Warsztat 216 - Wakacje
#1

Przepraszam za opóźnienie, ale byłem na wakacjach Uśmiech

A więc gdzie byłem i z czym było to związane? Co tam się działo?

Warsztat trwa do tydzień.
Odpowiedz
#2

Niestety brak chętnych...
Wydłużam warsztat do 7 Lipca
Odpowiedz
#3

Ktoś musi być odważny!
Do dzieła...

Gdzie był SmekT na wakacjach?
9 denarów/ 6 denarów/ III Cesarzowa
Pierwsza myśl byłeś u mamy ;--) lub u kobiety.
Tam zakosztowałeś dobrego jedzenia, wypoczynku na łonie natury (wieś lub agroturystyka).
To może być też Wasz rodzinny interes, dlatego prócz wypoczynków również trochę popracowałeś (np zbierałeś truskawki ;--)).

Z czym to było związane? Co się tam działo?
XV Diabeł/ XIII Śmierć/ as pucharów
Chciałeś się uwolnić i przerwać toksyczną relację.
Chciałeś odpocząć od jakieś gorącej sytuacji, wyswobodzić się z problemów. To się udało.
Odpowiedz
#4

A więc gdzie byłem i z czym było to związane? Co tam się działo?

7 monet - wydaje mi się, że byłeś w górach.....

XI Sprawiedliwość + as kielichów + Królowa monet
Myślę, że mogło to być związane z jakąś kobietą i sprawami formalnymi. coś podpisywałeś, jakieś dokumenty...wyszło pozytywnie...


Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#5

Witaj !
Gdzie byłes na wakacjach?
Król monet ,2 mieczy, walet kielichów.
Ja myślę,ze to był teren gdzie było dużo zieleni ,mogły być też i góry oraz jakaś woda typu jezioro,morze...
Powiedziałąbym ,ze towarzystwo mogło być bardziej męskie...a mogło chodzić ,albo o sprawy zawodowe lub mieszkaniowe. A może po prostu kolega kupił mieszkanie /dom ....były nowe znajomości ...i różna wymiana zdań.
Co tam sie działo?
4 buław,As kielichów walet mieczy,5 kielichów.
ja bym powiedziała,ze w domu  była po prostu impreza zakrapiana  typu "parapetówka".Mogło chodzić do wymiany zdań. Oczko 
Pozdrawiam !!

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#6

Gdzie byłeś? !0 kielichów/ 7 mieczy - jakieś miejsce w okolicach wody, ukryte, czy nieznane szerszej publiczności
Z czym to było związane? / Co się tam działo? 7 monet/ XI Siła + XX Sąd ostateczny - Miały być wakacje, ale wyszły jakieś trudności, dotyczące spraw dużego kalibru ( lub po prostu problem prawny  Rotfl ) z którymi dzielnie walczyłeś
Odpowiedz
#7

Przepraszam za długą zwłokę. Nie miałem czasu wejść na forum. Remonty w domu itp...

Przeczytałem odpowiedzi i z każdej jest coś co się zgadza Uśmiech

- MAG - Miejsce się niestety nie zgadza, ale sytuacja jak najbardziej. Chciałem przerwać toksyczną relację, odpocząć od problemów
- Aggata - niestety tutaj miejsce się nie zgadza, jak i sytuacja również nie do końca.
- encanted - tutaj również nie zgadza miejsce, jak i sytuacja.
- Izyda - miejsce jak najbardziej trafione. Byłem w Bełchatowie niedaleko elektrowni nad jeziorkiem, było dużo zieleni. Towarzystwo męskie, parę tylko kobiet.
Co do sytuacji niestety nie trafiona

Odpowiedź to:
Byłem w Bełchatowie niedaleko elektrowni. Spaliśmy w domkach obok jeziorka. Było to spotkanie z 1stcav. Jest to nasz coroczny zlot gdzie się spotkamy na żywo, a nie tylko przed komputerem. Byłem tam ze swoją dziewczyną i chciałem też przerwać toksyczną sytuację jaka zaszła między nami.
Na ciekawostkę podsyłam link do moich zjęć  Oczko

https://1drv.ms/u/s!Ak-QhtOa-BB-gYN3WlxG...Q?e=ii64B6

MAG i Izyda musicie się podzielić wygraną  Bezradny
Odpowiedz
#8

Dziekuje   Kwiatek Uśmiech  SmekT. Uśmiech Uśmiech 
Może Mag napisze warsztat .

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#9

SmekT, dzięki za fajny warsztat.
Miło ogląda się Twoje zdjęcia.

Gratki Izyda, utworzyłam nowy warsztat.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości