Warsztat 206 - Szalik i buty
#1

Naprawdę nie mam pomysłu na nowy warsztat, więc postanowiłam zapytać o rzeczy, w których chodzę na codzien w zimeUśmiech

1. Jak wygląda mój szalik ? 
2. Jak wyglądają moje "zimowe" buty?

Zapraszam do udziału Uśmiech
Odpowiedz
#2

Ok


1. Jak wygląda szalik tarot55557?
rycerz monet
Szalik jest kobiecy, w kolorach natury: żółty, khaki, brązowy. Praktyczny.
Jesteś mu wierna, bardzo go lubisz. Już trzeci rok z nim chodzisz ;--)

2. Jak wyglądają buty tarot55557?
3 miecze/ rycerz kielichów/ Gwiazda
Do tych butów musiałaś się przekonać, z początku mogły być super niewygodne i poraniły Ci nogi. Wcześniej pokazałaś się w rycerzu monet, a on tak łatwo się nie poddaje, postanowiłaś je rozchodzić. Buty są eleganckie o czym mówi rycerz i Gwiazda, mogą być na szpilce, słupku (3 miecze), mieć 3 klamry lub trzy zamki (imitacje). Mogą być chwiejne (rycerz), delikatne, a nawet lakierki (Gwiazda). Czujesz się w nich atrakcyjnie.

W mojej wyobraźni takie buty mi do Ciebie nie pasują, ale tak to pokazały karty :--)
Czekam na rozwiązanie.
Odpowiedz
#3

Dziękuję Mag za udział Buźki
Odpowiedz
#4

(18-02-2019, 13:14)tarot55557 napisał(a):  Naprawdę nie mam pomysłu na nowy warsztat, więc postanowiłam zapytać o rzeczy, w których chodzę na codzien w zimeUśmiech

1. Jak wygląda mój szalik ? 
2. Jak wyglądają moje "zimowe" buty?

Zapraszam do udziału Uśmiech

1)  XV Diabeł   Beczy - nie wiem jak to zinterpretować.
Puszysty w biało-czarno-czerwone paski ze srebną nitką. Uśmiech

2)  Paź buław- wiązane trzewiki. Oczko
Odpowiedz
#5

Dziękuję bardzo za udział Linari Buźki
Odpowiedz
#6

Tarot55557,

Jaki jest Twój szalik?

Król Monet, IX Moc - Przeważają kolory ziemi, natomiast są w nim elementy żywych kolorów - Albo różu albo czerwieni. Możliwe, że jest to motyw w kratkę.. Myśli
Szalik jest raczej z gładkiego materiału, nie jest z plecionki, jak w swetrze na przykład Uśmiech

Jakie są Twoje buty zimowe?

III Cesarzowa, XII Wisielec - Hm.. na pewno są kobiece... Możliwe, że na lekkim podwyższeniu, trzeba uważać kiedy jest slisko  Rotfl Możliwe, że są na lekkiej platformie albo niewielkim obcasie. W kolorze czarnym. Możliwe, że są z delikatnego materiału- może nubuk?. Buty zasłaniają kostkę ale są przed kolano. 

Dzięki za warsztat  Uśmiech

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#7

Dziękuję za udział ????❤️
Odpowiedz
#8

1. 5 kielichów + rycerz kielichów - hm, jest kobiecy, delikatny, taki lejący się, raczej w przygaszonym kolorze
2. I Mag + 7 buław - buty z jakiegoś połyskliwego/ lakierowanego materiału, wydaje mi się, że na obcasie, nie koniecznie wygodne
Odpowiedz
#9

Dziękuję za udział ????❤️
Odpowiedz
#10

(18-02-2019, 18:56)MAG napisał(a):  Ok


1. Jak wygląda szalik tarot55557?
rycerz monet
Szalik jest kobiecy, w kolorach natury: żółty, khaki, brązowy. Praktyczny.
Jesteś mu wierna, bardzo go lubisz
. Już trzeci rok z nim chodzisz ;--) - trzeci miesiąc kupiłam go w listopadzie. Piękne karty <3

2. Jak wyglądają buty tarot55557?
3 miecze/ rycerz kielichów/ Gwiazda
Do tych butów musiałaś się przekonać, z początku mogły być super niewygodne i poraniły Ci nogi. Wcześniej pokazałaś się w rycerzu monet, a on tak łatwo się nie poddaje, postanowiłaś je rozchodzić. Buty są eleganckie o czym mówi rycerz i Gwiazda, mogą być na szpilce, słupku (3 miecze), mieć 3 klamry lub trzy zamki (imitacje). Mogą być chwiejne (rycerz), delikatne, a nawet lakierki (Gwiazda). Czujesz się w nich atrakcyjnie.

W mojej wyobraźni takie buty mi do Ciebie nie pasują, ale tak to pokazały karty :--)
Czekam na rozwiązanie.
Odpowiedz
#11

(19-02-2019, 08:00)Linari napisał(a):  
(18-02-2019, 13:14)tarot55557 napisał(a):  Naprawdę nie mam pomysłu na nowy warsztat, więc postanowiłam zapytać o rzeczy, w których chodzę na codzien w zimeUśmiech

1. Jak wygląda mój szalik ? 
2. Jak wyglądają moje "zimowe" buty?

Zapraszam do udziału Uśmiech

1)  XV Diabeł   Beczy - nie wiem jak to zinterpretować.
Puszysty w biało-czarno-czerwone paski ze srebną nitką. Uśmiech

2)  Paź buław- wiązane trzewiki. Oczko
Odpowiedz
#12

(22-02-2019, 16:24)Annemef napisał(a):  Tarot55557,

Jaki jest Twój szalik?

Król Monet, IX Moc - Przeważają kolory ziemi, natomiast są w nim elementy żywych kolorów - Albo różu albo czerwieni. Możliwe, że jest to motyw w kratkę.. Myśli - panterka brązowo - czarna
Szalik jest raczej z gładkiego materiału, nie jest z plecionki, jak w swetrze na przykład Uśmiech

Jakie są Twoje buty zimowe?

III Cesarzowa, XII Wisielec - Hm.. na pewno są kobiece... Możliwe, że na lekkim podwyższeniu, trzeba uważać kiedy jest slisko  Rotfl Możliwe, że są na lekkiej platformie albo niewielkim obcasie. W kolorze czarnym. Możliwe, że są z delikatnego materiału- może nubuk?. Buty zasłaniają kostkę ale są przed kolano. 

Dzięki za warsztat  Uśmiech
Odpowiedz
#13

(24-02-2019, 08:37)enchanted napisał(a):  1. 5 kielichów + rycerz kielichów - hm, jest kobiecy, delikatny, taki lejący się, raczej w przygaszonym kolorze
2. I Mag + 7 buław - buty z jakiegoś połyskliwego/ lakierowanego materiału, wydaje mi się, że na obcasie, nie koniecznie wygodne
Odpowiedz
#14

Dziękuję za udział w warsztacie <3 Moje buty są na obcasie, czarne do kostki, a szalik mam od trzech miesięcy jest długi, dosyć gładki w kolorach czarno-brązowym (panterka) Ciężko było mi wybrać zwycięzcę, ale najwięcej trafnych szczegołów podała Annemef <3 Zapraszam do utworzenia nowego warsztatu. Wyróżnienie daję Mag <3 Gratuluję wszystkim Uśmiech
Odpowiedz
#15

(27-02-2019, 16:08)tarot55557 napisał(a):  Dziękuję za udział w warsztacie <3 Moje buty są na obcasie, czarne do kostki, 

Dzięki za warsztat. Kompletnie nie wiem jak to rozgryźć. Robiłam to na dwóch różnych taliach i na butach wyszedł mi dwa razy kolor czerwony-ogień. Bezradny 
Chodzisz w niewygodnych butach, czy też iskry sypią się spod obacsów? Oczko
Odpowiedz
#16

(27-02-2019, 16:25)Linari napisał(a):  
(27-02-2019, 16:08)tarot55557 napisał(a):  Dziękuję za udział w warsztacie <3 Moje buty są na obcasie, czarne do kostki, 

Dzięki za warsztat. Kompletnie nie wiem jak to rozgryźć. Robiłam to na dwóch różnych taliach i na butach wyszedł mi dwa razy kolor czerwony-ogień. Bezradny 
Chodzisz w niewygodnych butach, czy też iskry sypią się spod obacsów? Oczko

Krew mi się lała z palca jak za dużo pochodziłam Rotfl
Odpowiedz
#17

Fajnie, dzięki za wyróżnienie.
Gratulacje Annemef! Czekam na kolejny warsztat...
Odpowiedz
#18

Annemef czekamy na warsztat UśmiechUśmiech
Odpowiedz
#19

Dziękuje za warsztat, był bardzo ciekawy Uśmiech  Gratulacje dla wszystkich uczestników.
Postaram się utworzyć nowy warsztat dzisiaj póznym wieczorem jak zdąże lub w dniu jutrzejszym Uśmiech

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości