Descendent a związki
#7

Descendent pokazuje (wg wielu zrodel astrologicznych), jakich partnerow przyciagamy i jaki jest nasz stosunek do partnerstwa i do stosunkow z innymi ludzmi w ogole. Wazny jest tutaj oczywiscie nie tylko sam czubek 7 domu, ale i polozenie wladcy, jego dom, jakie aspekty tworzy do innych planet i wierzcholka tegoz 7 domu itp. 
Tak jak napisalam wczesniej to rowniez nasz stosunek do parterstwa/malzenstwa. W wypadku dsc w baranie moze swiadczyc o np. o zamazpojsciu po krotkim okresie znajomosci, nie do konca przemyslanej decyzji, a np dsc w wodniku, ze osoba moze potrzebowac duzo przestrzeni w zwiazku (znam jedna taka calkiem mloda osobe, ktora zgadza sie na partnerstwo, tylko jesli partnerzy mieszkaja osobna - czyli takie populanarne w Szwecji särbo). 
Mysle, ze to, czy przyciagasz i czy czujesz przyciaganie do takiego typu ludzi, o takich cechach charakteru, na jakie wskazuje twoj descendent zalezy rowniez, a moze nawet bardziej od tego, w jakich relacjach sa twoje planety osobiste z tymze znakiem (dominanta, czy obsadzenie domow tez ma tutaj znaczenie). Jesli Ty masz dsc w baranie a przykladowo geste obsadzenie znaku panny, ktora nijak sie ma do znaku barana, i np ksiezyc na asc. to rzeczywiscie takiego przyciagania mozesz nie czuc. 
Ja tez mam dsc z znaku barana, i szczerze powiedziawszy mam duza slabosc do osob spod znaku baranaUśmiech Wyczuwam tez intuicyjnie od razu, juz przy piewrszym spotkaniu "baranie" cechy charakteru, a pozniej, jak sprawdzam kosmogram danej osoby okazuje sie czesto, ze ta osoba ma marsa albo ksiezyc w tym znaku (z drugiej strony nie jest to chyba takie trudne, bo taki baranicharakterek od razu rzuca sie w oczy Uśmiech
To jednak nie jest tylko zasluga dsc, ale w moim wypadku silnego strzelca (slonce, jowisz na asc), ktory po prostu, nawet bez dsc w baranie czuje duza sympatie do swojego ognistego brata. Dodatkowo domunujacy mars w moim horoskopie i w wywyzszeniu czuje duze pokrewienstwo energii z taka osoba. A czy taka osoba jest odpowiednim partnerem dla mnie? Mowi sie, ze w przypadku dsc w baranie istnieje ryzko, ze przyciaga sie osoby agresywne. I u mnie to sie rzeczywiscie zgadza. Nie tylko z powodu planety rzadzacej znakiem barana czyli marsa, ale i calosci horoskopu. Jesli popatrzymy na planete, ktora rzadzi moim 7 domem czyli marsa, ktory jest w koziorozcu to: jesli moj partner mialby slonce na poczatku znaku barana moj mars "bilby" je kwadratura, przy okazji "uruchamiajac" moje dwie kwadratury natalne, czyli na spokojny zwiazek z taka osoba chyba nie moglabym jednak liczyc Uśmiech
Tutaj zgodze sie tez z tymi astrologami, ktorzy mowia, ze 7 dom jest troche przereklamowany, bo chociaz rzeczywiscie planety w domu 7 domu partnera powoduja, ze czesciej (niz w przypadku silnego obsadzenia innych domow partnera) mysli sie o zalegalizowaniu zwiazku to pamietajmy, ze 7 dom to rowniez dom (otwartych) wrogow i wiele malzenstw, w ktorych maz ma planety w 7 domu zony lub wice wersa konczy sie ostatecznie rozwodem i brakiem porozumienia i klotniami nawet po rozwodzie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Descendent a związki - przez Farfalla - 21-08-2017, 12:18
RE: Descendent a związki - przez New_vision - 21-08-2017, 12:28
RE: Descendent a związki - przez madrugada - 21-08-2017, 14:03
RE: Descendent a związki - przez New_vision - 21-08-2017, 16:37
RE: Descendent a związki - przez Farfalla - 21-08-2017, 16:41
RE: Descendent a związki - przez New_vision - 21-08-2017, 16:53
RE: Descendent a związki - przez barbadossa_32 - 21-08-2017, 17:02
RE: Descendent a związki - przez Farfalla - 21-08-2017, 17:21
RE: Descendent a związki - przez madrugada - 21-08-2017, 18:17
RE: Descendent a związki - przez barbadossa_32 - 22-08-2017, 13:38
RE: Descendent a związki - przez Farfalla - 22-08-2017, 18:21
RE: Descendent a związki - przez Hyacynt - 25-11-2018, 13:52
RE: Descendent a związki - przez Hyacynt - 25-11-2018, 13:53



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości