Czy nasza wiedza na temat osoby pytającej wpływa na wróżbę?
#1

Z mojego własnego doświadczenia wynika - mogę się mylić, ale do takiego wniosku doszłam - że Tarocista jeśli zbyt dużo wie na dany temat, to niestety nie zawsze wróży w sposób właściwy, lecz sugeruje się tym, co usłyszał od Pytającego. Zdarza się również, że lęki, obawy czy też czasami nie mające żadnych szans na realizację nadzieje Pytającego wprowadzą w błąd Tarocistę i tenże prawdopodobnie z tego powodu wyciąga z talii właśnie karty, które dają taką prognozę przyszłości lub wizję teraźniejszości, jaka została przedstawiona przez spanikowanego Pytającego lub przez błędny pogląd na sprawę Tarocisty.
Niektóre z rozkładów robionych mi w przeszłości przez Tarocistów (nawet tych najlepiej znanych w Polsce) nie miały nic wspólnego z rzeczywistością ani w przyszłości, ani nawet w momencie zadania przeze mnie pytania wróżącemu.
W jaki wobec tego sposób my (Pytający) powinniśmy wyczuć, że dany wróżbita sugeruje się bardziej logicznym myśleniem, zamiast intuicją?
A także w jaki sposób my (wróżący innym osobom) powinniśmy się bronić przed pojawieniem się w naszym rozkładzie wyłącznie ich lęków, nadziei czy czasami nawet kłamstw?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości