Mapa marzeń... robimy swoją mapę marzeń
#1

I proszę państwa dziś mamy nów i nowy rok numerologiczny WIĘC warto jeszcze zrobić swoją mapkę np. w programie picasa :clap: ja już swoją mam,niech się spełnia Rotfl
Odpowiedz
#2

Ja moja juz zrobilam. Popatrze sobie wiec na nia dzisiaj dluzej, umocnie pragnienia, skoro jest now.
Odpowiedz
#3

Kilka lat temu zrobilam sobie taka mape. Wszystko sie spelnilo czego i Wam zycze!
Odpowiedz
#4

O ! kurde !!! jednym z moich marzen bylo uwolnienie sie od wszelkich niezdrowych uczuc i energii...nr 1 Briana ... :chores-mop: :banana-blonde: Juz czuje jak sie uwalniam.... Lol ...tylko co ta hacjenda na kilka rodzin....?
Odpowiedz
#5

chyba też zrobię taka mapę Uśmiech wiem, ze warto mieć marzenia Uśmiech
Odpowiedz
#6

Witajcie Kochani

Chciałabym Wam przekazać informację o mapie marzeń, zapewne niektórzy z Was o niej już słyszeli. Swoją mapkę tworzę już od kilku lat zawsze w dniu nowiu księżyca, jednakże niektórzy wykonują ją na początku czegoś nowego, roku, czy w dniu urodzin. Intuicja Wam podpowie, kiedy nadejdzie dla Was odpowiedni czas, aby ją wykonać. Możecie wykonywać ją sami, albo w gronie przyjaciół, rodziny. Do tworzenia mapy skarbów potrzebujecie:

czasopism,
brystol,
nożyczki,
klej
i dużo pozytywnej energi Uśmiech

Jeżeli pragniemy miłości to symbolem może być serduszko, zakochana para, czy dwa białe gołąbki. Jeżeli chcemy mieć pieniążki to widomo musimy zmieścić je na mapce.
Jeżeli pragniemy się dalej rozwijać duchowo to symbolem może być mężczyzna/kobieta na łące, rączki skierowane ku górze, osoba medytująca. Jeśli chcemy podróżować to symbolem może być globus, samochód. Każdy może też napisać słownie czego pragnie jak nie może znaleźć odpowiednika w symbolach, albo wydrukować sobie to czego potrzebujecie. Niektórzy mają swój system tworzenia tej mapy, ja kieruję się intuicją gdzie, co powinno się znajdować, co roku moja mapa jest inaczej robiona. Sami zdecydujecie, jaka ona będzie.

Sama mogę Wam poradzić, aby zdjęcia, wycinki z czasopism przedstawiające Wasze marzenia zbierać wcześniej. Zaoszczędzicie troszkę czasu podczas jej tworzenia, jednak niektórzy wolą wycinać obrazki w chwili wykonywania. Zajmuje mi to około 2-3 godzin w, zależy to od ilości marzeń. Wyznaję jedną zasadę, jeżeli nie uda nam się zrobić mapki w ciągu tych 2-3 godzin to powinniśmy ją dokończyć do 24 godzin, do końca nowiu. Wykonuję ją podczas nowiu, ponieważ jest większa szansa na spełnienie tych marzeń, ale tak naprawdę wszystko zależy od naszej głębokiej wiary w to, że one się spełnią. Swoją mapkę robię zawsze na brystolu by móc ją wyciągać i dotykać tych moich marzeń, niektórzy tworzą ją na komputerze. Każdy sposób jest dobry.

Z marzeniami jest tak, jak z roślinką musimy dać coś od siebie by funkcjonowała. Dbajmy o nasze marzenia poprzez dotyk, afirmację, a przede wszystkim miłością. Może też się tak zdarzyć, że jakieś marzenie nie spełni, być może to nie odpowiedni czas na jego realizację i się przeciągnie w czasie. Czasami się zdarza tak, że my sami nie jesteśmy gotowi jeszcze na ich realizację.

Pamiętaj masz prawo do marzeń, masz prawo do ich spełnienia. Tylko musimy pamiętać, aby te nasze marzenia nie krzywdziły tego drugiego człowieka.


Najbliższy nów mamy:

21 luty 2012 23:37:09
22 marzec 2012 15:39:28
21 kwiecień 2012 09:20:17
21 maj 2012 01:48:21
19 czerwiec 2012 17:03.00
19 lipiec 2012 06:24:32
17 sierpień 2012 17:54:31
16 wrzesień 2012 04:10:34
15 październik 2012 14:02:36
13 listopad 2012 23:08:20
13 grudzień 2012 09:42:24

Źródło: Fazy księżyca 2011 & 2012


Pozdrawiam
Olivechiara
Odpowiedz
#7

Bardzo przydatne info, już od dawna się do tego zabieram i zabrać nie mogę.
Powiedz tylko gwoli wyjaśnienia, jeśli najbliższy nów jest 21 lutego 2012 o 23:37:09 to kiedy tę mapę robić - czy można 21.02. wieczorem ( np o godz. 17- 20), czy następnego tj 22 lutego, żeby się wyrobić do 23-ciej?
Dzięki i pozdrawiam
MUśmiech
Odpowiedz
#8

Witam Cię serdecznie

Jeśli czujesz, że właśnie wtedy pragniesz ją utworzyć, to to zrób. Jeśli nie intuicja Ci podpowie kiedy ma to być. Każdy ma swoje zasady ja od początku robię mapkę, gdy jest nów. Nikomu nie narzucam, każdy powinien ją tworzyć zgodnie z sobą. Musisz pamiętać, że najważniejsza jest wiara w realizację marzeń. Powodzenia w tworzeniu świata magicznego. Uśmiech
Odpowiedz
#9

Dziękuję za odp Buźki
MUśmiech
Odpowiedz
#10

Ja moją mapkę zrobiłam na tablicy korkowej, przypinając zdjęcia i wycinki. Gdzieś chyba nawet tu wrzucałam zdjęcie. Część się już sprawdziła, na resztę dalej czekam. Fajna zabawa Oczko
Odpowiedz
#11

O mapie marzeń pisała w swoim pamiętniczku Miriam => tutaj.
Odpowiedz
#12

A czy w tym roku odpowiednia pora na ta mapke bedzie 22go marca?
Odpowiedz
#13

Ja sobie zrobiłam taką w grudniu kiedy była pełnia ( sama urodziłam się w tym miesiącu) . O matko- siedziałam nad nią chyba 2 godziny. Uśmiech Jak na razie nic się jeszcze nie spłeniło Wnerw
Odpowiedz
#14

Moja wisi dokładnie naprzeciwko mnie, dawno juz ją zrobiłam, ale jeszcze wiele jest na niej marzeń do spełnienia. Później wrzucę zdjęcie.. Czy te co się spełniły trzeba zdjąć ? Kochane powodzenia w tworzeniu mapki Buziak Madziu podziwiam Twój awatarek, choć nie ukrywam że mnie przeraża Oczko
Odpowiedz
#15

Przecież nie trzymam siekiery Uśmiech Szok
Odpowiedz
#16

Nie o to chodzi, budzi takie nieprzyjemne emocje - złość, zagniewanie, jest odpychajacy (nie gniewaj się) Zawstydzony A później kojarzy się z Twoją osobą....
Odpowiedz
#17

Przekonałaś mnie Kwiatek
Odpowiedz
#18

Ten jest świetny Oklaski Nie gniewasz się ? Buziak
Odpowiedz
#19

Nie, no co ty. To był dobry pomysł Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#20

Cieszę się Buźki To rób mapkę i wrzucaj, ja swoją też sfotografuję i upublicznię. W ogóle proponuję, powrzucajcie swoje mapki, zobaczymy jakie mamy marzenia Ok
Odpowiedz
#21

Hehe..ty mnie tutaj zagadujesz. Ja już swoją zrobiłam Oczko
Odpowiedz
#22

Aha... Oklaski A reszta chyba właśnie tworzy Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości