Król i Królowa Pucharów
#1

Czy prawidłowo sądzę, że Król i Królowa Pucharów oznaczają osoby będące w związku (np. małżeńskim, podobnie jak Cesarz i Cesarzowa)?
A jeśli ta Królowa i Król będąc obok siebie w rozkładzie stoją pupami do siebie, a nie twarzami - to czy można uznać, że doszło do jakiegoś nieporozumienia między nimi i małżonkowie są od siebie odwróceni? Mają jakiś problem?
Odpowiedz
#2

to moze tez byc po prostu relacja, niekoniecznie malzenstwo (sa lub beda para) teraz lub w niedalekiej przyszlosci
ten sam "kolor" oznacza, ze sa ze soba powiazani, odpowiadaja sobie, tworza pare
jesli nie masz dodatkowych kart, to czasem takie usytuowanie na obrazku moze wskazywac na jakies male obrazanie sie badz rozdzielne zainteresowania
(np. oboje lubia szukac znajomosci/obiektow poza ukladem) - na takie pary wychodzi mi czasem As monet - maja szanse sie dogadac, bo pasuja do siebie, ale nie zawsze ja wykorzystuja
Odpowiedz
#3

W rozkładzie z 3 kart obok (jako karta zamykająca rozkład) wyszła karta 10 Monet.
A dodatkowo, gdy przykryłam obie karty (Króla i Królową) jedną kartą, by lepiej poznać sens tej pary w jednym kolorze, wyszła mi karta 2 Pucharów.
Odpowiedz
#4

to ewidentnie para, mieszkaja razem badz beda razem mieszkac, 10 monet to czesto stabilny zwiazek
mysle, ze tu nie ma miedzy nimi jakichs problemow - na razie 2 puchary ladnie pokazuja "parke"
Odpowiedz
#5

alathea napisał(a):to ewidentnie para, mieszkaja razem badz beda razem mieszkac, 10 monet to czesto stabilny zwiazek
mysle, ze tu nie ma miedzy nimi jakichs problemow - na razie 2 puchary ladnie pokazuja "parke"
dokładnie- tym bardziej, że kielichowi są emocjonalni i wrażliwi. Tacy ciepli i domowi, rodzinni.
A że się odwrócili to chwilowy "foch", żeby nie było nudno.

Tym bardziej, że piękne monety wyszły. :mrgreen:
Odpowiedz
#6

Fairy, fajnie napisałaś, że to "piękne Monety". Czyli mam rozumieć, że chociaż Monety Pucharami niewątpliwie nie są Rotfl to te Monety też mogą wskazywać na uczucie, rodzinę i np. na to, że związek już jakiś czas trwa?
Jeśli tak, to zastanawiam się czym różni się 10 Monet od 10 Pucharów?
Odpowiedz
#7

10 monet to stabilizacja, cos trwalego, pewnego; dobra typu nieruchomosci, stala wiez miedzy dwoma osobami, powiazania finansowe (np. wspolne gospodarstwo, wspoldzielone wydatki ), dom a takze spokoj z nim zwiazany
10 pucharow to kwintesenscja uczuc, zwiazku - spelnienie - "dom" w sensie rodziny, ta karta ma wiekszy, pelniejszy wymiar emocjonalny, to taka 2 pucharow, ktora dostala korzeni, lisci i kwiatow - a potem i owocow
Odpowiedz
#8

Pięknie to, Alatheo, wyjaśniłaś.
Dziękuję Ci bardzo! :romance-kisscheek:
I nawet nie wiesz, jak dzięki temu rozjaśniło się moje rozumienie (odróżnianie) nie tylko obu tych kart, ale także zrobionego przeze mnie wczoraj rozkładu. Teraz już wiem kogo dokładnie ten rozkład ukazywał. Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości