Wątek zamknięty

Witam wszystkich
#1

Witam wszystkich, znalazłam się tutaj bo mam zamieszanie w życiu :Uśmiech 
Mam nadzieję że obecność tutaj pomoże mi choc troszke zrozumiec obecna sytuacje. Uśmiech
#2

Zachęcam do zapoznania się z Forum...z Regulaminami obowiązującymi na naszym Forum....
może raczej ...przypomnienia sobe...bo juź byłaś /miałas konto na naszym Forum...
Zachęcam też do aktywność na Forum...
.......
Prośba o wróżbę - postin - 08.02.2018 
Witam serdecznie, bardzo proszę o wróżbe na relacje partnerskie, poznaliśmy sie niedawno niespodziewanie, w jego zyciu jest kobieta i w moim mezczyzna z którymi do konca nie chcemy wiazac przyszlosci , nie wiemy co zrobic ... 
Prosze o rade co mam zrobic bo nie wiem czy zakonczyc ten zwiazek czy walczyc o to. 
Małgorzata 27.02.1984 i Michał 19.04.1985 
........
I widzisz, nie doczytałaś Regulaminu Darmowych wrózb...widoczny w dziale gdzie prosisz o wrózbe...na belce...
poza tym obowiązuje w Gabinetach Regulamin Gabinetu...zwykle na pierwszej stronie..
Wiec na chwile obecna Twoja prośba jest odrzucona/wykasowana
Jeśli zechcesz ponownie poprosić o wróżbę, po zastosowaniu się do Regulaminu Darmowych wróżb...możesz ja ponownie napisać...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#3

Czesc wszystkim Uśmiech jestem tutaj z powodu rozterek mam nadzieje ze otrzymam podpowiedz ktora droge wybrac ... pozdrawiam wszystkich
#4

Masz już u nas konto... postin
Zgodnie z Regulaminem mozesz mieć tylko jedno konto

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#5

Tak moje stare.... zupelnie o nim zapomnialam Smutny mozna to stare usunac jest nieaktualne dawno.
Pozdrawiam
#6

Witam wszystkich. Jestem nowa i potrzebuje porady. Licze na pomoc . Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
#7

Witaj na forum.  Na pewno w miarę możliwości ktoś chętnie Ci pomoże, ale jeśli Ci zależy tylko na darmowej wróżbie, to przeczytaj najpierw stosowne regulaminy... 

Pozdrawiam Uśmiech
#8

Witaj  Uśmiech

Czy masz jakieś zainteresowania ezoteryczne?
#9

Witaj Buziak
Napisz coś więcej o sobie. Chcemy Cię lepiej poznać Kwiatek
#10

Witaj na naszym forum, Zagubiona. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
#11

Zagubiona, nie jesteś nowa na Forum...
Odwiedzasz nas już od 2015 roku, wielokrotnie zmieniając Nick...
Wiec dobrze znasz nasze Forum, nasze Regulaminy... ale warto je ponownie poczytać...
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=207
Zachęcam do aktywności na Forum, jak wiesz, jest to warunek dostępu  do wielu opcji na Forum...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#12

Witaj ! Uśmiech Uśmiech 
Proszę zmień swój nick "smutna", "zagubiona " na jakiś weselszy- bo podobne przyciaga podobne. Tak Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
#13

Witam
Jestem dajanic Uśmiech stawiam pierwsze kroki w tarocie.
#14

http://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=4332
Masz już u nas konto...założone kilka dni temu...

Za nieprzestrzeganie Regulaminu Forum dostajesz OSTRZEŻENIE

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości