Wahania nastroju
#11

Rudalila: ja już to nawet wiem Oczko przyjaźnimy się już (aż muszę policzyć....) 11 lat. także jest to kawał czasu i miały okazję się zdarzyć różne sytuacje. no więc moja charakterystyka (ta negatywna) to: nieodpowiedzialna, niedojrzała i naiwna. dla większego zrozumienia wyobraźmy sobie kartę Głupca w szczytowej formie negatywnej... oczywiście, to nie to, aby powiedziała mi to jednym tchem wprost, ale jakby w różnych momentach poszczególne rzeczy były mi wypominane.

a jednak nasza relacja trwa już tyle czasu, i naprawdę obie staramy się być dla siebie oparciem. bardzo dużo jest w tym rozsądku, ponieważ nasze hierarchie wartości są zupełnie różne, tak samo jak osobowości, ale mamy idealne porozumienie na płaszczyźnie hmmm intelektualnej. być może w jeszcze dalszym odcinku czasu okaże się, że np. ja nie mogę jej pomóc w tych jej emocjach z uwagi na te nasze różnice - nie wykluczam też tego. dlatego staram się szukać też innych rozwiązań.

dodam jeszcze tylko na koniec, że ona robi to samo w drugą stronę, tzn. powiedzmy uważając mnie za naiwną stara się mi tłumaczyć jakieś sytuacje z dnia codziennego, jak to ludzie puszczają nas kantem, albo jak to ja muszę znaleźć lepszą pracę, i tego typu Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości