Boski Tarot u Hazar

Witaj Hazar. W rocznej wróżbie pokazał się jakiś blondyn. 
Obecnie pisałam z takim panem. Jednak tylko chwilę piszemy a on wydaje mi się dziwny.. nie wiem jak to nazwać toksyczny, narcystyczny? Piszemy chwilę więc nie wiem czy takim typem jest czy może faktycznie intuicja mi dobrze podpowiada. 
Chciałabym prosić o wróżbę na temat tego pana. Czy jest faktycznie toksyczny i czy ma złe intencje? Właściwie to czego on chce i oczekuje? Bo jakoś ciężko z nim się dogadać. . Chcial się spotkać ale ja nie chciałam. Bliżej mi do zakończenia znajomości czy to dobry wybór? dane wyślę na priv dziękuję
Odpowiedz

Witaj Maryś


Pytania: Czy jest faktycznie toksyczny i czy ma złe intencje?
2 Monety - Nie, pokazuje się zapracowany przede wszystkim i ustawia sie bokiem, czyli nawet intencji nie kieruje w twoja stronę. To taki trochę "kolorowy ptak" i dlatego może być odbierany jako toksyczny. Jest inny, przebojowy, niezależny, ale na pewno nie toksyczny. To wrażenie bierze się się analogicznie z tego jak działa kamuflaż w przyrodzie. Może zwyczajnie udawać toksycznego jak niektóre zwierzęta by odstraszać drapieżników.

Właściwie to czego on chce i oczekuje?
7 Buław - Niczego, pokazuje że broni się przed innymi i w tym przed Tobą. Jeśli kontakty to tylko z bezpiecznej odległości i to takie połowiczne. "Nie ma nóg więc spotkania odpadają, bo nie ma na czym przyjść". Pogadać może, ale wtedy gdy ma pewność że w każdej chwili może się odłączyć. Pilnuje swojej bezpiecznej sfery.

Maryś z tego co widać to tylko zwyczajna znajomość, fajnie się gada i tyle. Nie będzie wchodził w jakieś bliskie kontakty, bo ma swoje sprawy na głowie i zwyczajnie nie chce.
Ciesz się znajomością, nie ma powodu szukania drugiego dna.
Tak mi się to pokazało.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Może faktycznie tak jest. Niby jest po jakimś bolesnym rozstaniu. Sam proponował spotkanie, ale nie chciałam. 
Dziękuję za wróżbę
Odpowiedz

Witaj Hazar, 😀
Czy mogę prosić o prognozę na nowy rok numerologiczny? Jakie niespodzianki do mnie idą. Rady i wskazówki. Na co uważać. 
To jest mój ostatni rok studiów, więc wiem że czeka mnie ciężka praca w tym roku. Czy to bedzie tylko czas nauki i pracy? 
Pytałam w maju kiedy będzie dla mnie ten właściwy czas? Wspomnialas wtedy ze moze niedlugo. Czy mogę ponowić pytanie? Jesli nie to zrozumiem.
Czy pojadę z kolezanka że studiów na wakacje do Meksyku, żeby uczcić zakaczenie studiów.   
Dane wysle w wiadomości prywatnej.
Dziękuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam Blue.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Witaj Blue


Pytania: Jakie niespodzianki do mnie idą.
VI Kochankowie - Romans, taki gorący i taki którego się nie spodziewasz. Ani trochę nie przechodzi ci teraz przez myśl, że to może być możliwe.

Rady i wskazówki. Na co uważać.
6 Mieczy - Na jakiegoś "opiekuna", to dobrze mieć kogoś, na kim można polegać , czy nam zakulisowo pomaga, ale uważaj by czyjeś dobre chęci nie przysporzyły ci nieporozumień i kłopotów. Uważaj na "ja ci pomogę , ja mam dojścia"

Czy to będzie tylko czas nauki i pracy?
Rycerz monet - Raczej tak, nauka i praca dosłownie wytrawią twój cały wolny czas. Możesz być zmęczona i osłabiona, ale finalnie ciężka praca się opłaci. Warto zagryźć zęby, by później cieszyć się z wypracowanych dóbr.

Pytałam w maju kiedy będzie dla mnie ten właściwy czas? Wspomniałaś wtedy ze może niedługo. Czy mogę ponowić pytanie?
Król kielichów - Właśnie nadszedł, doceniaj uczucia którymi ktoś cię otacza.

Czy pojadę z koleżanka że studiów na wakacje do Meksyku, żeby uczcić zakończenie studiów.
As buław - Jest szansa, ale plan może spalić na panewce, teraz super, ale zanim skoczycie studnia, to wiele się zmieni i Meksyk może zwyczajnie wyparować z waszych planów. Ale warto mieć nadzieje, na razie jest tylko zarys, nic więcej. 


Najważniejszy to chyba ten romans na ten rok Oczko taki niespodziankowy, nie wiadomo czego można się spodziewać, skoro to takie niespodziewane.
Reszta to ciężka praca. W każdym razie będzie gorąco.
Udanego roku i sukcesów.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar za twoj czas.
To prawda zarys wakacji jest i mam nadzieję że się uda, bo chciałbym coś zrobić gdzieś wyjechać po zakaczeniu studiów i zrobić coś dla siebie, nagrodzić siebie.
A jak będzie czas pokaże.

Napisałaś że czas właśnie nadszedł i żeby cieszysz się uczuciem którym mnie ktoś otacza.
Co tutaj masz na myśli? Jeśli mogę dopytać. 
Dziękuję za rady i  wskazówki 😀
Blue.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Blue



Pytanie: Co tutaj masz na myśli? Jeśli mogę dopytać. 

5 kielichów - Chodzi o to że szukasz pełni, a nie cieszysz się częściami. 
Tak jakby było ci żal sroki na dachu, nie ciesząc się z wróbla w garści.
W pogoni za wyimaginowanym uczuciem, nie dostrzegasz że właśnie go doświadczasz. 
To się dzieje teraz, a ty cały czas szukasz go w przyszłości.


Patrz więcej na ludzi którzy cię otaczają, za mocno skupiasz się na sobie. A przy Tobie jest wielu, i zależy im.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź. Sama już nie wiem czego szukam. Pewnie masz racje, bo czuje się ciut inaczej. Tu poprostu chodziło o ludzi wokół a nie ze pojawi się ta właściwa osoba, i ze moj czas nadszedl w tym roku numerologicznym. 
Wszystkiego Dobrego,
Blue.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

(29-06-2024, 06:37)Asuntina napisał(a):  
(27-06-2024, 20:41)Hazar napisał(a):  Witaj Asuntina


Pytanie: Obecnie jest w zawieszeniu czeka na informacje dot. podjęcia pracy w Niemczech. Facet nie odzywa się  syn miał wyjechać z początkiem lipca.
Czy coś z tego wyjdzie ?

VII Rydwan - Pokazał się wyjazd, jeszcze nie paliłabym mostów na ten wyjazd do Niemiec. Czekajcie jeszcze w gotowości, bo informacja może nadejść w każdej chwili.

Czy raczej ma skupić się na nowej propozycji gdzie obecnie tzn od pon. rozpoczął pracę ?

V Papież - Nie da rady sie skupić, zaciska kucki by poszło po jego myśli. On wierzy w ten wyjazd do Niemiec i najlepiej tym sobie pomaga, by przedsięwzięcie sie zrealizowało.

Bądźcie dobrej myśli. Finalnie powinien wyjechać i rozwinąć skrzydła.


Wszystkiego dobrego
Hazar
Hazer,

bardzo dziękuję, jak tylko coś ruszy napiszę.

pozdrawiam serdecznie Buźki 
Asuntina
Witam,

spieszę z weryfikacją; niestety wyjazd do Niemiec - nikt się nie odezwał, praca o której pisałam też nic z tego nie wyszło mimo roztoczenia przez firmę świetlanej przyszłości, potem była kolejna firma po 2 tyg. Szef stwierdził że nie dogadają się.
Obecnie Syn podjął naukę w Szkole Policealnej i pracuje dorywczo. Ech może w końcu uda mu się znaleść swoją ścieżkę zawodową.

pozdrawiam
Asuntina
Odpowiedz

Dziękuję za weryfikację Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości