Płonący nagrobek
#1

Ostatnio śnil mi się płonący grób na cmentarzu ktorego nie mogłam ugasić. Obudzilam sie przerazona..

A tak ogolnie przez całe zycie najczęściej śni mi się niedźwiedź. Prześladuje mnie w snach co jakis czas.
Odpowiedz
#2

Grób jest miejscem pochówku. W tym grobie sa pochowane Twoje sprawy z przeszłosci, mysli, wspomnienia, marzenia , nadzieje, namietności itp. Jest bardzo mozliwe że chcesz coś w swoim życiu zakończyć ale coś ci nie pozwala. Ewentualnie sprawy które zostały pogrzebane wracaja spalają nas od srodka.Ogień we snie symbolizuje oczyszczenie, ale jest potężną siłą niszczycielska.To niepohamowane emocje które chcesz ugasić ale się nie udaje.Może drzemią w Tobie uczucia które wciąż płoną i które chcesz gasić ale one wracaja.

Natomiast niedżwiedż symbolizuję siłę potęgę może być symbolem kogoś z naszego otoczenia. To równiez wewnętrzne konflikty ktore w nas drzemia.Może wskazywac problemy sniącego lub problemy z którymi sniący nie umie sobie poradzić.Może to być symbol człowieka w naszym zyciu  przez ktorego mamy kłopoty itp.
Choć niedzwiedż to także nasza ciemna strona duszy. To tez emocje takie jak namietnośc miłosc,Uczucia destruktywne ktore nami targaja.
Wniosek przyjrzyj sie sobie i swoim emocjom.Które sprawy sa tak destruktywne że próbujesz je gasić ale nie udaje sie.
Odpowiedz
#3

Jestem w trakcie rozwodu i zastanawiam sie czy podejmuję dobrą decyzje.Twoja interpretacja pasuje idealnie...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości