Czy wróżenie z tarota jest bezpieczne?
#1

Zastanawiam się czy przez wróżenie z tarota stajemy się "widzialni" dla innych bytów. Czy je przyciągamy wróżąc z tarota np. duchy
Odpowiedz
#2

Myślę, że jeśli ktoś się boi wróżyć, to po prostu nie powinien tego robić. Bezradny
Wróżenie to nic innego, jak zagłębianie się w swoją podświadomość i czerpanie z niej wiedzy.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

(10-06-2019, 03:07)LeCaro napisał(a):  Wróżenie to nic innego, jak zagłębianie się w swoją podświadomość i czerpanie z niej wiedzy.

Raczej jest to kontakt z "czymś" poprzez podświadomość.Niebezpieczeństwo polega na tym z czym masz kontakt.Karty nie są tu najważniejsze.
Odpowiedz
#4

Pytam, ponieważ przeczytałam to w jednej książce. Dokładnie przeczytałam, że przyciąga duchy
Odpowiedz
#5

Pierwsze słyszę o jakimś przyciąganiu duchów poprzez wróżenie. Autor się chyba zagalopował.
Wróżenie to rodzaj odczytu tego co najprawdopodobniej się zdarzy. 
Czy czytanie książki przyciąga ducha autora  Myśli
Odpowiedz
#6

Właśnie nie wiem jakby tarot miał je przyciągać, chociaż gdy ja wróżyłam z tarota to działy mi się dziwne rzeczy (rzeczy same spadały na przykład) --> to było parę lat przed przeczytaniem książki, więc w to uwierzyłam a teraz zastanawiam się czy tak jest naprawdę czy to był tylko zbieg okoliczności. Chociaż samo myślenie "tarot przyciąga duchy" mogłoby je przyciągnąć :O (prawo przyciągania)
Odpowiedz
#7

Nie wierz we wszystko co czytasz.Tarot to tylko karty.Odkrywają jednak przed tobą w jaki sposób Ty sama dostrzegasz świat. A to w jaki sposób widzisz swoje otoczenie, tworzy ciebie samą. Buziak
Odpowiedz
#8

To książka Wandy Prątnickiej "opętani przez duchy".

Dziękuję, uspokoiliście mnie jeśli chodzi o tarota i już się nie boje ☺️
Odpowiedz
#9

(10-06-2019, 03:28)Linari napisał(a):  
(10-06-2019, 03:07)LeCaro napisał(a):  Wróżenie to nic innego, jak zagłębianie się w swoją podświadomość i czerpanie z niej wiedzy.

Raczej jest to kontakt z "czymś" poprzez podświadomość.Niebezpieczeństwo polega na tym z czym masz  kontakt.Karty nie są tu najważniejsze.

Ooooo, no to w takim razie musiałabyś się bać samej siebie. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#10

Mieszasz. Posiadomość to tylko pośrednik.Aby zamieszać jeszcze bardziej zapytam: Czy Ty jesteś podświadomością? Buziak
Odpowiedz
#11

Linari, przestań, to nie jest miłe... Twoje wypowiedzi zawsze tak wyglądają - autorytatywnie, jakbyś "wiedziała" coś czego inni nie wiedzą... spasuj trochę.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#12

A może doświadczył ktoś z was jakiś dziwnych zjawisk podczas wróżenia? Jakaś zmiana temperatury powietrza? Jakieś dźwięki? Zmiana nastroju?

Poczytaj na temat skutecznego kremu na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/nawilzajacy-kre...-wybierac/
Odpowiedz
#13

Zmiana ciężaru kart, zapach w pomieszczeniu, raz 10 minut przed wróżbą przecięłam lewą rękę nożycami do kwiatów, więc mogłam sobie darować w ogóle wróżenie dla tej osoby ale chciałam sobie coś sprawdzić ,przy tasowaniu wypadł Strażnik ( odmowa prognozy)

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości