Warsztat 213 - Zakupy
#1

Kupiłam dziś kurtkę, mam dwa pytania.
1. Jak wygląda ta kurtka ?
2. Jaka niespodzianka mnie spotkała dzisiaj w sklepie ?

Pozdrawiam i zapraszam do udziału Oczko
Odpowiedz
#2

Witaj,
gratulki wygranej w warsztacie.
Już zerkam co dla nas przygotowałaś... ;--)

1. Jak wygląda nowo zakupiona kurtka tarot55557?
VI Kochankowie/ 3 buławy/ 8 kielichów
Myślę, że kurtka jest luźna, lejąca się. Chyba był to przemyślany zakup, bo trochę się przy niej nachodziłaś
W odcieniach zimnych. Coś typu parka. Możliwe, że już coś podobnego masz, zamiennik starego.

2. Jaka niespodzianka spotkała Cie w sklepie?
XXI Świat/ 5 denarów/ XIX Słońce
Faktycznie bardzo miła niespodzianka, bo miłe karty.
Niespodzianką była duża przecena Świat + 5 denarków, czyli świetna okazja cenowa.

:--)
Odpowiedz
#3

Dziękuję za udział Uśmiech
Odpowiedz
#4

Hej jestem tu właściwie nowa, ale postanowiłam spróbować
Oczko

odp. na 1 pytanie
As Mieczy/4 Mieczy/Krolowa Mieczy

To kurtka praktyczna, która ma posłużyć Ci na kilka sezonów, albo taka która można odwracać na druga stronę, względnie składająca się z dodatkowej wyjmowalnej podpinki, coś jak ciuchy outdoor.

odp. na 2 pytanie
Krolowa Kielichów/10 Kielichów/5 Mieczy

W sklepie spotkałaś kogoś z dalszej rodziny. To kobieta pozornie ciepła o milej powierzchowności, jednak tak napawde to tylko pozory.
Taka ciotka, bo już nie najmłodsza, której na przywitanie całuje się powietrze obok policzków. Ona jest zimna, wyrachowana a chce sprawiać wrażenie troskliwej i kobiecej.


Oczko

ale stres...odwazylam sie...
Oczko
Odpowiedz
#5

Jak wygląda kurtka?

Zadałam sobie tutaj pomocnicze pytania tzn. :
Na jaką okazję? - XIV Umiarkowanie - na większość okazji Rotfl także na codzień
Na jaką pogodę? - 10 kielichów - na letnio wiosenny deszcz
Kolor? - 5 buław - moja karta jest głównie żółta, więc może to, ewentualnie wielokolorowa, albo czerwona
Ogólne wrażenie? królowa kielichów - myślę, że to po prostu kurtka przeciwdeszczowa

Jaka niespodzianka Cię spotkała?
As dysków - dostałaś zniżkę?  Uśmiech
Odpowiedz
#6

Kochane dziękuję za udział Uśmiech
Odpowiedz
#7

(14-05-2019, 22:32)matra napisał(a):  ale stres...odwazylam sie...
Oczko

Matra, no co Ty! Biggrin
Baw się z nami częściej, te ćwiczeniowe wątki są naprawdę fajne.
A Twoja interpretacja super, dobrze się to czyta Uśmiech

Ja odpowiem jutro Kwiatek
Odpowiedz
#8

Anja dzięki za mile słowo. ;-*
zmotywowałaś mnie!
Uśmiech
Odpowiedz
#9

1. 3 Buław + XXI Świat + 8 Kielichów
Uważam, że jest to kurtka typu parka lub wiatrówka, kolorowa.
Możliwe, że ma krzykliwy, neonowy kolor. Wygląda młodzieżowo.

2. 4 Kielichów + Paź Kielichów + 2 Buław
Na początku przyszło mi na myśl to, że spotkałaś byłego, który gdzieś Cię zaprosił Rotfl
Możliwe, że kolejka była długa i on ustąpił Ci miejsca lub był na stanowisku kasjera.
Odpowiedz
#10

Witaj ! Uśmiech Uśmiech 
Jak wygląda twoja kurtka?
XII Wisielec,Królowa Monet,6 monet-te karty same mi wypadły podczas tasowania.
A więc jak wygląda twoja kurtka-myśle ,ze jest taka do pasa,koloru zółtego ,pomarańczowego,czerwonego ,niebieskiego badz zielonego (moja Królowa monet siedzi na tronie na łące,a tenże tron jest przybrany liśćmi ,kwiatami różnokolorowymi). Jest zapinana na zamek.

Dodam ,ze twój zakup był dobrze przemyślany jak to u królowej monet,kurtka naprawde ładna i dośc troche kosztowała.Wydanie na nia pieniędzy było dla ciebie przyjemnością.
 
Jaka niespodzianka spotkała cie w sklepie?
X Koło Fortuny,XVI Wieża,XXI Świat.
Zapewne ta niespodzianka miała Cie spotkać. 
Moze chciałaś dokonać jakiegoś szybkiego zakupu,ale zbyt było drogie...i tutaj dowiedziałaś się ,ze jest promocja,obniżka na te rzecz.
Może coś zgubiłaś pieniądze ,kartę ,torebkę,coś cennego...świat zawalił ci sie pod nogami ,ale tylko na chwilę bo ktoś skontaktował sie z tobą i odzyskałaś swoja rzecz.
Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#11

Dziękuję za liczne odpowiedzi Uśmiech Chyba wszyscy podali jakieś prawidłowe rzeczy, więc bardzo ciężko mi jest wybrać zwycięzcę, ale Mag była chyba najbliżej, zapraszam do zrobienia nowego warsztatu i gratulacje dla wszystkich Uśmiech. Podaję odpowiedź
1. Kurtka jeansowa z przetarciami, kupiona przypadkiem, nie potrzebowalam czy cos, po prostu mi sie spodobała.
2. Obniżka ceny o jakieś 70% przez pomyłkę Pani sprzedawczyni ( miało być 7%) ale zorientowałam się długo po czasie i zdążyłam już wyjść ze sklepu, trochę głupio wyszło przyznam, ale cenę de facto zapłaciłam niską jak za kurtkę.
Odpowiedz
#12

(14-05-2019, 20:35)MAG napisał(a):  Witaj,
gratulki wygranej w warsztacie.
Już zerkam co dla nas przygotowałaś... ;--)

1. Jak wygląda nowo zakupiona kurtka tarot55557?
VI Kochankowie/ 3 buławy/ 8 kielichów
Myślę, że kurtka jest luźna, lejąca się. - wziełam większy rozmiar Chyba był to przemyślany zakup, bo trochę się przy niej nachodziłaś
W odcieniach zimnych. - byłam z ciocią na zakupach i z nią się nachodziłam.
 Coś typu parka. Możliwe, że już coś podobnego masz, zamiennik starego.

2. Jaka niespodzianka spotkała Cie w sklepie?
XXI Świat/ 5 denarów/ XIX Słońce
Faktycznie bardzo miła niespodzianka, bo miłe karty.
Niespodzianką była duża przecena Świat + 5 denarków, czyli świetna okazja cenowa. - jak najbardziej tak


:--)
Odpowiedz
#13

(14-05-2019, 22:32)matra napisał(a):  Hej jestem tu właściwie nowa, ale postanowiłam spróbować
Oczko

odp. na 1 pytanie
As Mieczy/4 Mieczy/Krolowa Mieczy

To kurtka praktyczna, która ma posłużyć Ci na kilka sezonów, albo taka która można odwracać na druga stronę, względnie składająca się z dodatkowej wyjmowalnej podpinki, coś jak ciuchy outdoor.

odp. na 2 pytanie
Krolowa Kielichów/10 Kielichów/5 Mieczy

W sklepie spotkałaś kogoś z dalszej rodziny. To kobieta pozornie ciepła o milej  powierzchowności, jednak tak napawde to tylko pozory.
Taka ciotka, bo już nie najmłodsza,  której na przywitanie całuje się powietrze obok policzków. Ona jest zimna, wyrachowana a chce sprawiać wrażenie troskliwej i kobiecej. z ciocią byłam na zakupach, jest taka jak opisujesz. Byłam w szoku Uśmiech


Oczko

ale stres...odwazylam sie... - i super Uśmiech
Oczko
Odpowiedz
#14

(14-05-2019, 22:55)enchanted napisał(a):  Jak wygląda kurtka?

Zadałam sobie tutaj pomocnicze pytania tzn. :
Na jaką okazję? - XIV Umiarkowanie - na większość okazji Rotfl także na codzień
Na jaką pogodę? - 10 kielichów - na letnio wiosenny deszcz
Kolor? - 5 buław - moja karta jest głównie żółta, więc może to, ewentualnie wielokolorowa, albo czerwona
Ogólne wrażenie? królowa kielichów - myślę, że to po prostu kurtka przeciwdeszczowa

Jaka niespodzianka Cię spotkała?
As dysków - dostałaś zniżkę? 
Uśmiech
Odpowiedz
#15

(17-05-2019, 21:20)Anja napisał(a):  1. 3 Buław + XXI Świat + 8 Kielichów
Uważam, że jest to kurtka typu parka lub wiatrówka, kolorowa.
Możliwe, że ma krzykliwy, - wzorJęzyk neonowy kolor. Wygląda młodzieżowo.

2. 4 Kielichów + Paź Kielichów + 2 Buław
Na początku przyszło mi na myśl to, że spotkałaś byłego, który gdzieś Cię zaprosił Rotfl
Możliwe, że kolejka była długa i on ustąpił Ci miejsca lub był na stanowisku kasjera.
Odpowiedz
#16

(19-05-2019, 19:56)Izyda napisał(a):  Witaj ! Uśmiech Uśmiech 
Jak wygląda twoja kurtka?
XII Wisielec,Królowa Monet,6 monet-te karty same mi wypadły podczas tasowania.
A więc jak wygląda twoja kurtka-myśle ,ze jest taka do pasa,koloru zółtego ,pomarańczowego,czerwonego ,niebieskiego badz zielonego (moja Królowa monet siedzi na tronie na łące,a tenże tron jest przybrany liśćmi ,kwiatami różnokolorowymi). Jest zapinana na zamek.

Dodam ,ze twój zakup był dobrze przemyślany jak to u królowej monet,.Wydanie na nia pieniędzy było dla ciebie przyjemnością. kurtka naprawde ładna i dośc troche kosztowała
 

Jaka niespodzianka spotkała cie w sklepie?
X Koło Fortuny,XVI Wieża,XXI Świat.
Zapewne ta niespodzianka miała Cie spotkać. 
Moze chciałaś dokonać jakiegoś szybkiego zakupu,ale zbyt było drogie...i tutaj dowiedziałaś się ,ze jest promocja,obniżka na te rzecz.

Może coś zgubiłaś pieniądze ,kartę ,torebkę,coś cennego...świat zawalił ci sie pod nogami ,ale tylko na chwilę bo ktoś skontaktował sie z tobą i odzyskałaś swoja rzecz.
Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#17

Dzięki za warsztat, dzięki za wyróżnienie. Było dużo trafnych spostrzeżeń, dlatego gratulacje dla wszystkich wróżbitów ;--)
PS Mnie też cieszą zakupy na których zrobiłam "interes" ;--)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości