Proszę o wróżbę
#6

Witam  Uśmiech
Dziękuję za pozytywną wróżbę to fakt mieszkamy razem mamy wzloty i upadki było bardzo żle teraz jest jakby troszkę lepiej może sobie coś przemyślał uświadomił co może stracić jak zażądam rozstania ale zdaję sobie sprawę że już raczej niczym lepszym ciekawszym mnie nie zaskoczy mam taką nadzieję że ten 6 letni związek sam wcześniej czy póżniej albo się jeszcze ułoży albo nie bawem całkiem rozwali i się rozstaniemy poczekam do końca roku już i tak chyba nie mam nic więcej do stracenia a szukać nowej miłości na gwałt to nic nie daje teraz więcej facetów szukających kochanki lub przyjaciółki aby nie miłości i kobiety do normalnego związku a zresztą ja i tak mam pecha w miłości Oczko
Dziękuje za wróżbę i pozdrawiam  Buźki

Jeszcze tak zastanawiam się nad tymi nowymi znajomymi mojego Andrzeja  Myśli najlepiej ostatnio dogaduje się z kolegami z pracy w tym jego szef rówieśnik Cyprian ok go traktuje i jego żona Aneta ja też ich wszystkich znam jeśli chodzi o całkiem innych znajomych to nic mi nie wiadomo o innych tak myślę  Myśli Teraz bierzemy udział z Andrzejem w takim unijnym projekcie Szansa na biznes który podsunęła nam Aneta abyśmy mogli otrzymać dotację i rozwinąć swój pomysł na biznes Hm zastanawiam się co z tego dalej będzie czy w tym naszym związku już tylko chodzi o pieniądze ? A uczucie całkiem wygasło nie tylko u mnie a u nas obojga ? Człowiek ma tyle pytań tyle zwątpień i rozmyśleń że głowa już czasem puchnie ale samo życie raz z górki raz pod górkę Oczko 
Mogę mieć pytanko o wróżbę czy otrzymamy tą dotację?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 12-07-2018, 23:33
RE: Proszę o wróżbę - przez Dagmara.S - 13-07-2018, 18:11
RE: Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 16-07-2018, 08:47
RE: Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 24-04-2022, 15:26
RE: Proszę o wróżbę - przez Dagmara.S - 14-05-2022, 19:59
RE: Proszę o wróżbę - przez monisia35 - 17-05-2022, 13:06



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości