Bardzo proszę o pomoc
#1

Witam mam na imię AlicjaUśmiech Wiele słyszałam o portretach psychologicznych z daty urodzenia. Niestety sama nie potrafię tego zrobić. Bardzo prosiłabym osoby chętne do pomocy. Moja data urodzenia 06.09.1987 r. Bardzo dziękuję za czas i pomoc.
Odpowiedz
#2

Mniej więcej już wiem o co chodzi ale nic nie rozumiem wyszło mi tak:
1.Dzieciństwo i młodość: Kochankowie
2. Wiek średni: Eremita
3. Wiek dojrzały: Cesarzowa
4. Podświadomość: Diabeł
5. Świadomość: Wisielec
6. Nadświadomość: Papież
7. Misja do spełnienia: Koło Fortuny
8. Dary jakie otrzymałam do wykonania misji: Umiarkowanie
9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu: Cesarzowa
10. Co robiłam: Kochankowie
11. Jak jestem odbierana: Sąd ostateczny
12. Karta harmonii psychicznej: Arcykapłanka
13. Co ukrywam: Cesarz
14. Karmiczne zadanie: Cesarzowa
15. Sposób odpracowania karmy: Arcykapłanka
16. Punkt komfortu karmy: Moc
17. Jak pracować z misją na obecne wcielenie: Gwiazda

Ale nie umiem tego zinterpretowaćSmutny
Odpowiedz
#3

Witam , na poczatek male poprawki w obliczeniach,ma to wplyw na caly uklad wiec jedna pomylka i klocki domina sie wala jeden po drugim...

1.Dzieciństwo i młodość: Kochankowie
2. Wiek średni: Eremita
3. Wiek dojrzały: Cesarzowa
4. Podświadomość: Diabeł
5. Świadomość: Wisielec
6. Nadświadomość: Papież
7. Ksiezyc ( karta na poz. 7 to jest suma poz. 1+ poz.5 -> VI + XII = XVIII )
8.Umiarkowanie
9.Cesarzowa (Kim bylam)
10.Kochankowie(Co robilam)
11.Ta pozycja to odjecie od siebie poz.9 i poz.10 -> VI-III= III Cesarzowa (To sa zadania karmiczne)
12.Harmonia psychiczna: X Kolo Fortuny -> suma poz. 7 + 8 lub 4+5+6 (wychodzi zawsze to samo) - dobra metoda sprawdzenia obliczen karty 7 lub 8
13.Jak postrzegam sama siebie: 1+4+6 -> IV Cesarz
14.Jak postrzegaja mnie inni - (otoczenie): 3+5+6 -> XX Sad Bozy
15.Odpracowanie karmy: XII Wisielec (9+10+11)
17.Punkt komfortu karmicznego: 11+6 -> VIII Sprawiedliwosc
18.Jak pracowac z misja na obecne wcielenie? - 11+8 -> XVIII Gwiazda

No dobrze a teraz jak przeliczysz ponownie to mam nadzieje ze wyjdzie to samo...Jesli sie zgadzasz to tu jest interpretacja ode mnie:

W dziecinstwie najwazniejsze dla ciebie osoby majace na ciebie wplyw byly duzo starsze od Ciebie (dziadek, babcia, wujek lub duzo starsze rodzenstwo). Niestety byl to wplyw bardzo negatywny: swiadczacy o czestym karaniu , przemocy fizycznej lub psychicznej.Bylas zabawka w ich rekach i czesto Cie wykorzystywano wbrew Twojej woli...Zostawilo to glebokie urazy psychiczne w Twoim umysle (brak rodzicow lub kogos kto by sie stawil w Twojej obronie)...Eremita na poz. drugiej potwierdza ze jestes osoba bardzo inteligentna ,ale samotna i stronisz od ludzi (na pozycji 5 jest Wisielec) a polaczenie Eremity i Wisielca to DAR ezoteryczny - wiec uczac sie i rozwijajac w tym kierunku dobrze poznasz sama siebie -> jest to zgodne z karta 7 (Ksiezyc - zadanie na to wcielenie, bardzo kobieca karta notabene) - rozwijanie swojej intuicji w polaczeniu z karta Papieza na pozycji 6 - dary nadswiadomosci to przykaz rozwoju i koniecznosci nauczania innych poprzez ezoteryke bo masz ku temu wielkie zdolnosci....Jest to swiadome doswiadczanie swojego wnetrza poprzez neptunianska karte Wisielca (karta osobistych doglebnych przezyc i doswiadczenia zyciowego).Teraz polaczymy karty 1+2+3 -> od karty wyboru poprzez samotnosc do szczesliwej starszej kobiety o wielkiej madrosci zyciowej i doswiadczeniu - samotnosc z wyboru? - Chyba tak bo w karmie na pozycji 15 - wg. Pani Alicji Chrzanowskiej karty najwazniejszej karmicznie masz za zadanie przerobienie poznania swojego wnetrza poprzez prace z karta z poz.18 czyli XVII Gwiazda - osiagniecie mistrzostwa w ezoteryce jest Ci pisane, a darami do tego sa karta Papieza - nauczanie- (poz.6) oraz szczegolne umiejetnosci w uchwyceniu tego co na zewnatrz z tym co wewnatrz (poz.8) Rownowaga - czyli szczegolny dar obiektywizmu ludzi pracujacych z innymi poprzez kontakt psychologiczny (tarot, mantyka ,psychoterapia itd..). Poniewaz punkt rownowagi harmonii psychicznej jest karta nr.12 - tu - X Kolo Fortuny wiec dochody uzyskiwane z tego tytulu beda Cie bardzo satysfakcjonowaly i sprawia Ci szczegolna radosc z niesienia pomocy innym...Jak widzisz pozycja 11. zadania karmiczne III Cesarzowa oraz pozycja 3. czyli III Cesarzowa sa w calkowitej zgodnosci wiec jesli prawidlowo odpracujesz karme bedzie Ci dane stac sie Cesarzowa za zycia...Piekna od wewnatrz , zewnatrz i wspaniala , elegancka Dama ktora wie wiecej niz chce czasem powiedziec - ( szeptuna ).
Przejdzmy teraz do karty z pozycji 4. czyli Diabel - to najtrudniejsza karta w portrecie , a szczegolnie na tej pozycji...wlasnie dlatego chce Ci pomoc bo widze ze jakos chetnych do tej pory nie bylo...Jest wiele odcieni tej karty ale w najgorszym i najbardziej zlym przejawie mowi ona o przemocy seksualnej, uzaleznieniach starszych od Ciebie z czasow dziecinstwa , przemocy brutalnej, fizycznej itp. Takie urazy zostawiaja slady w psychice bardzo glebokie a Ja nie smiem ich sugerowac bo Ty wiesz to najlepiej...Ale na pewno KONIECZNIE TRZEBA skonsultowac sie z lekarzami, fachowcami w dziedzinach uzaleznien, psychologow i TO MUSI byc szczere, ty musisz wiedziec ze chcesz sie od tych koszmarow wyzwolic...Podwojna karta Cesarzowej w poz. 9. i 11 to znak ze Ty juz z problemem braku akceptacji wlasnej kobiecosci mialas do czynienia juz w poprzednich wcieleniach...Dlatego tez Ksiezyc w poz. 7. oraz Wisielec w pozycji 15 oraz 5 potwierdzaja ze TY musisz sie z tym problemem uporac SAMA....Nikt nie moze Ci pomoc z zewnatrz jesli Ty te pomoc bedziesz odrzucac , a wszczegolnosci nieakceptowac siebie jako wartosciowego czlowieka...Punkt komfortu karmicznego czyli Sprawiedliwosc dowodzi ze i w porzednim zyciu bylo wobec Ciebie brak tej sprawiedliwosci, bylas odrzucana jako kobieta (bardzo glebokie potwierdzenie braku akceptacji jako kobiety)...poz. 10 Kochankowie (co robilam) to karta wyboru z poczucia wewnetrznego, a jesli dotyczy ona karty 9 - Cesarzowej tzn. ze to poczucie wyboru samej siebie bylo odrzucane (Sprawiedliwosc na poz. 17) wiec karma zmusza Cie do ponownego przerobienia poczucia wlasnej akceptacji jako kobiety...
Podsumowanie: Karta z poz. 8 Rownowaga czyli szczegolny dar jaki masz to POMOC w uzyskaniu rownowagi psychicznej poprzez tragiczne doswiadczenia z dziecinstwa , ich rozpamietywanie (Wisielec w poz. 5) , wewnetrzne odrzucenie swiata poprzez ucieczke w samotnosc (Eremita w poz. 2) -> ale jest ratunek!!!! Nie poddawaj sie!!! BEDZIESZ CESARZOWA JESZCZE ZA ZYCIA OBECNEGO>>>>musisz tylko miec odwage rozpoczac droge ku swiatlu i nie zamykac sie w kokonie Wisielca (karma z poz. 15)....

Zycze Ci z calego serca zwyciestwa, bo widzisz sie jako osoba bardzo Silna ----Tak Tak , to Cesarz na pozycji 13...a inni widza Cie jako osobe o bardzo twardym i zasadniczym systemie wartosci (pozycja 14 XX Sad Bozy) ...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#4

W dziecinstwie najwazniejsze dla ciebie osoby majace na ciebie wplyw byly duzo starsze od Ciebie (dziadek, babcia, wujek lub duzo starsze rodzenstwo). Niestety byl to wplyw bardzo negatywny: swiadczacy o czestym karaniu , przemocy fizycznej lub psychicznej.Bylas zabawka w ich rekach i czesto Cie wykorzystywano wbrew Twojej woli...Zostawilo to glebokie urazy psychiczne w Twoim umysle (brak rodzicow lub kogos kto by sie stawil w Twojej obronie)...

To jest prawda byłam dzieckiem często karanym za coś czego nie zrobiłam w rodzinie byłam uważana za czarną owcę poza tym rodzice szczególnie moja mama znęcała się nade mną psychicznie porównując stale z innymi dziećmi...

Eremita na poz. drugiej potwierdza ze jestes osoba bardzo inteligentna ,ale samotna i stronisz od ludzi

To również jest prawdą po latach słuchania jaka to jestem ble a inni cacy zamknęłam się na innych i zaczęłam uciekać w swój własny świat zamknęłam się w sobie przestałam ufać ludziom tak zresztą jest do tej pory...

polaczenie Eremity i Wisielca to DAR ezoteryczny - wiec uczac sie i rozwijajac w tym kierunku dobrze poznasz sama siebie -> jest to zgodne z karta 7 (Ksiezyc - zadanie na to wcielenie, bardzo kobieca karta notabene) - rozwijanie swojej intuicji w polaczeniu z karta Papieza na pozycji 6 - dary nadswiadomosci to przykaz rozwoju i koniecznosci nauczania innych poprzez ezoteryke bo masz ku temu wielkie zdolnosci....Jest to swiadome doswiadczanie swojego wnetrza poprzez neptunianska karte Wisielca (karta osobistych doglebnych przezyc i doswiadczenia zyciowego).

To również jest prawdą zaczęłam szukać siebie w astrologii i tym się zajmuję od 3 lat... pomagam również innym w zrozumieniu samych siebie i celu ich życia to zadziwiające ile rzeczy można się o sobie dowiedzieć z małego kółeczka który jest Twoim horoskopem.

Przejdzmy teraz do karty z pozycji 4. czyli Diabel - to najtrudniejsza karta w portrecie , a szczegolnie na tej pozycji...wlasnie dlatego chce Ci pomoc bo widze ze jakos chetnych do tej pory nie bylo...Jest wiele odcieni tej karty ale w najgorszym i najbardziej zlym przejawie mowi ona o przemocy seksualnej, uzaleznieniach starszych od Ciebie z czasow dziecinstwa , przemocy brutalnej, fizycznej itp. Takie urazy zostawiaja slady w psychice bardzo glebokie a Ja nie smiem ich sugerowac bo Ty wiesz to najlepiej...

Będąc dzieckiem a dokładnie mając 6 lat byłam często molestowana seksualnie przez kumpli mojego ojca do tej pory nie potrafię się z tym uporać. Mam problemy z tym co pisałaś zaakceptowaniem samej siebie czuję się brudna i zbrukana ale te przeżycia na szczęście mam już za sobą i wolę do nich nie wracać... choć to wymaga ode mnie nie lada wysiłku...

Rownowaga - czyli szczegolny dar obiektywizmu ludzi pracujacych z innymi poprzez kontakt psychologiczny (tarot, mantyka ,psychoterapia itd..). Poniewaz punkt rownowagi harmonii psychicznej jest karta nr.12 - tu - X Kolo Fortuny wiec dochody uzyskiwane z tego tytulu beda Cie bardzo satysfakcjonowaly i sprawia Ci szczegolna radosc z niesienia pomocy innym...

Często myślę o tym by zostać psychologiem i móc pomagać innym mam bardzo dobrą intuicję czasami myślę że widzę więcej niż ktokolwiek inny...

Podwojna karta Cesarzowej w poz. 9. i 11 to znak ze Ty juz z problemem braku akceptacji wlasnej kobiecosci mialas do czynienia juz w poprzednich wcieleniach...Dlatego tez Ksiezyc w poz. 7. oraz Wisielec w pozycji 15 oraz 5 potwierdzaja ze TY musisz sie z tym problemem uporac SAMA....Nikt nie moze Ci pomoc z zewnatrz jesli Ty te pomoc bedziesz odrzucac , a wszczegolnosci nieakceptowac siebie jako wartosciowego czlowieka...

Wiele osób próbowało mi pomóc ale ja nie przyjmuję ich pomocy... często w domu od rodziców słyszę jaka to jestem bezwartościowym zerem i gównem że nic w życiu nie osiągnę tak jest od lat w końcu chyba sama zaczęłam w to wierzyć...

Nie poddawaj sie!!! BEDZIESZ CESARZOWA JESZCZE ZA ZYCIA OBECNEGO>>>>musisz tylko miec odwage rozpoczac droge ku swiatlu i nie zamykac sie w kokonie Wisielca

Droga Hyacynt nie zamierzam się poddawać ani mi się śni odrobię swoją karmę już wiem o sobie więcej niż przypuszczałamUśmiech

Zycze Ci z calego serca zwyciestwa, bo widzisz sie jako osoba bardzo Silna ----Tak Tak , to Cesarz na pozycji 13...a inni widza Cie jako osobe o bardzo twardym i zasadniczym systemie wartosci (pozycja 14 XX Sad Bozy) ...

To prawda wiele w swoim krótkim życiu przeszłam i nie życzę nikomu takich przeżyć uważam się za bardzo silną i zdecydowaną kobietę dam radę od zawsze mogłam liczyć tylko na siebie... dużo osób uważa mnie za pewną siebie kobietę wartościową z zasadami i nie dającą sobie w kaszę dmuchać...Uśmiech Coś w tym jest...

Hyacynt dziękuję Ci bardzo serdecznie za czas który mi poświęciłaś i trafną interpretacjęUśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

sloneczko,ty jestes czysta i niewinna.
Nie ty jestes zbrukana, tylko ci ludzie i ich czyny sa brudne i oni tym sposobem sami zbrukali swoje dusze.

jestes wartosciowa nawet jesli w to nie wierzysz.

Jestes piekna , madra i osiagniesz to co zechcesz jesli tak zdecydujesz.

sciskam cie mocno Pociesza
Odpowiedz
#6

Uf... Słoneczko, na samą myśl cierpnie skóra. Na pewno się z tym uporasz a Twoje doświadczenia uwrażliwią Cię na innych ludzi. Wiesz, kiedyś słyszałam taka myśl, ze jedynym uzasadnieniem naszego cierpienia jest umiejętność zrozumienia cierpienia innych ...Kto wie Słoneczko, może to ma być Twoją misją. Może masz oświetlać drogę i ogrzewać zziębnięte dusze. Nawet nick nie jest przypadkowy.
Serdecznie Cię pozdrawiam i wysyłam złote światło
MUśmiech
Odpowiedz
#7

Dziękuję za Wasze dobre słowa ale ja i tak swoje wiem... Chcę pomagać innym ludziom dlatego stawiam horoskopy i chcę iść na psychologię. Ja byłam z tym sama nie miałam wsparcia, ale inni nie muszą być sami. Z zewnątrz byłam odpychana miałam mało znajomych wśród rówieśników. Ot takie małe dziwactwo nikomu nie mówiłam o tym co mnie spotkało wstydziłam się. Czasu nie cofnę muszę z tym żyć ale powoli nabieram pewności siebie, może uda mi się zapomnieć...
Odpowiedz
#8

Koziolek Matolek to ON nie ONA...., ale sie strasznie ciesze ze mi tak szybko odpowiedzialas...to mi daje wiare w siebie ze warto robic to co robie, choc przyznam szczerze ze jestem poczatkujacym adeptem tarokomancji....dluga droga przede mna bo moj aktualny zawod to twarde stapanie po ziemi a tarotem zajmuje sie w chwilach wolnych od stresu...

Jest jedna rzecz ktora chce Ci teraz powiedziec....TY BEDZIESZ CESARZOWA NA PEWNO bo wiesz czego chcesz bo to po portrecie widac..Cesarzowa w Tarocie to archetyp pieknej, inteligentnej i wspanialej kobiety...zapamietaj moje slowa bo moja intuicja mi mowi ze dopniesz swojego na pewno....NIE DAJ SIE i wiedz ze sa ludzie ktorzy wierza w Ciebie bardzo , a ja miedzy innymi...

Niech Bog ma Cie w opiece ....zagladaj tu czasem na pogaduchy....Koziolek lubi wesolych przyjaciol...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości