Oznaczanie miejsc w Tarocie
#11

Barbara masz absolutną rację, mój opis jest prawie identyczny z umieszczonym w internecie opisem miejsc jakie wskazują Arkana Wielkie autorstwa Marii Bigoszewskiej.
Nie posłużyłam się jednak opcją kopiuj- wklej tylko swoimi notatkami, pochodzącymi z internetu. Wydrukowałam je sobie kiedyś, dodatkowo mam notatki w zeszycie. Cierpliwie to przepisałam, a rzeczywiście mogłam skopiować bo wygląda to identycznie.Czyli są to miejsca opisane w książce Marii Bigoszewskiej. Nie mam tej pozycji.
Jeszcze raz przepraszam, nie powołałam się na to źródło, bo nie wiedziałam dokładnie skąd pochodzą opisy. Opierałam się na opisach umieszczonych w internecie.
Popełniłam błąd nie podając źródła, za co przepraszam osoby czytające ten opis, również Ciebie.
Mogę się tylko bić w piersi i przeprosić za popełnioną gafę. W przyszłości zanim opiszę jakąkolwiek kartę, zawsze zamieszczę opis z jakiego źródła korzystałam.

Te opisy kart poniżej, są mojego autorstwa.
0 Głupiec- oddział psychiatryczny
V Papież- salon sukien ślubnych
VII Rydwan- sklep rowerowy
XII Wisielec- dzwonnica
XVII Gwiazda- studio nagrań
XIX Sąd Ostateczny- kamieniarstwo- wykonanie nagrobka.

W poście umieściłam je osobno, bo nie dotyczą powszechnej interpretacji, tylko są opisem miejsc jakie zobaczyłam w kartach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości