogólnie wyciszenie, zatrzymanie, spowolnienie biegu wydarzeń, przewartościowanie, okres zadumy nad życiem, koncentracja na wnętrzu, 
Teraz się uspokoił, nie pije nie pali... zmienił się.

Wspólna doniczka:
Cytat:1) Początek znajomości – XVI Wieża - trudny początek, gwałtowne zmiany, jakieś traumatyczne przeżycia, a być może "normalna" relacja, ale z zaburzonym postrzeganiem któregoś z Was swojej roli w związku, w społeczeństwie
Relacje były bardzo luzne, spotkania tylko na zakrapianych imprezach, raczej niechę do niego i niezbyt wielka sympatia.
Cytat:2. Rozwój znajomości, relacji – XVII Gwiazda -  niedocenianie partnera/partnerki, brak harmonii lub też zapowiedź spokoju po burzliwym okresie, spędzanie czasu w przyjemny sposób, harmonia, okres spokoju, zaufania, pełen ciepła, 
Relacje się odnowiły i są dobre, ale martwi mnie to że on się zakocha... 
Cytat:4. Ewentualne trudności – XI Sprwiedliwość -  nieumiejętność odróżnienia dobra od zła, tyranizowanie otoczenia, brak integracji społecznej, nieumiejętność wyzwolenia sie z negatywnych zdarzeń w dzieciństwie, 
Tutaj mi się wydaje że część z tego przerobił, ale nie do końca. To człowiek któremu le[iej w droge nie wchodzić.
Cytat:5. Wspólne świadome dążenia, plaIny – XXI Świat - szerokie horyzonty, otwarcie na nowości i nieznane doswiadczenia, nie ma rzeczy niemożliwych dla człowieka - poradzi sobie wszędzie, 
On teżplanuje wyjazd za granice. 
Cytat:7. Co jest zadaniem związku po co ludzie się spotkali Diabeł – pożądanie, głęboka zależność od pewnej osoby/grupy osób, która nie ma dobrego wpływu, nadużywanie władzy, wykorzystywanie swojej pozycji do niecnych celów, oszustwo, brak kontroli nad emocjami. 
Takim diabłem on kiedyś był, teraz się uspokoił... ale co to ma do mnie?? Może ja mam mu w tym pomóc żeby całkiem z tym zerwał??
Cytat:8. Jak to zadanie wypełnić – V Kapłan - zdobycie wiedzy być może nauczanie czegoś drugą stronę, wsparcie, A  może będziesz mogła dzięki temu związkowi wypełnić częściowo swoje zadanie, misje Uśmiech
Miał cały czas kontakt z moimbyłym, może ten diabeł tak się zrealizował że go podburzał na mnie czy coś, lecz nic mi o tym nie wiadomo Uśmiech
 Życzę powodzenia, bo związek z zadaniem "Diabeł" nie będzie chyba należeć , do najłatwiejszych....
 
Związku z nim zakładać nie chce, tym bardziej że wiem jakie to moze miec skutki. tacy ludzie sie nie zmieniaja. 
Dziękuje bardzo za poświęcony czas  Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 05-06-2017, 10:24
RE: Portret Partnerski - przez Krystyna - 05-06-2017, 21:46
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 05-06-2017, 22:05
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 06-06-2017, 09:44
RE: Portret Partnerski - przez goska06 - 06-06-2017, 22:32
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 07-06-2017, 13:18
RE: Portret Partnerski - przez jesiennaburza - 26-06-2017, 18:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości