Tasowanie i rozkładanie kart.
#45

Witam Uśmiech Gdzieś czytałam, że powinno się tasować lewą ręką - bo lewa strona odpowiada intuicji.
Staram się tak robić, ale jeszcze muszę się dużo nauczyć i jak to mówią ćwiczyć i ćwiczyć.

Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#46

Może nie tyle tasować, co przekładać karty i wybierać już te konkretne do rozkładu. Też właśnie o tym czytałam, że lewa ręka jest naszym łącznikiem z podświadomością i intuicją Uśmiech
Odpowiedz
#47

Moim zdaniem,każdy sam musi wypracować sobie własną technikę.Karty to nie jest równanie matematyczne Oczko.Najlepiej tasować,aż intuicja nam powie stop i przekładać też intuicyjnie.
Ja tak własnie robię kładąc karty,układam w wachlarz i wybieram,zawsze jednak lewą ręką.
Odpowiedz
#48

Zgadzam sie ze Sloneczna PaniaOczko
Dziekuje Ci za aktywnosc w watkach, o ktora prosilam Buziak
Odpowiedz
#49

Hej, od dużego czasu pracuje z kartami, tasuje je zawsze tak samo, nigdy wcześniej nie miałam z tym problemów, ale od jakiegoś miesiąca albo tasuje i kilka razy pod rząd pojawiają się te same karty, albo jest np 6,7,8 kielichów, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, jak wypadają mi te same, biorę inną talię i znowu są te same karty, pomocy
Odpowiedz
#50

Najwidoczniej karty coś chcą Ci przekazać...następnym razem postaraj sie odczytać karty ,a nie brać kolejną talie.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości