Prośba o skrypt
#1

Witam. Może mi ktoś napisać skrypt wzmacniający ciało i witalność?  Chodzi dokładnie o siłę fizyczną regenerację wytrzymałość. Chciałbym go użyć jako tatuażu.  Mogę udzielić więcej informacji odnosnie swojej osoby jeżeli jest to potrzebne.  Dziękuję  i proszę o pomoc.
Odpowiedz
#2

Nie powinno się używać  skryptów runicznych jako tatuaży. Bowiem skryptem wspieramy się ok.3 miesięcy ....jeżeli ten czas znacznie przedłużamy  efekt  jest odwrotny do zamierzonego .Proszę  przemyśl  swoją myśl. Pozdrawiam cieplutko!! Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

No na blogu cydrowe wzgórza piszą troszkę coś innego. Kwestia przemyślenia i odpowiedniego doboru dlatego proszę o pomoc tutaj.  Z drugiej strony wszyscy ludzie którzy tatuowali sobie runy są teraz po 3 miesiącach przez nie uposledzedzi, przeklęci?.  Runy na ciele tatuuje się od wieków .... Chyba że się mylę...
Odpowiedz
#4

"Cedrowe Wzgórza"... autor wpisu o tatuażach runicznych, Adrian, zaznacza na końcu: "(...) to co napisałem jest jedynie moim stanowiskiem w sprawie. To co uznasz za właściwe sobie jest zależne wyłącznie od Ciebie."
https://www.cedrowewzgorza.pl/pl/n/60
Ja myślę że wszystko co ludzie sobie tatuują na ciele w jakiś sposób na nich oddziaływuje - zarówno znaki, symbole, jak i obrazy... więc nie ważne czy to będą runy, czy np. zakrwawiony miecz, postać z filmu, imię aktualnej dziewczyny, czy cytat... zawsze trzeba mocno przemyśleć czy chcemy by to oddziaływało stale przez lata na naszą podświadomość...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

I jeszcze taka moja uwaga....
Poszukaj dobrego runisty, ale nie w necie, a w realu... dopasowanie skryptu powinno być indywidualne, nie na odległość, czy korzystanie z gotowca z netu...
bo efekty mogę być odwrotne, więcej zaszkodzą niż pomogą...
Runy to nie zabawa...trzeba je znać, coś o nich wiedzieć,  aby z nich korzystać...
a tatuaż...jeden tatuaż na całe życie może zahamować Twój rozwój w innych dziedzinach...poczytaj co piszemy tutaj w dziale Skrypty...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości