Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć
#1

Jakie macie doświadczenie z tymi kartami? Ostatnio we wróżbie dotyczącej rozwoju sytuacji uczuciowej między mną a mężczyzną z którym się spotykam wyszedł mi Paź mieczy na ostatniej, wyjściowej pozycji w rozkładzie (czy powinnam się na niego zdecydować). Dociągnęłam kolejną kartę i pojawił się Rycerz mieczy. No i zagwozdka. Jak zinterpretowalibyście te dwie karty na pozycji dotyczącej rady? Dodam, że cały rozkład wyszedł klarowny, karty nawet idealnie określiły mi zawód wspomnianej osoby Ok a ten giermek jakoś tak... Mam z nim problem. Używam talii RWS i jeśli chodzi o moje odczucia co do tej karty na tej pozycji to odbieram ją jako takie ostrzeżenie, stan czujności. Sama postać na karcie mi to podpowiada. Całe otoczenie wokół niej jest wzburzone, a ona trzyma miecz oburącz przed sobą jakby zasłaniając sylwetkę, a spogląda za siebie jak gdyby rozglądała się dookoła czekając na atak. Podsumowując, jakie macie doświadczenia z Giermkiem, co może oznaczać w towarzystwie Rycerza? Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć - przez CrazyJaney19 - 26-08-2018, 19:22
RE: Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć - przez Dagmara.S - 26-08-2018, 19:35
RE: Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć - przez CrazyJaney19 - 26-08-2018, 19:49
RE: Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć - przez kurylka - 04-11-2018, 00:46
RE: Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć - przez CrazyJaney19 - 05-11-2018, 20:47
RE: Paź mieczy i Rycerz mieczy w rozkładzie dotyczącym uczuć - przez wrozkabasia - 17-02-2022, 10:03



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości