Oznaczanie miejsc w Tarocie
#8

Joana, rozumiem, że każdemu z nas te same karty mogą pokazać te same miejsca ... ale czy twój wpis nie jest czasem skopiowany z opracowań p. Marii Bigoszewskiej, a dokładniej z tego miejsca ... http://tarotnet.pl/forum2/viewtopic.php?f=50&t=1670
Skoro w temacie Tarot a uczucia p. Mikesza upomniano o kopiowanie tymi słowami cytuję: "Starajmy się podawać źródła stron lub autorów, których teksty powielamy, z samego szacunku dla czyjejś pracy. Zwłaszcza jeżeli post jest skopiowany słowo w słowo. Jeżeli nie pamiętamy źródła, wystarczy wrzucić frazę w googla."
Być może u ciebie nie ma kopi słowo w słowo, ale chyba wszyscy przyznają mi racę, że tylko niewielkie poprawki (skasowane słowa) zostały naniesione.
Joana proszę nie czuj się urażona, ja tylko proszę cię, abyś mi wyjaśniła, czy to są rzeczywiście tylko twoje wypracowane wnioski, bo z twojego wpisu nie odnoszę takiego wrażenia, abyś czegoś nowego dodała od siebie, odnośnie tego, na jakie miejsca wskazuje dana karta w tarocie ... bo mi np. karta XV Diabeł raz kiedyś ewidentnie pokazała Cyrk jako miejsce i saunę... ta karta nie tylko wskazuje na miejsca dla degeneratów, hazardzistów i narkomanów ... zwykle nie obracam się w takich miejscach, a i moi klienci są dalecy od tego ... w ogóle takim osobom nie kładę kart.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości