Brak konkretnej odpowiedzi w kartach
#2

Elpis z moich doświadczeń wynika, że Tarot odpowiada prawidłowo, niestety nie zawsze jesteśmy w stanie odczytać rozkład. Z Twojego rozkładu
X Koło fortuny, 2 denary i 4 miecze wynika jasno, że ten pan obecnie nie zainteresowany zawarciem znajomości z Tobą. Twój odczyt jest jak najbardziej prawidłowy. Zapytałaś jasno- czy jest zainteresowany ? Natomiast karty pokazały jego obecne rozterki, wahania i bezczynność ale i brak gotowości do wejścia w relację. Na tak zadane pytanie otrzymałaś odpowiedź negatywną- nie jest zainteresowany.  
Jeżeli nie rozumiałam ucząc się odpowiedzi kart robiłam tzw rozkład na kartę którą nie rozumiem. Co ona oznacza. W sytuacjach naprawdę wyjątkowych kładłam drugi rozkład, ale nie ten sam. Na tym zazwyczaj poprzestawałam. Jak doradza Jewgienij Kolesow w "Podstawach magii" możemy zapytać się o daną rzecz 3 razy. Nie ma sensu pytać 4 raz bo skoro nie zrozumieliśmy nic z 3 rozkładów, jesteśmy głupcami.
Warto zapisać rozkład i zweryfikować jego przesłanie na podstawie wydarzeń jakie nadejdą. Rzadko, ale zdarza się również że karty nie odpowiadają na moje pytanie, za to pokazują inną ważną rzecz jaka się wydarzy. Osoba pyta o nowo poznanego partnera a pokazuje się niespodziewany wyjazd itp. Ja staram się z kartami nie dyskutować Uśmiech bo przekonalam się że najlepiej wiedzą co mają nam do przekazania. Nie zawsze warto pytać na siłę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Elpis - 13-11-2017, 11:40
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Joana - 13-11-2017, 15:09
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Rudadama - 13-11-2017, 20:39
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Elpis - 14-11-2017, 09:18
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Barbara - 20-11-2017, 01:04
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Elpis - 20-11-2017, 11:32
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Barbara - 20-11-2017, 01:48
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Krystyna - 20-11-2017, 11:53



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości