Zabiedzony kotek
#1

Dzisiaj śnił mi się bardzo realistyczny i niezwykły sen. Jego tematyka jest dość zastanawiająca dla mnie, bo nie mam w domu żadnego pupila. 
W moim śnie byłam właścicielką szarego kotka. Był mały i bardzo drobny, wyglądał na wychudzonego i zabiedzonego. Starałam się nim jakoś opiekować, mąż i córka dość obojętnie patrzyli na moje starania. Próbowałam ich zaangażować w opiekę nad zwierzątkiem, ale pamiętam, że się wykręcali. Miałam świadomość, że tylko ode mnie zależy los kociątka i bardzo starałam się o niego zadbać. Nosiłam go zawiniętego w kocyk, dawałam mu zabawki i próbowałam karmić. Kotek był jednak osowiały i nie chciał jeść. To mnie bardzo martwiło. Pamiętam przed samym przebudzeniem, że w końcu zainteresował się karmą i sam sięgnął do miseczki. Byłam zaskoczona i zdumiona Uśmiech W senniku znalazłam jedynie dwie podpowiedzi, chudy kot może oznaczać, że będę miała okazję komuś pomóc, albo to zwiastun nieprzyjemnych wiadomości.
Może ktoś mi podpowie, co sen mógł oznaczać, do jakiej symboliki się odnosi. Bedę wdzięczna za Wasze uwagi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zabiedzony kotek - przez Joana - 06-06-2017, 15:21
RE: Zabiedzony kotek - przez LeCaro - 07-06-2017, 04:17
RE: Zabiedzony kotek - przez MAG - 07-06-2017, 06:50
RE: Zabiedzony kotek - przez Joana - 07-06-2017, 15:51



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości