Wątek zamknięty

Gabinet Cześka
#1

Cześć,
Skoro tu jesteś to oznacza, że potrzebujesz pomocy, mogę ci zaoferować wiele z trzech bloków tematycznych.

1- Reiki 2 st.

To najprostsza i najbezpieczniejsza energia zarówno dla pacjenta jak i przesyłającego. Reiki jest energią pochodzącą od samego źródła istnienia, rozchodzi się po całym ciele i oczyszcza wszystko na swojej drodze jest bardzo inteligentna i przyjemnie się z nią kieruje. Energią reiki, możesz się doładować aby zebrać w sobie siły, można skrócić zwykłą chorobę o połowę zamieniając w przeziębienie. Daje także możliwość oczyszczenia się z emocji, strachu, pomaga w odbudowywaniu psychicznym jak i energetycznym.

Reiki jest praktycznie dla wszystkich, dzieci, dorosłych, zwierząt, roślin. Wyjątek stanowią osoby z rozróżnikami serca, pompami insulinowymi (należy to zgłosić), przesłanie Energi nadal jest możliwe i dobrze jest to zgłosić aby nie zaburzyć pracy urządzeń. Energię można przesyłać na odległość, dlatego w tym przypadku nie jest wymagany kontakt fizyczny. Aby dobrze przygotować się do zabiegu wystarczy spokojnie się odprężyć i położyć o ustalonej porze. Przedtem nie należy pić, palić, czy też przyjmować inną formą środków odurzających.

Podczas zabiegu możesz poczuć zimno, ciepło, dreszcze, jakby coś przepływało. Równie dobrze może też nic nie poczuć, każdy z nas jest inny i ma różną przepustowość energetyczną, dlatego odczucia mogą być różne a nawet też zmienne w ciągu dnia. Zabieg trwa około 30 minut.

Moja linia Reiki
Dr Usui
Chujiro Hayashi
Hawayo Takata
Wanja Tuan
siostra Mariusza
Zbigniew Wroński 
Jolanta Przygodzka-Pawlak
Zdzisław Kic
Elżbieta Kuc
Małgorzata Kołakowska

2- Theta healing 2 st.

Ta forma wymaga już kontaktu fizycznego i jest niesamowicie skuteczna. W porównaniu do subtelnej energii reiki, TH jest bombą atomową. Theta healing to intencje, prowadzący kontaktuje się ze źródłem całego istnienia i wskazuje co należy uzdrowić, efekty są natychmiastowe. Jest to najlepsza metoda do zmiany szkodzących przekonań, charakteru, budowaniu pewności siebie, pracy z uczuciami, bardzo skuteczna w wybaczaniu sobie i innym i leczeniu po traumach. Oferująca cały wachlarz technik i zastosowań do konkretnych sytuacji.

Ponadto w tej metodzie można pracować z uzależnieniami, przyciągać bratnią duszę (partnera życiowego, współpracownika itp), scalać się energetycznie po ciężkich życiowych sytuacjach lub wspierać odchudzanie.

Kursy i specjalizacje zdobyte u Marianny Bartke.

OSTRZEŻENIE!!!

Zmiany są naprawdę silne, może się zdarzyć, że zmienią się priorytety życiowe, hobby, słuchana muzyka. Kontakty z niektórymi osobami mogą ulec zmianie, a nawet z własnym partnerem. Zmiany są natychmiastowe! Po za tymi czynnikami metoda jest przyjemna i bezpieczna, mimo to przed zabiegiem warto się skonsultować, aby efekty nas nie zaskoczyły.

Zabieg może trwać różnie od 15 minut czasami do 2 godzin w zależności od zdiagnozowanego problemu (niestety wszystko wychodzi w trakcie i nie ma możliwości przewiedzieć jak długo potrwa), ale są to rzadkie i wyjątkowe przypadki. Podczas zabiegu mogą pojawić się jakieś obrazy, sceny, proszę tego nie ignorować, nie zagłuszać tylko od razu opowiadać o tym jest to cenna wskazówka dla prowadzącego.

3- Hipnoza

Najciekawsza i bardzo tajemnicza umiejętność naszego mózgu. Wszyscy często i spontanicznie wchodzimy w trans podczas całego dnia, jest to naturalna umiejętność naszego umysłu. Trans to sytuacja, gdy jesteśmy w półśnie, jesteśmy wszystkiego świadomi, wszystko słyszymy i pozostajemy w głębokiej relaksacji. Hipnozę warto zastosować do odstresowania się jest to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących pełnego rozluźnienia i oderwania się od codziennej pracy. Podobnie jak TH nadaje się do pozbycia się przekonań i uczuć, jest też dobrym narzędziem terapeutycznym, wspiera rzucanie nałogów, odchudzaniu, zdobywaniu nowych umiejętności. Jest to bardzo bezpieczna i przyjemna metoda.

Sesja trwa około 30-40 minut, jest najprzymniejsza ze wszystkich wymienionych metod, aż czasem nie chce się wracać do codzienności Uśmiech

Wiedza zdobyta na kurasach Janusza Gołyńskiego.

We wszystkich trzech blokach nie jestem mistrzem, uczę się i nabieram wprawy. Prawie wszystko z tego co oferuję (z drobnymi wyjątkami) przetestowałem na sobie, sprawdziłem i wiem jak działa. Rezultaty mogą was zaskoczyć, dlatego przed zabiegiem SZCZEGÓLNIE proszę o kontakt.

Przez kontakt rozumiem post pod niniejszym wątkiem, oraz wiadomość PW ze szczegółami tzn. Z wyborem metody, nad czym pracujemy, kiedy możemy pracować. W odpowiedzi napiszę jak ja to widzę, podam pewne wskazówki i poproszę o pewne informacje jak będą mi potrzebne.

Osoby z depresją i tym podobnymi zaburzeniami proszę o zaznaczenie tego w PW. Zaznaczam, że udzielam pomocy, choć w takim przypadku może się zmienić cel pomocy.

O ile Reiki jestem w stanie zrobić na odległość o tyle już hipnozę jak i TH tylko w kontakcie osobistym, jestem z Warszawy i na razie tylko tu mogę udzielić pomocy.

Udzielam 5 darmowych sesji dla każdego zarejestrowanego na tej stronie. Powyżej tej liczby musi już zajść wymiana energii, czyli miłość za miłość. Nie oczekuję pieniędzy, ale jeżeli umiesz malować i zamieścisz swój obrazek namalowany z intencją za podziękowania dla mnie to jest ok, tak samo z pisaniem wierszy itp. każdą formę doceniam.

We wszystkich trzech metodach pracuję z osobami, które przynajmniej 24h przed zabiegiem nie przyjmowały środków odurzający.
I jeszcze jedno warto pytać, nigdy nie wiadomo, gdzie nas to zaprowadzi.
#2

Gratuluję gabinetu i życzę wielu zwrotów miłości za Twoją pomoc. Buźki

Poproszę więc o sesję Reiki.
#3

Gratulacje!  Kwiatek

Piszesz, że "Reiki jest energią pochodzącą od samego źródła istnienia". Po co jednak potrzebne są (jako pośrednicy) zaklęcia i znaki (niewiadomego pochodzenia)?
Czy w tym wypadku, można więc napisać że to najprostrza i najbezpieczniejsza forma ? Bezradny
#4

Czesiek, gratulacje gabinetu, powodzenia Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
#5

(19-08-2019, 15:00)Lady of Dreams napisał(a):  Gratuluję gabinetu i życzę wielu zwrotów miłości za Twoją pomoc. Buźki

Poproszę więc o sesję Reiki.

Bardzo chętnie, podeślij mi tylko na PW dane dla, kogo, gdzie, co dokładnie potrzeba i kiedy masz wolny czas aby 30 minut poświęcić na mały relaks Oczko

Cytat:Czesiek, gratulacje gabinetu, powodzenia [Obrazek: usmiech.gif]

Bardzo dziękuję Hazar, długo się nosiłem z tą myślą w końcu przyszło do mnie w energiach, uczuciach i myślach, że już czas pomagać.

Cytat:Piszesz, że "Reiki jest energią pochodzącą od samego źródła istnienia". Po co jednak potrzebne są (jako pośrednicy) zaklęcia i znaki (niewiadomego pochodzenia)?

Czy w tym wypadku, można więc napisać że to najprostrza i najbezpieczniejsza forma ? [Obrazek: bezradny.gif]

Linari odpowiedź jest prosta. Pierwszy stopień opiera się na dostrojeniu do energii głównie na poziomie fizycznym i na tym poziomie głównie się pracuje, natomiast drugi stopień dotyczy otwarcia się na sferę mentalną i duchową. Dr Usui otrzymał przekaz aby energia Reiki bezpiecznie była przesyłana na odległość za pomocą symboli. Teraz może to wydawać się dziwne lub tak jak piszesz, że jest to wstęp do jakiejś magii i pośredników. Zaznaczam, że dr Usui pracował w innych czasach, w tym momencie ziemia jest na innych wibracjach, jest znacznie wyżej przez co praca z symbolami też wygląda nieco inaczej, mimo to nadal się wykorzystuje. Każda szkoła ma swoje techniki to jest podstawowa technika reiki w przypadku pracy na odległość.

A dlaczego jest prostsza i bezpieczniejsza? Jest bezpieczna dla osoby przesyłającej energię. Gdy pracuje bioenergoterapeuta, musi zdobyć szeroką wiedzę na temat pracy Energi w ciele ludzkim (w tym o aurze, czakrach, karmie, kundalini, itd), w Reiki kończy się na znajomości czakr i podstawowych informacji na ich temat, resztę można doczytać w literaturze choć nie jest to wymagane. Reiki jest inteligentną energią nie można nią skrzywdzić drugiego człowieka, działa tam gdzie jest zator, wystarczy wskazać cel. W bioenergoterapii można poplątać przepływ energetyczny drugiemu człowiekowi, mało tego, można przejąć część problemów od pacjenta co zdarza się bardzo często i powoduje, że leczący zamienia się w leczonego do czasu aż sam nie stanie na nogi i może dalej robić zabiegi. Proponuje poczytać o tym w Diagnostyce karmicznej Ogorevca, bardzo szeroko o tym wspomina jak jego koledzy wpadali w problemy swoich pacjentów,czasami tracąc życie.

Dlatego też wolę Theta healing od bioenergoterapii, jest bardziej zaawansowana od Reiki, wymaga trochę wiedzy i więcej pracy, ale też jest bezpieczna. Nakierowana na cel potrafi czynić wręcz cuda bez szkody dla prowadzącego sesję. Przy skomplikowanych zabiegach pracuje się wielu poziomach i kilku wcieleniach naraz u jednego pacjenta co niestety pochłania mnóstwo czasu.
#6

Powodzenia Czesiek, gratuluję i życzę dalszego rozwoju na tej ścieżce. Buźki Kwiatek

[Obrazek: eXwTm3e.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
#7

WysłałamOczko
#8

(19-08-2019, 20:48)LeCaro napisał(a):  Powodzenia Czesiek, gratuluję i życzę dalszego rozwoju na tej ścieżce. Buźki Kwiatek

Dziękuję bardzo, dziękuję bardzo wszystkim Buźki
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości