Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy?
#1

Witam się miło, bo to mój pierwszy post i wątek na forum Uśmiech

Kilka tygodni temu miałam robiony rozkład partnerski przez pewną tarocistkę (o dużym doświadczeniu, dość znaną w środowisku). Jednak to, co mi powiedziała na temat relacji i jej przyszłości idzie jakby w zupełnie inną stronę... Smutny To, co odczytała nie sprawdziło się, a powiedziałabym, że wręcz przeciwnie poszło w drugą strone mimo tego, że posłuchałam jej rad (czyli kart).
Zastanawiam się, czy karty pokazały nieprawdę z mojej winy, ponieważ popełniłam dwa błędy, przez które mogło się tak zdarzyć. Chętnie posłucham Waszych opinii na ten temat Uśmiech

Po pierwsze - podałam tarocistce jedną błędną informację na temat czasu trwania relacji (czyli tego, kiedy się poznaliśmy). Powiedziałam to sama z siebie, opisując znajomość, tarocistka o to nie pytała, ta informacja nie była jej jakby potrzebna. Nie była też bezposrednio związana z moimi pytaniami do kart. Ale mimo wszystko zastanawiam się, czy to mogło spowodować błędny rozkład...

Po drugie, kilka dni wczesniej, z głupiej ciekawości i w sumie chyba dla zabawy wróżyłam sobie sama z internetowego Tarota (coś a la komputerowy pasjans, na pewno wiecie o co chodziOczko), pytając o te relacje. Oczywiście tarocistką nie jestem, więc i tak nie umiałam nic zinterpretować, a poza tym to bardziej zabawa z komputerem, a nie prawdziwy Tarot. No ale, dylemat jest, czy to miało jakiś wpływ Oczko

Z góry dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi i pomoc!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez scarlett177 - 08-03-2018, 09:54
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez RóżaWiatrów - 12-03-2018, 16:43
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez Żubrówka - 12-03-2018, 21:09
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez Rey - 30-04-2018, 16:49
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez LunarChimera - 30-04-2018, 16:59
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez Ismeni - 01-05-2018, 20:48
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez Morrigu - 02-05-2018, 17:53
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez Storm - 01-05-2018, 20:58
RE: Czy karty Tarota pokazaly nieprawdę z mojej winy? - przez Barbara - 17-05-2018, 21:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości