Witajcie
#1

Cześć wszystkim!
Nazywam się Hania, mam 26 lat i od niedawna zaczęłam swoją przygodę z tarotem. Tematem zaciekawiła mnie moja przyjaciółka, która od wielu lat pracuje z energią.
Mam nadzieję, że i tutaj dowiem się wielu rzeczy zwiazanych z kartami oraz powiększę swoja dotychczasową wiedzę. Pozdrawiam serdecznie ????

Trafiłam tutaj, gdyż sama dokładnie  nie potrafię zinterpretować rozkładów na różne sfery życiowe. Korzystam z wiedzy i informacji umieszczonych w internecie, ale doszłam do wniosku, ze lepiej jest sie podzielić własnymi myślami, odczuciami i doswiadczeniem. Obecnie jestem w dosc skomplikowanej sytuacji i potrzebuje pomocy. Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedz
#2

Witaj cieplutko! Uśmiech Kwiatek

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

Cześć Oczko
Odpowiedz
#4

Witaj, Haniu! Uśmiech Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Witam. Jestem Hania i od dobrych 5-6lat interesuję się tarotem oraz ezoteryką. Wielokrotnie korzystałam z usług wróżek i osób doświadczonych w tym temacie. Od ponad roku zaczęłam sama używać kart i chciałabym bardziej poznać ich znaczenie . Stwierdziłam,że może to być dla mnie odpowiednie miejsce . Pozdrawiam ?
Odpowiedz
#6
Gwiazda 

Dobry wieczór.
Jestem tutaj nowa i dopiero zaczynam swoją przygodę na tym portalu. Nie wiem czy trafiłam w odpowiednią kategorie, ale chciałabym poznać Wasze zdanie na temat kart  Rider Waite dla osoby początkującej. Posiadam je od ponad roku i stram się systematycznie je poznawać oraz uczyć
Dlaczego piszesz nieprawdę...nie jesteś "nowa" na naszym Forum...

Masz już u nas konto...  hania9309
http://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=3930
Ostatnia Twoja wizyta na Forum   23.10.2020, 21:20

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Tak, ale kilka lat temu miałam problem z logowaniem ,próbowałam odzyskać hasło i się nie udało. Przez ten czas miałam zmieniany telefon i niestety nie miałam jak uzyskać dostęp do tego konta. Dzisiaj podjęłam decyzję o założeniu nowego. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8

więc z którego nicku będziesz korzystała...??
założyłaś nowe konto z tego samego e-maila, wiec mogłaś odzyskać hasło(jest taka opcja przy logowaniu)
a przynajmniej przy powitaniu napisać nam o tym...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#9

Zauważyłam aktualizacje na tym potratlu i prawdę mówiąc skąd mogłam wiedzieć, że moje poprzednie konto jeszcze istnieje ? Po co miałabym kłamać???
Z tego,z którego obecnie piszę. Mam nick z dużej litery. Jeśli to możliwe proszę o usunięcie tamtego konta.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości