nie można być tajemniczym :)
#1

Cześć, 
Podjęłam próbę zrozumienia tematu astrologii a raczej pewnego aspektu jej istnienia w odniesieniu do ludzi. Jak to z nami, wami, jest, że wierzycie, wierzymy? Dlaczego? Jak to wytłumaczyć? Mówię tu o zodiaku, horoskopach i astrologii ogólnie.
Odpowiedz
#2

Jako zachętę do wypowiadania się innych, zacznij od siebie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

(26-06-2019, 12:55)mara napisał(a):  Cześć, 
Podjęłam próbę zrozumienia tematu astrologii a raczej pewnego aspektu jej istnienia w odniesieniu do ludzi. Jak to z nami, wami, jest, że wierzycie, wierzymy? Dlaczego? Jak to wytłumaczyć? Mówię tu o zodiaku, horoskopach i astrologii ogólnie.

Szukamy instrukcjii obsługi-- z nią  łatwiiej żyć.
Odpowiedz
#4

Cześć, pod postem, które zawiera nurtujące mnie pytanie zostałam poproszona o przedstawienie się Uśmiech

Niech więc będzie!

Interesuję się horoskopem urodzeniowym i gdzieś tam w tym polu obraca się moja praca magisterska którą piszę w tym momencie. Mam 25 lat, studiuję we Wrocławiu. Jestem zodiakalnym Skorpionem, Skorpionem i Bliźniętami w księżycu Oczko

Poza tym uwielbiam zwierzęta, zajmuję się grafiką komputerową, fotografią a także uwielbiam horrory, filmy psychologiczne oraz te z superbohaterami Oczko

Moja obecność na tym forum obraca się właśnie w temacie astrologii i próby zdobycia kilku opinii odnośnie tego tematu od osób nim zainteresowanych do których ciężko dostać poprzez mniej skonkretyzowane portale. 

Wykorzystam moją wizytówkę do zaproszenia Was do wzięcia udziału w badaniu, którego wyniki zaprezentuję w mojej pracy magisterskiej. (link podeślę chętnym osobom, nie chcę żeby trafił do osób niezainteresowanych). Badanie skierowane jest do osób od 18 do 35 lat Uśmiech Będę ogromnie wdzięczna jeśli znajdzie się choć jedna dobra duszyczka chętna do pomocy w przeprowadzeniu mojego małego, bezbolesnego eksperymentu.
Odpowiedz
#5

Takie moje było pierwsze wrażenie, ze potrzebujesz tej opinii w wątku do pracy magisterskiej, czy licencjackiej...
ale o tym powinnaś tam od razu napisać...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#6

nie wiem tylko na ile zmienia to sytuację czy podejście do mojego pytania skoro jest to element dla mnie interesujący, a forum chyba służy do wyrażania i dzielenia się opiniami, przemyśleniami, wiedzą Uśmiech

Połączyłam watki...
Może i nie zmienia...ale warto byłoby swoja prośbę o pomoc /opinie, przedstawić jasno...i od tego zacząć...
Odpowiedz
#7

Jeszcze mieszczę się w przedziale wiekowym Rotfl także mogę pomóc.
Odpowiedz
#8

Witaj
Odpowiedz
#9

Witaj ! Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości