Talizmany i amulety
#7

Gruszek ma rację wydaje mi się że to po głównie siła sugestii; wszystko zależy jak człowiek to postrzega i tłumaczy; jedni wierzą w sny inni w karty jeszcze inni właśnie w takie drobne przedmioty noszone przy sobie. Ja osobiście też wierzę w Anioły odkąd przeczytałam o Archaniele Urielu ( może Lady of Dream wie coś na ten temat) troszeczkę zawiodłam się jeśli tak to można nazwac na instytucji kościelnej. Poza tym wierzę w energię przedmiotów i kształtów. Od zawsze piramidki wzbudzały we mnie zachwyt no i to rozszczepienie światła niby zjawisko fizyczne ale niesamowicie pokazuje pozytywne wibracje.
Natomiast jeśli chodzi o wróżbiarstwo i Kościół. Kiedyś gdzieś przeczytałam i nie mogę teraz tego znaleźc ze tak naprawde Tarot i Biblia maja wiele wspólnego. Całkowicie się z tym zgadzam. Chodziło tu o symbolikę liczby. Zanim kupiłam Tarota szukałam odpowiedzi w Piśmie Św zawsze. Nie wiem czy ktoś z Was kiedyś próbował. Zadając pytanie i losowo wybierajac jakis fragment uwierzcie mi podobnie jak z kartami odpowiednia interpretacja przynosi odpowiedz albo radę. I tu powinnam się z Wami podzielic zakupem moich pierwszych kart nad którym sie głęboko zastanawialam. Pomyślałam że zrobię podobnie jak kiedyś i otworzyłam na dowolnej stronie, losowo wybrałam fragment no i akurat było zdanie " Zabrał je do domu". Tamta sytuacja uświadomiła mi że ludzie którzy krytykują albo uważaja że Tarot jest wbrew religii sami zyją w zakłamanym świecie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Amulety, talizmany - przez intenso - 20-03-2018, 23:28



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości