Rozkład partnerski The Lowers (Kochankowie)
#1

Fajny sposób na szybkie odczytanie co myślą o sobie partnerzy.

Posługujemy się talią, w której karta Kochankowie przedstawia tylko dwie osoby On i Ona.
Tasujemy dość długo talię myśląc o konkretnej parze, pytamy "Co myślą o sobie, co czują do siebie X i Y ?". 
Gdy uznamy, że talia jest dobrze potasowana, szukamy kartę The Lowers (Kochankowie, oraz kart które znajdują się za nią i przed nią.
Karta, która się ustawiła po stronie Ona mówi o jej uczuciach i stosunku do partnera, 
a karta, która stanęła po stronie On mówi o jego uczuciach i stosunku do partnerki.
Odpowiedz
#2

To jest super Lila.
Odpowiedz
#3

Stosuję to już od jakiegoś czasu. Bardzo mi się podoba Uśmiech
Można szybciutko podejrzeć co najmocniej siedzi w głowie partnerom.
Najczęściej stawiam ten rozkładzik przed normalnym partnerskim.
Odpowiedz
#4

Dzieki RudaLilu, dobry rozklad, dopiero dzis wpadl mi w oko.
Odpowiedz
#5

Ciekawy rozkład, na szybko świetny Oklaski
Odpowiedz
#6

też mi się podobaUśmiech
zostałam poproszona o rozkład partnerski i na rozgrzewkę zastosowalam ten rozklad, no i oczywiscie lekka zgwozdka-czy interpretację wzbogacac o odwróconą pozycję karty kochanków...tzn dodatkowa inormacja o zwiazku...? akurat w ,,moim,, rozkładzie moze i by sie zgadzało... Myśli Myśli

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz
#7

chyba muszę kupic sobie karty tarota Rotfl i zaczac się uczyc Rotfl bo inaczej to bym zamęczyła sobą nasze wróżki z tego forum Bezradny
tyle fajnych tu rozkładów
a w ogóle to można sobie samemu zrobic rozkład? Rotfl
Odpowiedz
#8

Świetny rozkład !!!! Bardzo mi się spodobał.Dziękuje Rudalila za linka Kwiatek
i na dodatek świetnie mi pokazał moje relację z partnerem takie jakie są...
Odpowiedz
#9

Też lubię ten rozkład, w sumie często stosuję go przed większym partnerskim- wtedy daje mi taki klucz do spojrzenia na całość i czasem pokazuje to co najważniejsze lub najmocniejsze.
Odpowiedz
#10

Ciekawy sposób.
Zrobiłam sobie przed chwilką na swój związek i pierwsze wrażenie: "nie zgadza się". Ale jak przemyślałam, to jednak się zgadza, tylko właśnie w takim ogólnym spojrzeniu na aktualne nasze najważniejsze sprawy. Fajny rozkład.
Odpowiedz
#11

Dobre!! Sprawdziłam ze wszystkimi ex-chłopakami, albo tymi, którzy mi się podobali, wszystko pasuje z obu stron, same przeciwieństwa Kłótnia  Powiedziałabym, że to jest odp. na pytanie "Jak on/ona mnie postrzega?" - zachowanie, styl życia, ocena ogólna, główne zainteresowania, koncentracja na czymś w życiu, bo info dot. uczuć, co do mnie czuje, nie wyszło z takiego sprawdzania. Ciekawe jak to działa...
Odpowiedz
#12

Fajny rozkład,dzięki taki prościutki ,a tak wiele mówi... Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości