Witam :)
#1

Witam Was ciepło Uśmiech Hejka

Jeśli chodzi o sprawy tarota, jestem amatorką. Jednak w rodzinie, jako że część pochodzi z małej wioski, gdzie żyło się blisko natury, od zawsze przekazywane były różne - w większości dla współczesnych - "zabobony". Tradycje obsypywania owsem, konkretne wytyczne co do sadzenia roślin. Każdemu wróży się ilość dzieci przy użycia obrączki zawieszonej na nitce.

Ja sama, jestem zdecydowanie osobą mocno czerpiącą emocje ze świata, empatyczną (zbyt wielka empatia to czasem ogromny ciężar). Nie przywiązuje ogromnej wagi do rzeczy materialnych. 

Obecnie, stoję na zakręcie życia. Mocno postanawiam z tego wyjść. Ciężko szukać wsparcia w osobach, które nie patrzą wgłąb siebie, nie widzą więcej niż jedynie powierzchowność. A co więcej nie przeżyły wystarczająco cierpień żeby zrozumieć. Nie ukrywam, ze chciałabym odnaleźć osoby, które potrafią  wesprzeć i doradzić. Zawsze pomagam innym i kiedyś też trzeba poprosić o pomoc Uśmiech
Troszke o mnie, wpadła mi kiedyś w ręce książka "Liczby Losu" Nataszy Czarmińskiej i tak się zaczęło, przeszukując internet odnalazłam m.in to forum [Obrazek: usmiech.gif] zarejestrowałam sie żeby poczytać troszkę więcej na ten i inne tematy.
Odpowiedz
#2

Witamy na Forum, rozgość się... Uśmiech

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#3

Witaj, vil_lemo. Uśmiech Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Witaj ! Uśmiech Uśmiech Hejka

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#5

WitajUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości