Rozkład "Czy on mnie zdradził?"
#10

Mi Basiu akurat nie trzeba rozkladac kart na to pytanie (rozumiem ze to niefortunne sformulowanie, chodzilo Tobie o ogol). Niemniej pytania od klientow zdarzaja sie rozne, i nie mi oceniac czy dana soba jest zbyt wyczulona, czy tez faktycznie ma powody, bo to ciezko czasami wyczuc w sytuacjach zdalnych Uśmiech

Zdrady nie uwazam za ingerowanie w wolnosc drugiej osoby, bo dla mnie wchodzac w okreslony typ relacji, w jakims stopniu ta wolnosc poswiecamy. Uczestniczac w relacjach czy strukturach socjalnych, zawsze ja poswiecamy. Przeciez nikt nikomu w tych czasach nie kaze wejsc w tradycyjny uklad partnerski jesli chca byc osoba wolna. Malo to teraz ludzi, ktorzy nie chca sie wiazac. Jesli jednak w to wchodze to z pelna odpowiedzialnoscia i rowniez poswieceniem. A takze i taka mozliwoscia ze taka osoba czasami moze sie pytac znajomych, wrozki, czy detektywa, czy ja nie sypiam z kims innym. Albo od poczatku powiem ze ja sobie tego nie zycze, i chce ukladu otwartego.

Nawet jak wchodzimy w relacje typu otwarty zwiazek, mamy do czynienia z ukladem dwoch osob, w ktorym to osoby zaangazowane okrelaja pewne zasady, normatywy istnienia w danej relacji. Oczywiscie ta osoba nie zapyta sie nas o zdrade fizyczna, poniewaz to "jest dozwolone", ale zdrada dla mnie nie rowna sie seks. To wlasnie zlamanie pewnych norm ustalonych przez dwie osoby w momencie wchodzenia w relacje. A te normy moga istniec na wielu poziomach.


Owszem i ja pytam sie rozkladami z ktorych od lat korzystam o te sprawy, i sprawdzaja sie cudownie.
Owszem wejscie w zwiazek z czlowiekiem nie daje Tobie pewnosci ze bedzie dobrze Uśmiech Nic nie daje Uśmiech Rowniez karty, nawet zdjecia detektywa mozna sfabrykowac w obecnych czasach Uśmiech To nie znaczy, ze nie jest ludzkim pytanie Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Rozkład "Czy on mnie zdradził?" - przez pati1919322 - 10-06-2017, 19:43
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 04-07-2017, 12:40
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 04-07-2017, 13:48
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez LeCaro - 04-07-2017, 22:40
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 08:58
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Joana - 05-07-2017, 09:35
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 05-07-2017, 11:41
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 13:46
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Barbara - 05-07-2017, 14:24
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez madrugada - 05-07-2017, 18:57
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Alexis - 15-07-2017, 08:33
RE: Rozkład. Czy on mnie zdradził? - przez Iwona Agata - 15-07-2017, 14:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości