Boski Tarot u Hazar

Witaj ponownie Hazar Uśmiech,

Nie sądziłam, że wrócę tak szybko z prośbą o podpowiedź z kart, ale sytuacja mnie zaskoczyła.
W gabinecie Seleny, a propo mojego portretu numerologicznego, pisałam o problemach zdrowotnych, które mam od dwóch lat, czyli od czasu przechorowania Covid. Selena bardzo trafnie wyczytała z liczb, że moim słabym punktem jest układ pokarmowy. Jestem na diecie, dużo poszczę, jem raz na dobę, powolutku  z tego wychodzę, powoli udaje mi się zapanować nad moimi alergiami pokarmowymi (alergia na gluten spowodowała u mnie tragiczny stan jelit), mam jeszcze gorsze dni, chwile słabości, że zjem coś czego nie powinnam, ale ogólnie idę do przodu- powoli zmieniam moje nawyki i neutralizuję te alergie, których nabawiłam się w ostatnich latach. Jakie więc było moje zaskoczenie, gdy kilka dni temu znów ścięło mnie z nóg. W przeciwieństwie jednak do poprzednich razy oddycham swobodnie (przy nietolerancji na histaminę, którą mam, nie mogłam do końca zaczerpnąć oddechu, dusiło mnie, ale to powoli ogarniam i jest lepiej), a teraz, mimo swobodnego oddechu, brak mi tchu jak mówię, a serce wali mi jakbym biegła kilka kilometrów. Nie wiem więc co się dzieje.
Jest to bardzo znaczący problem bo poprzednio dojście do siebie to były 3-4 tygodnie. Trzy razy już tak wypadałam z gry i nie mogę sobie pozwolić na miesiąc wyrwy w życiu po raz kolejny. Podejrzewam kilka różnych rzeczy: przewlekły stan zapalny w organizmie a propo alergii i osłabienie serca, co nakłada się na dużo stresu i mało snu, albo emocje. Sama nie wiem. W badaniach kardio w dwóch poprzednich latach wszystko mi wyszło ok, ale ok nie jest, bo głupie pójście do toalety staje się wysiłkiem, nie mówiąc o normalnym funkcjonowaniu.
Chciałabym bardzo prosić o podpowiedź z kart jakie podłoże ma mój problem? Co poza dietą mogę zrobić by się go wreszcie pozbyć, bo bardzo się męczę. Do tego martwię się, że to jednak coś organicznego, co nie zostało wykryte w badaniach. Sądziłam, że mam już wszystko pod kontrolą, a tu takie coś. Jestem już tym zmęczona i chciałabym przynajmniej wiedzieć z czym się mierze Smutny . Byłabym ogromnie wdzięczna Hazar za Twoją podpowiedź  z kart, bo ja swoją pomysłowość na przezwyciężenie tych trudności już chyba wyczerpałam. Jaki tu jest jeszcze czynnik poza tymi alergiami?

Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz

Witaj Bogdan



Pytanie: Chciałbym zapytać karty tarota, jak przebiegnie moja praca i życie osobiste w tych nadchodzących miesiącach tego roku.


Zawodowe - XX Sąd ostateczny, XIV Umiarkowanie, III Cesarzowa - Fantastycznie. Pokazuje się wygrana sprawa.
Jeśli jesteś w jakimś sporze, to zostanie osiągnięty consensus ( sama nie wiem skąd to wyrażenie po łacinie).
Niespodziewanie na wierzch zostaną wyciągnięte jakieś fakty, (które wydawały się pogrzebane jak "pies") które przeważą na twoją korzyść i zostaniesz oczyszczony i przywrócony.
Finalnie pokazuje się dobrobyt pod patronatem "Cesarzowej".  W tym roku ewidentnie karta się odwraca i jakby spotyka cię zasłużona nagroda.

Osobiste - XXI Świat, 3 kielichy - Właśnie kończy się jakiś etap w twoim życiu.
Piasek już kończy się przesypywać i może nastać nowe.
Wszystko co miałeś zrobić, już zrobiłeś, wypełniłeś swoje zobowiązania, poniosłeś koszty i rozliczyłeś się z przeszłością.
Jesteś wolny i możesz wreszcie robić na co masz ochotę.
3 kielichy otwierają nowy etap w Twoim życiu. To świętowanie.
Nie wykluczam że będziesz się bawił na swoim ślubie.




Uważaj Oczko to może być najlepszy rok w Twoim życiu. Ciesz się każdym dniem.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Aleksandra



Pytanie: Chciałabym bardzo prosić o podpowiedź z kart jakie podłoże ma mój problem?

III Cesarzowa - Podłożem jest gospodarka wodno - elektrolitowa. Pokazał się twór, trochę przypomina mi to kolczatkę, jest przytwierdzony do podłoża, drugi wygląda jak zeschły liść.
Można zrobić sobie badania w kierunku obecności pasożytów, chyba że masz taką anatomie i nie wiele można na to poradzić. Ale badania zrób, bo coś mi to nawodnienie komórkowe zakłóca.

Na drugim miejscu jest dieta. Za dużo owoców, może chodzić o cukry proste i błonnik. Trzeba tez uważać na kwasowość, bo też pokazały się owoce o jego wysokiej zawartości. Przyjmujesz jakieś toksyny w pożywieniu, alkaloidy, być może nieświadomie. Trzeba by zweryfikować sobie wszytko co jesz i pijesz pod tym kątem..

Na trzecim miejscu mam alergie na sierść i pierze. Pokazały się futrzaki.


Na pierwszy rzut oka wyglądasz jak alergik, ale to wychodzi właśnie z jelit.
Jeśli chcesz rady to trzeba zrobić przegląd pod kątem właśnie pasożytów, ewentualnie wdrożyć profilaktykę uszczelniającą i udrażniającą układu pokarmowego. Jeśli to nie anatomia, to może tylko flora jest zaburzona.


Tak to u mnie wygląda.


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar.
Dziękuję bardzo za wróżbę i tarotowi, tak, biorę ślub w lipcu i jestem szczęśliwy, a w pracy jest lepiej.
Powrócę z weryfikacją i życzę szczęśliwych i spokojnych świąt.
Bogdan

Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy. 
- Phil Bosmans
Odpowiedz

Hazar Uśmiech ,


Dziękuję ponownie za Twój bardzo cenny czas i energię, które mi podarowałaś  Kwiatek .
Najbardziej tajemniczy jest pierwszy punkt wróżby, będę dociekać. Alergie w 100% potwierdzam, natomiast co do uczulenia na sierść to nie mam, a mam futrzaka, jednak może to też ten okropny dym z papierosów? Sąsiedzi niestety palą na klatce schodowej, brak słów na takie egoistyczne jednostki, a ja ogólnie jestem wrażliwa na wszelkie chemikalia.

Pozdrawiam Cię najserdeczniej Uśmiech,
Aleksandra
Odpowiedz

(16-02-2023, 20:15)Hazar napisał(a):  Witaj Tarot


Pytanie:
Standardowo praca/kasa.
Co będzie u mnie w najbliższym czasie zawodowo - jak będą wyglądać moje sprawy zawodowe?


rama czasowa do czerwca 2023

VII Rydwan, IV Cesarz, 2 Miecze
Ruszysz z kopyta, w jego kierunku. Pokazał się mężczyzna, władczy, w ogóle jak piramida Oczko ale żeby to nie była finansowa.
Pięknie się ustawił, blask mamony oświetla jego cudowne ciało.
 Ale jest też czerwona lampka. Nie patrz.
Przysłoń oczy na chwile i włącz myślenie. To co zobaczysz to prawdopodobnie fasada, postaraj się zrobić obliczenia na suchych liczbach. I wtedy będziesz mieć faktyczny obraz, bez obrazu.


Tarot jest progres i jakby nowa propozycja, ale ważne by nie dać się zwieść. Zalecamy ostrożność. Za dużo dekoracji w tym twoim życiu zawodowym. Uważaj żeby nie trafić do firmy z dykty.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Hej wracam z interpretacją od kwietnia zaczęłam nową pracę. Jest dobra kasa, jeszcze lepiej niż poprzednio, praca i ludzie ok, podoba mi się.
Pytanie, czy sprawdzisz mi czy dostanę umowę po 3 miesiącach i będę tam dłużej, czy to będzie w końcu stała praca?
Dziękuję i Wesołych Świąt! <3 Kotek
Odpowiedz

Witaj Tarot


Pytanie, czy sprawdzisz mi czy dostanę umowę po 3 miesiącach i będę tam dłużej, czy to będzie w końcu stała praca? 

8 Buław, III Cesarzowa - Jak dasz z siebie wszystko, to widzę Cie na dłuższy okres w tej robocie. Możliwe że będzie stała.
Ale bardzo ważne. Nie ma obijania się po kątach. Przez te trzy miesiące musisz sobie wypruć przysłowiowe flaki Oczko
a umowa zostanie przedłużona.

Musisz robić za ośmiu !



Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(08-04-2023, 15:14)Hazar napisał(a):  Witaj Tarot


Pytanie, czy sprawdzisz mi czy dostanę umowę po 3 miesiącach i będę tam dłużej, czy to będzie w końcu stała praca? 

8 Buław, III Cesarzowa - Jak dasz z siebie wszystko, to widzę Cie na dłuższy okres w tej robocie. Możliwe że będzie stała.
Ale bardzo ważne. Nie ma obijania się po kątach. Przez te trzy miesiące musisz sobie wypruć przysłowiowe flaki Oczko
a umowa zostanie przedłużona.

Musisz robić za ośmiu !



Wszystkiego dobrego
Hazar
Dzięki, dokładnie tak się czuje!! Jest ogrom nauki muszę dać z siebie naprawdę wszystko. Dam znać Uśmiech
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar, chciałabym się podpytać czy J., którego spotkałam kilka tygodni temu to ktoś z kim mogę spróbować się zbliżyć i czy jest jakaś wizja związku/relacji?
Chyba drugi raz w życiu zostałam ustrzelona przez Kupidyna tak mocnoUśmiech. Trochę to nastolatkowe, ale czuję silne przyciąganie. Wszystkie dane wyślę na priv.
Odpowiedz

Witaj Miako


Pytanie: chciałabym się podpytać czy J., którego spotkałam kilka tygodni temu to ktoś z kim mogę spróbować się zbliżyć?
Paź monet - Możesz spróbować, jest dobre podłoże do tego by lepiej się poznać. Masz dobry status materialny, hojnie się pokazałaś. On to widzi.
Na razie bez szaleństw, spróbuj tak przyziemnie rozpracować tą znajomość.


i czy jest jakaś wizja związku/relacji?
VI Kochankowie, Rycerz Monet - Widzę gorący romans, ciała napięte jak struny i oddanie się zmysłom.
Nawet wasz oddech się zjednoczy i będzie jednym tchnieniem. Ale to się rozjedzie, nie stworzycie podstaw. Relacja, by trwała musi być robocza. Namiętność szybko się ulatnia, z wiekiem jej dobroczynny wpływ coraz trudniejszy do utrzymania.

jakbyście mieli wspólne pasje, sadzenie pomidorów na przykład, może coś by z tego było. Tu nie zatrzyma się to uczucie w materii, nie będzie woli wspólnego życia.


Korzystaj, kochaj, czuj i ciesz się że spotkało cię takie szczęście. Tak długo jak będzie trwać.
Doceń to, cudownie jest czuć to do drugiego Człowieka.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar. Zimny prysznicUśmiech). Mamy jedną wspólną zawodową pasję. Bardzo intensywną, jeżeli chodzi o działanie. Konkret na priv, więc jeżeli wystarczy sadzenie w ogródku, to ja bym się postarała. Gdyby nie było tego wątku w Twojej odpowiedzi pewnie bym się wycofała z inicjatywy, a tak… mam zawahanie i chciałabym info, co gdyby nas ta fascynacja tematem konkretnym scalała…? W takich okolicznościach to może być coś bardziej?
Odpowiedz

Miako



Pytanie: co gdyby nas ta fascynacja tematem konkretnym scalała…? W takich okolicznościach to może być coś bardziej? 

9 Monet - Nie, ten temat nawet szybciej połozy kres waszej znajomości, bo lepiej się w nim odnajdziesz i będziesz mieć z tego pieniądze. Większe niż On Oczko
Jesteś stworzona do działań w tym temacie, więc jeśli chcesz sukcesu, to on tam dla ciebie jest.

Tylko kochanek nie liczyć na nic więcej.
Ale pamiętaj ile kobiet nie może nawet na to liczyć.

Ciesz się, tak zwyczajnie. Jak dziecko.

Nie szukaj zaczepów na przyszłość, bo przeoczysz to co najważniejsze. Bliskość drugiego Człowieka.
Nie wszystkie relacje kończą się związkami, jeśli by tak było, każdy miałby segregator z aktami ślubu.



Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Ci Hazar z całego serca
. Cóż, skoro ma to wzbogacić mój warsztat, nastroję się na chwilę??. Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i do wkrótceUśmiech.
Odpowiedz

(24-02-2023, 19:50)Hazar napisał(a):  Witaj Doti
Pytanie: Czy mogę prosić Cię o wróżbę na mój wspólny wyjazd z partnerem - w tym roku, w marcu za granicę. Czy się uda?
XIX Słońce, 6 Mieczy - Tak powinno się udać. Widać was w drodze. I także to, że ktoś tam na was czeka, macha mi na powitanie.

czy to będzie dobry czas dla naszego związku?
V Papież, IX Pustelnik - Nie uda się wzmocnić ani zacieśnić więzi, chociaż będziesz pełna wiary że ten wyjazd coś odmieni.
Za to poczucie osamotnienia może się pogłębiać i będzie bardziej dokuczać obczyźnie.

On nie jest zbyt entuzjastycznie nastawiony na ten wyjazd. Jedzie, bo tobie zależy. Trzyma się z tyłu.
Masz go za plecami, więc niczego nie widzisz. Ale warto byłoby się na chwile odwrócić. By później nie czuć się samotnie Oczko
Zainteresuj się partnerem. Może potrzebuje teraz twojego wsparcia w jakiejś sprawie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar
Dziękuje Ci za tę wróżbę, oraz za poświęcony czas jak zwykle sprawdziło się  Uśmiech, pojechalismy, na początku czułam takie osamotnienie, z czasem trochę poprawiło się. Jeśli chodzi o sam wyjazd i kierunek, to bardziej on nalegał, on tego chciał. 

A czy Droga Hazar mogę prosić Cię o wróżbę na nasz związek do końca tego roku?
Czy pozostanie bez zmian, czy może jednak będzie lepiej (wspólne zamieszkanie, dzieci, ślub), czy niekoniecznie... On uważa że się zmienił na lepsze (pomimo wcześniejszych złych chwil), ale nie wiem czy mogę mu na 100% zaufać.  Nasze dane prześlę na PW Uśmiech Pozdrawiam Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Doti

Pytanie: Droga Hazar mogę prosić Cię o wróżbę na nasz związek do końca tego roku?
Czy pozostanie bez zmian, czy może jednak będzie lepiej (wspólne zamieszkanie, dzieci, ślub), czy niekoniecznie...


Wyskoczyły 2 Miecze i 9 buław, jesteś ślepa jak kret. Dobrze byłoby ściągnąć sobie tą przepaskę z oczu i podnieść głowę.

Karta główna Król Buław - to nie jest związek, pokazał się tylko on. Sam i piękny jak młody bóg.
Relacja może trwać do końca roku, bo ustawia się frontem, ale układ się nie zmieni, nie licz na nic więcej niż to co masz teraz.



To świadomy mężczyzna, ale świadomy siebie i swoich potrzeb.
Jak biorca się pokazuje, dopóki będziesz mieć co dać, będzie łaskawie obdarzał zainteresowaniem.
A co jeśli wyczerpiesz swoje zasoby?

Powinnaś w końcu podnieść głowę i spojrzeć na niego bez tej różowej przepaski którą masz na oczach.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar Uśmiech,
Chciałabym zapytać Ciebie Hazar czy za 2-3 miesiące mogłabym ponowić do Ciebie pytanie o ostatni finansowy kwartał tego roku ? Twoja wróżba w tej kwestii spędza mi sen z powiek, chciałabym wiedzieć, że kroki, które podejmuję są skuteczne by skorygować to niepozytywne, ponieważ widzę po sobie oraz po wpisach innych osób, że Twoje wróżby są bardzo skuteczne, a akurat w wypadku tego co mi karty pokazały na ostatni kwartał tego roku to bardzo zła wiadomość
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Uśmiech.
Odpowiedz

Oczywiście możesz pytać Uśmiech ten gabinet jest dla Was. 
Nie mart się, będzie dobrze. Ruch cały czas trwa,  jeśli jest gorzej to za jakiś czas będzie lepiej i tak w kółko  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Cześć.
Mogłabym zadać pytanie odnośnie mojej pracy ? Konkretnie chciałabym wiedzieć jak jestem postrzegana przez kolegów i koleżanki  w pracy . Zależy mi na odpowiedzi bo odnoszę wrażenie,że nie wszyscy są ze mną do końca szczerzy pomimo "zgranej załogi "
HANIA 09.04.1993.r 
Z góry dziękuję.
Odpowiedz

Witaj Haniu



Pytanie: chciałabym wiedzieć jak jestem postrzegana przez kolegów  i koleżanki  w pracy ?


Mężczyźni - XVIII Księżyc - Oni cię widzą przez pryzmat kobiecości, musisz być bardzo pociągającą i zmysłową kobietą, bo tworzą na twój temat fantazje erotyczne.
Raczej bezpieczne fantazję, bo utrzymuje się to w konwencji "dziewczyny z plakatu" czyli fantazjują, ale na krok w realu raczej nikt się nie zdobywa. Tylko podglądać cię lubią. Twoja praca w ogóle się nie zaznacza, dla mężczyzn nie ma znaczenia jak pracujesz.

Kobiety - 9 Buław - Nie mają do ciebie zaufania, bo uważają że coś ukrywasz i nie pokazujesz prawdziwej twarzy. Te twoje próby nawiązywania przyjaźni są bardzo podejrzliwie odbierane.
Nie wiedzą kim jesteś tak naprawdę, więc tak jakby czekały na twoje najmniejsze potknięcie, by wrzucić ci na garba łatki typu "a nie mówiłam " , " tak myślałam że jest taka"



Postrzeganie to takie nie pracownicze, wygląda na to, że ludzie tam nie chodzą do pracy by tylko pracować Oczko nikt nie postrzega cię jak pracownika przez pryzmat wad i zalet, tylko przez swoje subiektywne lęki i upodobania.

Po prostu pracuj, jeśli lubisz to co robisz. Nikt tam nie doceni cię za profesjonalizm Oczko
Praca u tych ludzi jest chyba mało ważna, bo ja nie widzę żeby patrzyli na ciebie jak na pracownika.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź.  No chciałam wiedzieć mniej więcej  co o mnie myślą.  Staram się być otwarta dla ludzi i z nikim nie popadać w konflikty   . No cóż...
Odpowiedz

Dzień dobry Hazar Uśmiech,


Chciałabym Cię serdecznie prosić o pomoc ponieważ przydarzyła mi się bardzo niefajna sytuacja, właśnie pod względem finansowym.
Jest osoba, która grozi mi pod tym względem, ktoś kto ma dojścia, a komu nie podoba się, że stanęłam w obronie innej osoby i teraz próbuje się odegrać.
System nie jest sprawiedliwy, wiem jak działa i wiem, że jeśli ktoś ma kontakty, a ja nie, to jest pozamiatane.
Nie chcę wchodzić w szczegóły. Czy osoba ta spełni swoją groźbę, jeśli tak jakie będą tego konsekwencje dla mnie, co powinnam zrobić, żeby wyjść z tej sytuacji obronną ręką i czy istniałaby możliwość byś podpytała kart o ramy czasowe - w miesiącach albo tygodniach, chyba w miesiącach?
Będę Ci ogromnie wdzięczna Uśmiech.
Odpowiedz

Witaj Aleksandra

rama czasowa 3 miesiące.


Pytania: Czy osoba ta spełni swoją groźbę?
XII Wisielec - w ciągu najbliższych trzech miesięcy nie, ale nie myśl że sprawa przyschnie. Ta osoba będzie miała co innego w głowie niż ciebie, ale odłoży to sobie i później zadecyduje. To wytrawny gracz, ma zasoby, jest elastyczna i  ma nieszablonowe spojrzenie na wiele spraw. Ciężki przeciwnik, nie lekceważ go.

jeśli tak jakie będą tego konsekwencje dla mnie?
As kielichów - Nic szczególnego, skończy się na pouczeniu, o zasoby pieniężne może nawet się nie otrzeć ta sprawa.
Poczujesz coś za to, naświetli ci się ta cała sytuacja inaczej, niż teraz możesz to widzieć.

co powinnam zrobić, żeby wyjść z tej sytuacji obronną ręką?
5 monet - Proś, nic nie stracisz a możesz wiele zyskać. Ona cię widzi jak biedotę i jestem pewna że wyprosisz, bo ta osoba to taka "filantropka" trochę. Lubi okazać łaskę i sypnąć swoją dobrą wolą. Jeśli się ukorzysz, to cię ułaskawi.



Coś przeoczyłaś jak stawałaś w czyjejś obronie.

Nie pokazały się "znajomości" ale obiektywny obserwator.  Ma poczucie sprawiedliwość więc zanim wyda "wyrok" obejrzy sprawę z każdej strony.
Nic się nie martw, proś, wysłucha cię.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości