Warsztat 207 - Hobby mojej cioci
#1

Witajcie na kolejnym warsztacie. Temat dzisiejszego warsztatu będzie dotyczył obecnego hobby mojej cioci, którym zajmuje się po pracy, czyli popołudniami oraz w weekendy, w swoim wolnym czasie.
I moje pytania są następujące:

Pytanie nr 1 - Na czym polega hobby mojej cioci?
Pytanie nr 2 - Co musi zrobić przed rozpoczęciem jego wykonania ?

Zapraszam do udziału Kwiatek

Rozwiązanie w poniedziałek 11 marca.

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#2

Zinterpretuje tak jak wyszły karty, bo nie mam pomysłu.
Na czym polega hobby Twojej cioci ?
Wisielec XII p.o + 7 pucharów p.o + Król monet p.p
Hobby Twojej cioci to zajęcie wymagające cierpliwości , długotrwałe i czasochłonne, takie, w którym patrzy się na szczegóły. Twoja ciocia ma jakiś pomysł i przekształca go w coś realnego co nawet może albo przynieść jej zysk, albo jest związane z jej zawodem/wykształceniem.
Na myśl mi przyszło tworzenie czegoś realnego na podstawie jej koncepcji jak np. robienie jakiejś biżuterii, szycie , grafika, fotografia chyba nie... może nawet wrozby
Co musi zrobić ?
As pucharów + 7 pucharów + 4 monety - użyć swojej kreatywności, pomysłów, uczuć i wykorzystać jakieś drobne przedmioty ??
Odpowiedz
#3

Dziękuję Tarot55557 za udział Kwiatek 
Zapraszam kolejne osoby  Uśmiech

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#4

Pytanie nr 1 - Na czym polega hobby mojej cioci? 2 miecze. Równowaga, harmonia, idealne proporcje. Coś ćwiczy- joga?
Pytanie nr 2 - Co musi zrobić przed rozpoczęciem jego wykonania ? 9 Pucharów- musi się odprężyć wyciszyć,zrelaksować.
Odpowiedz
#5

Dziękuję Linari za udział Kwiatek

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#6

1. 
rycerz mieczy/ 8 kielichów/ X Koło
Twoja ciocia jest niespokojnym duchem, wciąż ją gdzieś gna.
Tu mam dwie sprzeczne sobie opcje,
jedna: potrzebuje ona ciągłego ruchu i tu widzę jakieś piesze wędrówki, podróże, odkrywanie nowych horyzontów, również samochodowe, motorem, rowerem, rajd;
drugie, chce zahamować swoją naturę: ucieczka od tego świata, jak hipnoza, medytacje, świadome śnienie (karta kolejnego pytania wskazuje na to drugie).
W tych kartach widzę też gotowanie.

2.
2 miecze
zamknąć oczy
zatkać nos
wstrzymać oddech
usiąść, odpocząć, 
pomedytować, wyciszyć się
Odpowiedz
#7

Dziękuję MAG za udział Uśmiech 

Przedłużę warsztat do dnia jutrzejszego, może ktoś jeszcze się pokusi o wzięcie udziału Uśmiech

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#8

Witajcie. Już chyba czas na rozwiązanie Uśmiech 
Otóż moja ciocia w wolnych chwilach zajmuje się szyciem ubrań, wyszukuje materiały i wzory i szyje. Odpręża ją to i daje mnóstwo radości, zwłaszcza poszukiwania fajnych materiałów. Robi to dla siebie i dla najbliższej rodziny i znajomych Uśmiech 

Zwycięzcą ogłaszam Tarot5557, niezwykle trafnie opisała to zajęcie, wielkie gratulacje i moje uznanie Kwiatek Jesteś świetna Uśmiech Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności. Buziak
Wyróżnienie wręczam Linari Uśmiech  MAG dziękuję za udział , fajnie to opisałaś jako odprężenie i ucieczka przed światem, bo faktycznie to wymaga wyciszenia, skupienia, pomysłu oraz w pewnym sensie zamknięcia na świat w chwili tworzenia Uśmiech 

Dziękuję Wam za zabawę i ćwiczenie Kwiatek

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Uśmiech

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"A.Einstein
Odpowiedz
#9

O super bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości