Boski Tarot u Hazar

Witaj Rozalka


Pytanie: czy w tym roku spotkam się jeszcze z tym człowiekiem?


Wyskoczyła 2 monety - Prawdopodobnie nie, jest zajęty zarabianiem pieniędzy. Nawet jeśli się umówicie to może zwyczajnie nie dotrzeć na spotkanie. 
Kwestie finansowe są u niego priorytetowe.


Po prostu ma swoje sprawy i to jest dla niego najważniejsze. Jakaś super robota mu wpadnie i możliwość zabronienia dwa razy więcej niż zwykle. Chce wykorzystać szanse.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzięki Hazar, wszystkiego dobrego 🙂
Odpowiedz

(01-05-2024, 14:57)Hazar napisał(a):  Witaj Blue Rapsberry


Pytanie: Czy jeśli poproszę managerke o tak zwany zloty bilet na praktykach studenckich teraz na praktykach które mam od 6 maja na 2 tygodnie to go dostane?

9 buław - Nie wiadomo, jest ktoś kto próbuje go otrzymać poza" konkursem" czy metodami płaszczenia się i błagania. Jeśli menagerka ma miękkie serce, to ty biletu nie otrzymasz, ulituje się nad kimś innym. Prosić zawsze możesz. Będzie was wtedy więcej do biletu.

Czy to dobre miejsce na pierwsza prace ten odział? 
6 Kielichów - Bardzo dobre. Pokazało się jak miejsce miłych wspomnień. Nie widać żadnej "krwi czy flaków" a tylko "dzieci", dzieci które wspominają jak cudownie było się bawić i biegać z przyjaciółmi. To bardzo piękny odział, nie widać żadnych złych rzeczy, tylko to, jak doceniają to co już minęło.


Możliwe że ty będąc na tym oddziale też docenisz to, co najbardziej się w życiu liczy. 
Jak na pierwszą robotę to bardzo dobre i pouczające miejsce.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Witaj Hazar 
Praktyki odbyłam w tym miejscu. Można się dużo nauczyć tak to prawda co napisałaś. Nie prosiłam managerki o zloty bilet, bo nie chce dostać pracy jeśli na nią nie zasłużę. Na dłuższą metę nie wiem czy bym tam dala rade. Personel mówił że ludzie przychodzą i odchodzą bo praca jest ciężka. Chyba już rozumiem co miałaś na myśli. Dziękuję.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

(03-03-2024, 20:49)Hazar napisał(a):  Tak, to było to.
Ale to nie było wielkie uczucie, bo pokazało się w Paziku Buław jak pierdoła Oczko

Z czasem to się rozmyje, chyba że wyidealizujesz, to przejdziesz życie jak ślepiec, nie widząc że miłość cię otacza.
Nic się nie martw, jeszcze masz czas.
Wystarczy że zaczniesz patrzeć na ludzi, zobaczysz że miłość to coś więcej niż to czemu hołdujesz w środku.

Hazar
Hazar, 
Dowiedzialam sie od naszej wspolnej starej znajomej z pracy ze on bierze slub w lipcu. Poczulam smutek nie wiem dlaczego. 
Czy to byla i jest nieodwzajemniona milosc? czy to koniec wszystkiego na dobre? 
Nic juz nie wiem. 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Witaj Blue



Pytania: Czy to była i jest nieodwzajemniona miłość?
9 Monet - To nie była ta miłość, może trochę własna. Czyli tak jak kiedyś tam pisałam, nie kochałaś go jak drugiego człowieka, ale przez własne wyobrażenia o miłości i poprzez miłość do samej siebie.
Może to być ciężko zrozumieć, ale najprościej to można pokazać to na przykładzie, że siedzisz sobie w ogródku i dużo mówisz, myślisz i czujesz, ale bardziej jak bohater romantyczny. 
Czyli to nie dociera nawet do adresata twoich uczuć, a kłębisz się tylko jak w oparach dymu papierosowego. Nie można też powiedzieć że nieodwzajemniona, bo o tego człowieka, to uczucie nawet się nie otarło. Nie doświadczył, ani nie poczuł miłości od Ciebie. 
Wszystko zatrzymało się tylko na tobie.


czy to koniec wszystkiego na dobre? 
3 monety - Tak, powinnaś szybko zapomnieć, szczególnie że praca wymaga skupienia. Nie powinnaś już do tego wracać



Blue to jeszcze, nie było to. Trzeba poczekać. 
Jak nadejdzie czas staniesz się hojna i otwarta, i bez wysiłku, oczekiwania na wzajemność ofiarujesz drugiemu Człowiekowi miłość.
Objawi się to w każdym aspekcie życia, od przyziemnych czynności do wzniosłych ideałów, ale na to masz jeszcze czas.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(20-05-2024, 19:01)Hazar napisał(a):  Witaj Blue



Pytania: Czy to była i jest nieodwzajemniona miłość?
9 Monet - To nie była ta miłość, może trochę własna. Czyli tak jak kiedyś tam pisałam, nie kochałaś go jak drugiego człowieka, ale przez własne wyobrażenia o miłości i poprzez miłość do samej siebie.
Może to być ciężko zrozumieć, ale najprościej to można pokazać to na przykładzie, że siedzisz sobie w ogródku i dużo mówisz, myślisz i czujesz, ale bardziej jak bohater romantyczny. 
Czyli to nie dociera nawet do adresata twoich uczuć, a kłębisz się tylko jak w oparach dymu papierosowego. Nie można też powiedzieć że nieodwzajemniona, bo o tego człowieka, to uczucie nawet się nie otarło. Nie doświadczył, ani nie poczuł miłości od Ciebie. 
Wszystko zatrzymało się tylko na tobie.


czy to koniec wszystkiego na dobre? 
3 monety - Tak, powinnaś szybko zapomnieć, szczególnie że praca wymaga skupienia. Nie powinnaś już do tego wracać



Blue to jeszcze, nie było to. Trzeba poczekać. 
Jak nadejdzie czas staniesz się hojna i otwarta, i bez wysiłku, oczekiwania na wzajemność ofiarujesz drugiemu Człowiekowi miłość.
Objawi się to w każdym aspekcie życia, od przyziemnych czynności do wzniosłych ideałów, ale na to masz jeszcze czas.


Wszystkiego Dobrego
Hazar
Dziekuje Hazar za poswiecony czas doceniam to naprawde. 
Mam jeszcze czas,  nie wiem, bo ciagle to slysze juz od dobrych paru lat ze to nie ten czas, 7 lat mieszkam  za granica nikogo nie poznalam, mam wrazenie ze i minie 20 lat i tez nikogo nie spotkam bo jeszcze mam czas. 
Moze poprostu za bardzo wyidealizowalam tego faceta, a kiedys tu na forum jak 2 lata temu pytalam o niego gdy go spotkalam to otrzymalam odpowiedz ze lepszej osoby juz nie znajde. No ale jak on sobie poszedl w swoja strone tak wyszlo trudno. 
Kiedy bedzie dla mnie ten wlasciwy czas? Ktos wogole sie pojawi z kim zaloze rodzine, bede miec dzieci?
Dziekuje i zycze wszystkiego dobrego.
 Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Witaj Blue


Pytania: Kiedy będzie dla mnie ten właściwy czas?
III Cesarzowa - W zasadzie już niedługo, bo widzę cię na chwile przed porodem, wiec może to być już w 2024 licząc 9 miesięcy ciąży. Pokazujesz się w pełnej gotowości.

Ktoś w ogóle sie pojawi z kim założę rodzinę, będę mieć dzieci?
8 Mieczy - Nawet jak się pojawi, to może się nie przebić przez sieć którą sama utkałaś. 
Nie zauważysz też, że to na co czekasz jest na wyciągnięcie ręki.
 

Blue, to pokazuje się tak, że czekasz na księcia z bajki, a nawet Cesarza. 
Tylko, że taki jest jeden i nie w twoim zasięgu. 
Dobrze się diagnozujesz, czyli rozumiesz że miłość to nie wyidealizowana bajka, ale zgoła inaczej się pokazujesz i tak odbierają cię mężczyźni. 
Musisz zrozumieć, że ich oczach może być ciężko cię zaspokoić, a życie w ciągłym napięciu i w wysokich oczekiwaniach jest trudne i nie ma wielu chętnych by podjąć taki trud.

W jednym zdaniu, to trzeba obniżyć oczekiwania i brać co jest. Czyli jak jest glina to lepić z tego garnek na zupę, nie czekać, aż życia prąd naniesie porcelany, bo i skąd. Oczko

Nie martw się, jesteś Piękna.
Pracuj z dostępnymi materiałami (mężczyznami)

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Poprostu nie chce byc z byle kim byle żeby był. Ale i tak nikogo nie ma w moim otoczeniu. Ja nie widze zadnego materiału do pracy, otaczają mnie tylko żonaci faceci. Facet ideał ponoć jest ale nie w moim zasiegu- tu nikogo nie ma, ja nikogo nie widzę. Więc nie ma sensu nawet o niego pytać.
Dziwne że mowisz o ciąży, dla mnie to nie możliwe bo nie wyobrażam sobie iść do łóżka z pierwszym lepszym facetem. Trudno więc wychodzi na to że będę ślepa jak to kiedyś napisałaś i przejdę życie jak ślepiec. 
Też kiedyś słyszała że będzie ciąża u mnie będąc na studiach, ale jak wspomniałaś bo to od cyganki usłyszałam ona tylko mówi to co widzi na końcu swojego nosa. 
Na ten rok już nie mam co złudzeń że kogokolwiek poznam, może za rok jak zaczne prace po studiach ale też w to zaczynam wątpić.
Dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Twój czas nadejdzie Oczko
Bądź pełna Wiary.


Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za poświęcony czas, dajesz mi iskierke nadziei a zawsze to coś 😀 i Dziękuję że nie oceniasz.
Nie ukrywam że chciałabym mieć w przyszłości chociaz jedno dziecko, doswiadczyc tej prawdziwej szczerej milosci. Jesli cos sie w moim zyciu zmieni dam znac. Bedzie chlopiec czy dziewczynka? Czy to bedzie szczęśliwa ciaza? 😀

Dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Blue

Pytanie: Bedzie chłopiec czy dziewczynka? Czy to będzie szczęśliwa ciąża?

Strażnik Tali ( Rycerz  Mieczy ) - Nie mogę odpowiedzieć.


Bądź dobrej myśli, wiedzieć za dużo to też niezdrowo.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar, 
Wszystkiego Dobrego!
Blue 😀

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Również dziękuję Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(21-04-2024, 17:13)Hazar napisał(a):  Witaj Rozalka


Pytanie: Jaki będzie dla mnie maj w temacie miłości i uczuć?

5 Motet - W maju będzie płacz, prawdopodobnie nic więcej już z tej znajomości nie wyciągniesz prócz żalu.
Jedno będzie dobre, zostaną ci wspomnienia. 
Zachowaj sobie tylko te piękne chwile, by Wierzyć w Miłość



Wszystkiego Dobrego
Hazar
Hazar, jest żal. On już się wycofał ale ja jeszcze walczę ale to walka z wiatrakami. Piękne wspomnienia potęgują mój ból.

Czy sprawdzisz mi, co zdarzy się u mnie w czerwcu w uczuciach? Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Rozalka


Pytanie: Czy sprawdzisz mi, co zdarzy się u mnie w czerwcu w uczuciach?

3 kielichy - Dasz sobie spokój z tym Gościem i rzucisz się do randkowania. Niestety nie zapomnisz o nim. I będziesz się tego wstydzić, że nie potrafisz nad tym przejść bez żalu. Zasłaniasz oczy, by nie pokazać co dzieje się w sercu. Nie wypieraj tego, to nie jest złe i wcale cię nie osłabia. 
Piękne uczucia są po prostu piękne. Zachowaj je na pamiątkę, nie smuć się, że miały miejsce. Oczko


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzięki i pozdrawiam 💐
Odpowiedz

Witaj Hazar
Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze 😀
Prosze o rade. 
Czy uda mi sie podejsc do egzaminu na prawo jazdy w tym roku i go zdac? Czy jednak zakaczyc nauke jazdy samochodem? Czy mój instructor mnie dopusci do egzaminu praktycznego? 
Zaczelam lekcje jazdy pod koniec 2022 ale z przerwami mam lekcje i mam wrazenie ze za glupia jestem zeby jezdzic samochodem. Instructor dobry ale drogi. Juz nie wiem czy to ma sens. A teoria przepada mi w sierpniu, I jesli nie podejde do egzaminu musze go zdawac jeszcze raz-teorie. Tak probowalam lapac wszystkie sroki za ogon ale sie nie udalo. Za duzo tego wszystkiego.
Dane podesle na priv.
Dziekuje
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Witaj Blue


Pytania: Czy uda mi sie podejść do egzaminu na prawo jazdy w tym roku i go zdać? Czy jednak zakończyć naukę jazdy samochodem? Czy mój instruktor mnie dopuści do egzaminu praktycznego? 

VI Kochankowie, 10 Monet - Egzamin zdasz bez problemu. Słuchaj uważnie instruktora i rób co mówi. Jeśli w pełni mu się "zawierzysz" w tym roku będziesz trzymać prawko w ręku.


Nie poddawaj się, bo prawo jazdy widać na twojej drodze. Ten instruktor jest w stanie każdego nauczyć jeździć. Nawet takiego co mu brakuje ręki czy nogi, więc skup się na nauce i ćwicz.



Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Hazar za poswiecony czas. 
Tak dobry nauczciel widze ze ma cierpliwosc do mnie bo ze mna ciezko jest, a bylo gorzej. Dziekuje i mam nadzieje ze sie uda  Uśmiech
Pozdrawiam 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Chcialabym jeszcze zapytac jutro mam ostani egzmin na studiach 2h pisania wszystko juz mi sie myli Stres mam mgle. Czy zdam jutrzejszy egzamin czy czeka mnie poprawka w lipcu?
Dziekuje  Uśmiech
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Blue


Pytanie: Czy zdam jutrzejszy egzamin czy czeka mnie poprawka w lipcu? 

Paź monet - Jesteś dobrze przygotowana. Idź spać i bądź dobrej myśli. Egzamin powinnaś zdać bez problemu jutro.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za szybka odpowiedź 😃
Będę mogła zweryfikować w lipcu.
Będę dobrej myśli i postaram się dać z siebie wszystko.
Wszystkiego Dobrego 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości