Wywołani do tablicy???
#19

Teraz tego pięknego bloga już sobie nie poczytamy - bo trzeba mieć w tym celu zaproszenie! Beczy :lezka:
Ale prawdę mówiąc nie muszę go czytać żeby sobie wyobrazić co tam może być Lol Zadziwiające że ktoś potrafi prowadzić bloga tylko po to by udowodnić innym (i chyba sobie samemu) że coś jest "bardzo bardzo bardzo" złe... musi byc dość dużo złości w takim człowieku i ta złość musi mieć jakieś ujście... Ale czy jeden blog wystarczy, czy formuła się już nie wyczerpała??? :confusion-confused: Proponuję więc garść poręcznych pomysłów na kolejne blogi: Anty-seks, Anty-internet, Anty-hip-hop, Anty-McDonald, Anty-YouTube, Anty-tatuaż, Anty-reiki... i najlepszy moim zdaniem Ok ...Anty-tolerancja! :scared-eek: Mam już nawet początek:
"Dawno temu, kiedy jeszcze nie wiedziałam jakie mogą być tego skutki, też byłam tolerancyjna :roll: ... Ale na własnej skórze doświadczyłam czym to się może skończyć, i teraz wymienię wam 50 nieodwracalnych skutków, jakie może spowodować w naszym życiu bycie tolerancyjnym: 1) Mogłyby się do nas przykleić jakieś oślizgłe mendy, z którymi tak naprawdę wcale nie chcemy mieć bliżej do czynienia. 2) Kiedy pozwalamy innym wyznawać ich poglądy, możemy być postrzegani jako osoby które mają podobne poglądy - a tego byśmy za nic nie chcieli, bo my jesteśmy normalni i mamy dużo lepsze poglądy. 3) Kiedy nie mówimy drugiemu że robi źle, to on myśli że robi dobrze, a jak mu mówimy że robi źle, to już wie że robi źle - i albo zaczyna robić dobrze, albo dalej robi źle ale ma chociaż wyrzuty sumienia...".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości