Witam serdecznie :)
#1

Witam wszystkich serdecznie Uśmiech

Kiedyś korzystałem z usług pewnej sympatycznej Pani u siebie w mieście, która mi pomagała w trudnych, życiowych sytuacjach. Niestety od jakiegoś czasu nie mam z nią kontaktu Smutny mam nadzieję, że tutaj znajdę odpowiedzi na trapiące mnie dylematy Oczko

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witamy Cie na naszym Forum...
Chyba już kiedyś byłeś na naszym Forum...napisz mi o tym...poszukamy poprzedniego konta...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Witaj Krystyno. Tak, miałem kiedyś konto, jakieś dwa lata temu. Niestety nie mogłem sobie przypomnieć loginu i hasła. Jak jest możliwość odzyskania tego konta to bym reflektował Oczko Chciałem napisać na PW, ale nie mogłem. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

http://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=2358
jeśli to Twoje konto, zaloguj  sie na nie...nie powinno być problemu, ponieważ dzisiejsze konto założyłeś z tego samego e-maila...
A jeśli hasła nie pamiętasz...jest taka opcja przy logowaniu się na to konto...skorzystaj...wtedy będzie możliwość połączenia kont...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Pani Krystyno udało się. Właśnie dziwiłem się, że przyjął mi drugi raz maila. Myślałem, że skoro nie mogę się zalogować i przyjął drugi raz maila na nowe, to moje poprzednie konto zostało usunięte. W każdym bądź razie udało mi się odzyskać hasło i jestem na starym. Teraz, żeby wszystko było ok, nowe konto usunąć? Wątek z prośbą o wróżbę założyć jeszcze raz z nowego? Pozdrawiam
Odpowiedz
#6

Nie musisz, konta połączę a Twoja prośba będzie odblokowana...
Szkoda, ze witając się z nami nie wspomniałeś/nie zapytałeś... o tym, ze  znasz nasze Forum i masz konto...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Pani Krystyno fakt, mogłem wspomnieć, że znam forum, a co do konta myślałem, że zostało usunięte. Poprawię się na przyszłość Oczko
Odpowiedz
#8

Witaj cieplutko ! Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#9

witaj na forum  Uśmiech
Odpowiedz
#10

Założyłeś dzisiaj nowe konto, ale widzę, ze odnalazłeś  poprzednie.... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#11

Tak, zgadza się. Nie mogłem sobie przypomnieć danych logowania. Ale jakoś się w końcu udało.
Odpowiedz
#12

Zostajesz przy nicku dziku6...?
konto Stefan likwiduję...
Mozesz zmienić nick...tutaj o tym napisz...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=13265
sprawdź też swoje dane w profilu...czy e-mail jest aktualny??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#13

Nick i email zostaje taki jak byl. Dziękuję.
Odpowiedz
#14

Witaj ponownie Uśmiech.

Jestem pełna podziwu dla czujności i pamięci i szybkości i cierpliwości Krystyny Uśmiech.
Odpowiedz
#15

Witaj Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości