Rozkład "Czy on mnie zdradził?"
#1

Nie jest to łatwy rozkład i nie jest łatwa jego interpretacja. Wymaga przede wszystkim wyczucia i wprawy też wymaga. I dobrze pamiętać, że najtrudniej stawia się karty samej sobie (trudno wtedy o obiektywną ocenę sytuacji).
Na pewno należy zadać precyzyjne pytanie: np. Czy (wtedy a wtedy) on mnie zdradził? 
1 – czy on mnie zdradził ? Tutaj otrzymasz odpowiedź i w zależności od tego jaka karta się tutaj pojawi to interpretujesz rozkład, albo nie ma sensu interpretować i dociągać następnych kart. Czyli jak pojawia się np. pustelnik to nie ma sensu doszukiwać się przyczyn i okoliczności zdrady w pozostałych kartach, czy po prostu najlepiej nie dobierać następnych kart.

Jednak w praktyce wygląda to tak, że większość kart w tej pozycji powie ci „pół na pół” i wówczas rozpatrujesz ją w powiązaniu do pozostałych dobranych kart, co może już przysporzyć nieco trudności.
2. jego psychika: czy zdradzał „w myślach” , w psychice, czyli czy był flirt słowny i romansowanie,maile, rozmowy na chacie z podtekstami, smsy, telefony itp.
3. jego serce: czy był też zaangażowany uczuciowo, czy w grę wchodziło uczucie
4. jego ciało  jak się zachowywał (czy był seks i jak wygladał)
 
                    1
 
2                 3                   4
 
 
Jeśli z tego układu nie pojawi się jednoznaczna odpowiedź, że zdradził– to nie ma sensu doszukiwać się i rozkładać dalszych kart! Bo jeśli do zdrady doszło to w układzie jaki stworzą te karty na pewno będzie ją widać.
 
No ale załóżmy, że jednoznacznie widać, że do zdrady doszło, bo pojawiła się karta np. 1. kochankowie 2. 2 mieczy 3. królowa buław, 4. diabeł Co oznacza: że nie oparł się wdziękom jakiejś kobiety, miał z nią stały kontakt np. telefoniczny czy internetowy i potem poszedł na całość
Jeśli więc wychodzi tak jednoznacznie i już wiesz, że zdradził to możesz dalej sprawdzić wszelkie okoliczności i w tym celu dobrać następne karty
 
5                                   8                                11
 
 
6                                9                                 12
 
7                               10                               13
5. dlaczego zdradził? (co było przyczyną).  Czy to była jakaś okazja, zabawa, czy może to planował, czy to było pożądanie, czy może w grę wchodzi głębsze uczucie, a może czuł się samotny, a może lubi korzystać z okazji?
6. w jakich okolicznościach/ miejscu doszło do zdrady? Czyli gdzie to się stało. Wyjazd? Hotel? W domu? W samochodzie? A może w pracy ?
7. Kim jest kobieta z którą zdradził?  (co robi, jak wygląda, czy to koleżanka z pracy, klientka, czy może znajoma z Internetu, może znajoma, która poznał na wyjeździe, czy gdzieś w pubie?)
8. Co on teraz myśli ? (np. czy chce to ukryć, oszukiwać, iść w zaparte, czy może się przyzna)
9. Co on teraz czuje? (może mieć wyrzuty sumienia, może uważać, ze nic się nie stało i ze przesadzasz)
10. Jak on się zachowuje? (czy dalej zdradza i romansuje, czy spokorniał i może się boi , czeka co się wydarzy
11. Wynik/rezultat: jak zdrada wpłynie na wasz związek (czy dacie radę to przetrwać, czy odbudujecie relacje, czy może dzikie awantury, a może rozstanie?)
12. Rada dla ciebie: czego nie robić!  Jak się nie zachować, czego lepiej nie robić w tej sytuacji?
13. Rada dla ciebie: co teraz robić!  Jak się zachować, co możesz/powinnaś zrobić w tej sytuacji?

Rozkład autorstwa Grażyny Krygier
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Rozkład "Czy on mnie zdradził?" - przez pati1919322 - 10-06-2017, 19:43
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 04-07-2017, 12:40
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 04-07-2017, 13:48
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez LeCaro - 04-07-2017, 22:40
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 08:58
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Joana - 05-07-2017, 09:35
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 05-07-2017, 11:41
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 13:46
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 05-07-2017, 14:24
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 18:57
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Alexis - 15-07-2017, 08:33
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Iwona Agata - 15-07-2017, 14:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości