Oznaczanie miejsc w Tarocie
#9

Dodałam parę miejsc od siebie jakie mogą wskazywać karty. Dodałam inne jak Mikesz. Faktycznie opierałam się na notatkach, jakie sobie sporządziłam w zeszycie, po lekturach wielu opracowań internetowych. Nie wszystkie z nich są moimi spostrzeżeniami. Jak widzę że ktoś podaje miejsce jaki pokazuje mu karta, notuję to sobie. Czasami pomaga mi to w rozkładzie. Możliwe, że to są miejsca podane w książce Pani Bigoszewskiej. Nie znam dokładnego autora, to miejsca podane w internecie. Najmocniej przepraszam, że nie umieściłam tej informacji w opisie. Ostatnie karty jakie podałam, rzeczywiście pokazały mi te miejsca.
Jeśli chodzi o kartę XV Diabeł, to brat klientki był w domu publicznym, oraz w miejscu gdzie zażył dopalacze. Osoba pytająca to potwierdziła. Przepuścił sporą sumę pieniędzy, a nie stać go było na to.
Wpisu nie skopiowałam, natomiast spisałam notatki jakie mam w zeszycie po lekturze wielu opisów kart zamieszczonych w internecie. Chciałam dodać jak najwięcej miejsc. Taka lektura jest bardzo pożyteczna. Przepraszam, ze nie zamieściłam informacji o tym fakcie we wpisie. Dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości